News Portal

 • अमरेशको क्षेत्रमा नेकपा र कांग्रेस कार्यकर्ताबीच भीडन्त, गोली लागि एकको ज्यान गयो

  प्रेमनाथ पाैडेलसर्लाही, १३ कात्तिक
  ६२१ पटक
  सर्लाही, १३ कात्तिक

  सर्लाहीको निर्वाचन क्षेत्र नम्बर ४ अन्तर्गत रामनगर गाउँपालिका- ४ मा मंगलबार बिहान नेकपाका कार्यकर्ता र नेपाली काँग्रेसका कार्यकर्ता बिच झडप हुदा एक जनाको ज्यान गएको छ। बिहान ७ वजे भएको झटपमा परि ६५ बर्षका कांग्रेस कार्यकर्ता बिलास महतोको ज्यान गएको हो ।

  सत्तारुढ दल नेकपाका कार्यकर्ताले चलाएको गोली बाट कांग्रेस कार्यकर्ता महतोको ज्यान गएको  सर्लाही क्षेत्र नम्वर ४ प्रदेश क बाट निर्वाचित सान्सद  बिरेन्द्र सिहले बताए । गोली लागेर अन्य सात जना घाइते भएको उनको भनाइ छ ।

  घाइते लिन गएको एम्बुलेन्स माथी समेत नेकपा कार्यकर्ताहरुले तोडफोड गरेकाले घाइतेलाइ उपचारमा लैजान समस्या परेको थियो । पछि थप सुरक्षा कर्मी परिचालन गरि झडप लाई नियन्त्रणमा लिएपछि घाइतेहरुलाई उपचार को लागि जिल्ला बाहिर पठाईएको जिल्ला प्रहरी कार्यालय सर्लाहीले  जनाएको छ ।

  हिजो सोमबार बिहान सोही नगरपालिकाको वडा नम्वर ४ बाट निर्वाचीत वडा अध्यक्ष रामनरेश महतोलाइ नेकपाका कार्यकर्ताले कुटपिट गरेपछी झगडा सुरु भएको सर्लाहीका प्रमुख जिल्ला अधिकारी द्रोण पोखरेलले जानकारी दिए । नेकपाका कर्यकर्ताहरुले वडा अध्यक्ष महतोको घरमा समेत तोडफोड गरेका थिए । समान्य बिकास निर्माणका कामको बिषयलाई लिएर भनाभन हुदा झडपलेे उग्र रुप लिएको थियो ।

  त्यस स्थानमा थप घटना नघटोस भन्नको लागि  प्रसस्त प्रहरी परिचालन गरिएको र अहिले अवस्था सामान्य बनेको बताइएको छ ।

  सत्तारुढ नेकपाले सत्ता र शक्तिको आडमा गोली चलाएको कांग्रेसका स्थानीय नेताहरुले आरोप लगाएका छन् । उक्त निर्वाचन क्षेत्रमा नेपाली कांग्रेसका तर्फबाट केन्द्रिय राजनीतिमा चर्चित नेता अमरेशकुमार सिंह प्रतिनिधि सभा सदस्यमा निर्वाचित रहेका छन् । उनीसँग प्रतिक्रिया लिन खोज्दा सम्पर्क हुन सकेको छैन ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  संसदमा अरुलाई गालीगलौज गरेर आफ्नो उपस्थिति देखाउने दौडमा म छैन : दुर्लभ थापा

  durlav thapa

  भक्तपुर क्षेत्र नं. २ का प्रतिनिधि सभा सदस्य दुर्लभ थापाले आफू जनताको प्रतिनिधि भएकाले जनताको...

  सीटीइभीटीको जीप सुनकोशीमा खस्दा २ निर्देशक र एक अधिकृत बेपत्ता

  भक्तपुरको सानोठिमीस्थित प्राविधिक शिक्षा तथा व्यवसायिक तालिम परिषद (सीटीइभीटी) को जीप सुनकोशीमा खस्दा २ निर्देशक...

  नयाँदिल्ली पुगेका प्रधानमन्त्री प्रचण्डको राजनीतिक भेटवार्ता शुरु

  तेस्रो कार्यकाल सम्हालेका प्रधानमन्त्री पुष्पकमल दाहाल प्रचण्ड औपचारिक भ्रमणका लागि भारत पुगेका छन् । उनले...

  दुवाकोटस्थित गोल्डेन सुनगाभा स्कूलले नमूना संसद चलाउने

  sungava school

  भक्तपुरको चाँगुनारायण नगरपालिका वडा नं. २ दुवाकोटस्थित गोल्डेन सुनगाभा स्कूलले नमूना संसद अभ्यास गर्ने भएको...

  पूर्व सचिव उपाध्यायको स्टाटसप्रति पूर्वमन्त्री महेश बस्नेतको आपत्ति

  नेपाल सरकारका पूर्वसचिव भिम प्रसाद उपाध्यायले सामाजिक संजालमा राखेको स्टाटसप्रति पूर्व मन्त्री समेत रहेका नेकपा(एमाले)...