News Portal

 • अमरेशको क्षेत्रमा नेकपा र कांग्रेस कार्यकर्ताबीच भीडन्त, गोली लागि एकको ज्यान गयो

  प्रेमनाथ पाैडेलसर्लाही, १३ कात्तिक
  ५४७ पटक
  सर्लाही, १३ कात्तिक

  सर्लाहीको निर्वाचन क्षेत्र नम्बर ४ अन्तर्गत रामनगर गाउँपालिका- ४ मा मंगलबार बिहान नेकपाका कार्यकर्ता र नेपाली काँग्रेसका कार्यकर्ता बिच झडप हुदा एक जनाको ज्यान गएको छ। बिहान ७ वजे भएको झटपमा परि ६५ बर्षका कांग्रेस कार्यकर्ता बिलास महतोको ज्यान गएको हो ।

  सत्तारुढ दल नेकपाका कार्यकर्ताले चलाएको गोली बाट कांग्रेस कार्यकर्ता महतोको ज्यान गएको  सर्लाही क्षेत्र नम्वर ४ प्रदेश क बाट निर्वाचित सान्सद  बिरेन्द्र सिहले बताए । गोली लागेर अन्य सात जना घाइते भएको उनको भनाइ छ ।

  घाइते लिन गएको एम्बुलेन्स माथी समेत नेकपा कार्यकर्ताहरुले तोडफोड गरेकाले घाइतेलाइ उपचारमा लैजान समस्या परेको थियो । पछि थप सुरक्षा कर्मी परिचालन गरि झडप लाई नियन्त्रणमा लिएपछि घाइतेहरुलाई उपचार को लागि जिल्ला बाहिर पठाईएको जिल्ला प्रहरी कार्यालय सर्लाहीले  जनाएको छ ।

  हिजो सोमबार बिहान सोही नगरपालिकाको वडा नम्वर ४ बाट निर्वाचीत वडा अध्यक्ष रामनरेश महतोलाइ नेकपाका कार्यकर्ताले कुटपिट गरेपछी झगडा सुरु भएको सर्लाहीका प्रमुख जिल्ला अधिकारी द्रोण पोखरेलले जानकारी दिए । नेकपाका कर्यकर्ताहरुले वडा अध्यक्ष महतोको घरमा समेत तोडफोड गरेका थिए । समान्य बिकास निर्माणका कामको बिषयलाई लिएर भनाभन हुदा झडपलेे उग्र रुप लिएको थियो ।

  त्यस स्थानमा थप घटना नघटोस भन्नको लागि  प्रसस्त प्रहरी परिचालन गरिएको र अहिले अवस्था सामान्य बनेको बताइएको छ ।

  सत्तारुढ नेकपाले सत्ता र शक्तिको आडमा गोली चलाएको कांग्रेसका स्थानीय नेताहरुले आरोप लगाएका छन् । उक्त निर्वाचन क्षेत्रमा नेपाली कांग्रेसका तर्फबाट केन्द्रिय राजनीतिमा चर्चित नेता अमरेशकुमार सिंह प्रतिनिधि सभा सदस्यमा निर्वाचित रहेका छन् । उनीसँग प्रतिक्रिया लिन खोज्दा सम्पर्क हुन सकेको छैन ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  भक्तपुरमा भयरहीत वातावरणमा शान्तिपूर्ण तवरले निर्वाचन सम्पन्न

  भक्तपुरकी प्रमुख जिल्ला अधिकारी रुद्रादेवी शर्माले सीमित साधन र श्रोतका बीचपनि भक्तपुरमा शान्तिपूर्ण तवरले निर्वाचन...

  भक्तपुर औधोगिक क्षेत्रलाई स्थानान्तरण गर्नुपर्छ : सांसद सुवाल

  prem suwal

  भक्तपुरका संघीय सांसद समेत रहेका नेमकिपाका सचिव प्रेम सुवालले  ब्यासीस्थित बस्तीको बीचमा रहेको औधोगिक क्षेत्रलाई...

  मतदान स्थलमै मतगणना गर्नुपर्छ : न्यायाधिश बास्तोला

  गोपाल gopal prasad bastola

  भक्तपुरका मूख्य निर्वाचन अधिकृत एवं जिल्ला अदालतका न्यायाधिश गोपालप्रसाद बास्तोलाले निर्वाचन गराउन बजेट र जनशक्ति...

  ईश्वरको सपथ लिन इन्कार गरेका कम्युनिष्ट मेयरको उद्घोष : जनताको सेवाबाहेक स्वार्थ छैन

  भक्तपुर नगरपालिकाका नव निर्वाचित जनप्रतिनिधिको प्रमाण पत्र वितरण तथा शपथ ग्रहण कार्यक्रम सम्पन्न भएको छ...

  सूर्यविनायकमा एमाले नेतृत्वको निरन्तरता : मेयरमा थापा र उपमेयरमा भट्टराई निर्वाचित

  सूर्यविनायक नगरपालिकामा नेकपा (एमाले)ले आफ्नो नाक राखेको छ । जिल्लाका २ पालिकाको नेतृत्व गुमाउन पुगेको...