News Portal

 • सर्लाहीका यी १० स्थानीय तह पनि खुला दिसामुक्त बन्दै,कार्तिक १० सम्म शौचालय बनाउन समय

  प्रेमनाथ पाैडेलसर्लाही, ९ भदाै
  १७१५ पटक
  सर्लाही, ९ भदाै

  सर्लाहीका १० स्थानीय तहमा पनि अब खुला दिसा निषेध हुने भएको छ । जिल्लाको मलंगवा, कविलासी, हरिपुर्वा,ईश्वरपुर, लालबन्दी नगरपालिका र विष्णु, ब्रम्मपुरी, धनकौल , चक्रघटा, र चन्द्रनगर गाउँपालिका खुल्ला दिसामुक्त घोषणा हुन लागेका हुन् ।

  कार्तिक १० गते भित्र सर्लाही जिल्लालाई पूर्णरुपमा खुला दिसामुक्त घोषणा गर्ने तयारी भएसंगै यी १० स्थानीय तहमा पनि खुला दिसा निषेध हुने भएको हो । अन्य बाकी १० स्थानीय तहमा भने खुला दिसा मुक्त क्षेत्र घोषणा भैसकेको छ ।

  जिल्ला खानेपानी तथा सरसफाई समन्वय समितिको वैठकले कार्तिक १० गते भित्र खुला दिसामुक्त जिल्ला घोषणा गर्ने भएको हो । जिल्ला समन्वय समिति सर्लाहीका सभापति एवं जिल्ला खानेपानी तथा सरसफाई समन्वय समितिका अध्यक्ष मैथुर चौधरीको अध्यक्षता तथा प्रमुख जिल्ला अधिकारी द्रोण पोखरेलको प्रमुख आतिथ्यतामा जिल्ला समन्वय समितीको सभाहलमा भएको वैठकले उक्त निर्णय गरेको हो ।

  कार्यक्रममा युएन ह्याविटयाट्का केन्द्रिय कार्यालय काठमान्डौका विशेषज्ञ मदन मल्ल, २० वटै स्थानीय तहका प्रमुखहरु, सरसफाई क्षेत्रमा काम गर्ने संघसस्थाका प्रतिनिधीहरु लगायतको उपस्थिती रहेको जिल्ला खानेपानी तथा सरसफाई डिभिजन कार्यलयका प्रमुख इन्जिनियर जगरनाथ पुर्वेलाई उदृत गर्दै त्यहाँबाट पत्रकार अखिलेश वैठाले बताए ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  सडकमा उत्रियो गठ्ठाघरको नवदुर्गा महिला समुह

  सरसफाइ केन्द्रीत अभियान चलाइरहेको राष्ट्रको लागि दुई घण्टा अभियान लोकप्रिय बन्दै जाँदा भक्तपुरमा सरसफाइ अभियानकै...

  सार्वजनिक स्थल सफाइमा सक्रिय हुँदै गठ्ठाघरको नवदुर्गा महिला समुह

  सरसफाइ केन्द्रीत अभियान चलाइरहेको राष्ट्रको लागि दुई घण्टा अभियान लोकप्रिय बन्दै जाँदा भक्तपुरमा सरसफाइ अभियानकै...

  शासक दलहरु मन्त्री पदकै निम्ति हानाथाप गरिरहेका छन् : गोसाई

  नेपाल मजदुर किसान पार्टीका केन्द्रीय सदस्य एवं वागमती प्रदेश सभाका सदस्य सुरेन्द्रराज गोसाईले शासक दलहरु...

  सल्लाघारीमा जारी महोत्सवमा दैनिक हजारौको भीड, किनमेल र मनोरन्जन नै मुख्य आकर्षण

  सल्लाघारीस्थित १०८ रोपनी मैदानमा जारी ८ औं भक्तपुर औद्योगिक साँस्कृतिक पर्यटन तथा व्यापार महोत्सव धुमधामका...

  बागमती प्रदेशको महिला चालक उत्पादन कार्यक्रम भक्तपुरबाट शुरु

  बागमती प्रदेशमा महिला लक्षित रोजगार कार्यक्रम अन्तर्गत महिला सवारीचालक उत्पादन प्रक्रिया शुरु गरिएको छ ।...