News Portal

 • अमरेशको क्षेत्रमा नेकपा र कांग्रेस कार्यकर्ताबीच भीडन्त, गोली लागि एकको ज्यान गयो

  प्रेमनाथ पाैडेलसर्लाही, १३ कात्तिक
  ६९० पटक
  सर्लाही, १३ कात्तिक

  सर्लाहीको निर्वाचन क्षेत्र नम्बर ४ अन्तर्गत रामनगर गाउँपालिका- ४ मा मंगलबार बिहान नेकपाका कार्यकर्ता र नेपाली काँग्रेसका कार्यकर्ता बिच झडप हुदा एक जनाको ज्यान गएको छ। बिहान ७ वजे भएको झटपमा परि ६५ बर्षका कांग्रेस कार्यकर्ता बिलास महतोको ज्यान गएको हो ।

  सत्तारुढ दल नेकपाका कार्यकर्ताले चलाएको गोली बाट कांग्रेस कार्यकर्ता महतोको ज्यान गएको  सर्लाही क्षेत्र नम्वर ४ प्रदेश क बाट निर्वाचित सान्सद  बिरेन्द्र सिहले बताए । गोली लागेर अन्य सात जना घाइते भएको उनको भनाइ छ ।

  घाइते लिन गएको एम्बुलेन्स माथी समेत नेकपा कार्यकर्ताहरुले तोडफोड गरेकाले घाइतेलाइ उपचारमा लैजान समस्या परेको थियो । पछि थप सुरक्षा कर्मी परिचालन गरि झडप लाई नियन्त्रणमा लिएपछि घाइतेहरुलाई उपचार को लागि जिल्ला बाहिर पठाईएको जिल्ला प्रहरी कार्यालय सर्लाहीले  जनाएको छ ।

  हिजो सोमबार बिहान सोही नगरपालिकाको वडा नम्वर ४ बाट निर्वाचीत वडा अध्यक्ष रामनरेश महतोलाइ नेकपाका कार्यकर्ताले कुटपिट गरेपछी झगडा सुरु भएको सर्लाहीका प्रमुख जिल्ला अधिकारी द्रोण पोखरेलले जानकारी दिए । नेकपाका कर्यकर्ताहरुले वडा अध्यक्ष महतोको घरमा समेत तोडफोड गरेका थिए । समान्य बिकास निर्माणका कामको बिषयलाई लिएर भनाभन हुदा झडपलेे उग्र रुप लिएको थियो ।

  त्यस स्थानमा थप घटना नघटोस भन्नको लागि  प्रसस्त प्रहरी परिचालन गरिएको र अहिले अवस्था सामान्य बनेको बताइएको छ ।

  सत्तारुढ नेकपाले सत्ता र शक्तिको आडमा गोली चलाएको कांग्रेसका स्थानीय नेताहरुले आरोप लगाएका छन् । उक्त निर्वाचन क्षेत्रमा नेपाली कांग्रेसका तर्फबाट केन्द्रिय राजनीतिमा चर्चित नेता अमरेशकुमार सिंह प्रतिनिधि सभा सदस्यमा निर्वाचित रहेका छन् । उनीसँग प्रतिक्रिया लिन खोज्दा सम्पर्क हुन सकेको छैन ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  क्यानडामा विदेशी विद्यार्थीलाई घर जग्गा किन्न प्रतिबन्ध

  विदेशीलाई क्यानडामा २ वर्षसम्म जग्गा किन्न प्रतिबन्ध लगाइएको छ । समाचार अनुसार यसअघि जनवरी १,...

  आज पनि भिटामिन ‘ए’ खुवाइँदै

  के तपाईले आफ्नो ५ वर्ष मुनिका बच्चालाई ‘भिटामिन ए’ क्याप्सुल ख्वाउनुभयो ? ६ महिनादेखि ५...

  इनार, ढुंगेधारा र पोखरीहरुको श्रोत संरक्षणमा सरकारले ध्यान दिनुपर्ने

  लालितपुर,  ६ बैशाख २०८१ । काठमाडौं उपत्यका खानेपानी व्यवस्थापन बोर्डको १९ औं वार्षिकोत्सवमा भक्तपुर नगरपालिकाका...

  रामनवमीमा दिव्येश्वरीको वार्षिक पुजा

  भक्तपुर, ५ बैशाख २०८१ । रामनवमीको अवसरमा मध्यपुर थिमि नगरपालिका–१, लोहकिल्थलीस्थित दिव्येश्वरी मन्दिरमा वार्षिक पुजा...

  नव प्रवेशी ८२ शाखा अधिकृतको पदस्थापन, २९ लाई पालिकामा प्रमुख प्रशासकीयको जिम्मेवारी

  निजामती सेवामा नव प्रवेशी शाखा अधिकृतको पदस्थापन गरिएको छ । ब्याट ३७ का ८२ शाखा...