News Portal

 • राम्रीमा विद्यार्थी बोकेको बस दुर्घटना हुँदा १६ को मृत्यु ११ घाइते

  ६ पुस
  ३९१ पटक
  ६ पुस

  दाङमा विद्यार्थी बोकेको बस दुर्घटना हुँदा १६ जनाको मृत्यु भएको छ । तुलसीपुर उपमहानगरपालिका– ३ राम्री नजिक बा ४ ख ९७६६ नम्बरको विद्यार्थी बोकेको बस दुर्घटना हुँदा १६ जनाको मृत्यु भएको दाङका एसपी बेलबहादुर पाण्डेले बताउनुभयो । दुर्घटनामा १० जना घाइते भएका छन् ।

  सल्यानको कपुरकोटस्थित मुलपानी वनस्पती उद्यानको अवलोकन भ्रमण गरेर फर्किंदै गरेको विद्यार्थी र शिक्षक चढेको बस शुक्रबार साँझ दुर्घटनामा परेको हो । बसमा सहिद कृष्णसेन प्राविधिक शिक्षालयका शिक्षक तथा विद्यार्थीसहित ३१ जना चढेका थिए । बसमा ९ जना महिला र २२ जना पुरूष थिए ।

  बस झण्डै सात सय मिटर तल भीरमा खसेको इलाका प्रहरी कार्यालय तुलसीपुरका प्रहरी नायब उपरीक्षक प्रेमबहादुर शाहीले जानकारी दिनुभयो ।

  यही बर्षदेखि सञ्चालनमा आएको सहिद कृष्णसेन इच्छुक बहुप्राविधिक शिक्षालय घोराहीको गाडी दुर्घटनामा परेको प्रिन्सिपल यादव सुवेदीले जानकारी दिनुभयो । यही बर्ष सिटिइभिटीको आंगिक कलेजको रुपमा स्थापना भएको शिक्षालय घोराही १७ गैरागाउँमा सञ्चालन भैरहेको थियो । वन विज्ञानमा अध्ययनरत विद्यार्थीहरु जुलोजी र बोटानीका शिक्षकसहित फिल्ड भ्रमणका लागि शुक्रबार कपुरकोट गएका थिए ।

  दुर्घटनामा घाईते हुनेहरुमा जुम्ला तातोपानी गाउाँपालिका १४ बस्ने १८ वर्षीया हिमाली हमाल, जुम्ला चन्दनाथ गाउपालिका ३ बस्ने १६ वर्षीय कुशेन्द्र खत्री, जिल्ला दाङ घोराही उपमहानगरपालिका १५ रतनपुर बस्ने १७ वर्षीया समिक्षा रोकाया, जिल्ला अछाम मंगलसेन नगरपालिका बस्ने १८ वर्षीया बिक्रम भण्डारी, जिल्ला रुकुम त्रिबेणी गाउँपालिका ३ बस्ने १६ वर्षीय प्रेम बहादुर खड्का, जिल्ला दाङ घोराही उपमहानगरपालिका १९ स्यूजा बस्ने १७ वर्षीया मेनुका रिजाल, जिल्ला जुम्ला चन्दनाथ गाउँपालिका २ बस्ने १७ वर्षीय जिबन भण्डारी, सोही ठाउँ बस्ने १६ वर्षीया पर्शा रोकाया, जिल्ला अछाम मंलगसैन नगरपालिका बस्ने १९ वर्षीय यूवराज ढुंगाना, जिल्ला रुकुम सानोभेरी गाउँपालिका ३ बस्ने १६ वर्षीया रोजिना पुन रहेका छन् ।दाङ खबरबाट साभार

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  चारैवटा नगरको नेतृत्व चयनका लागि भक्तपुरमा कांग्रेसका दुई पक्ष भिड्दै, आइतबार नै छिनोफानो

  नेपाली कांग्रेसको  नगर अधिवेशनमा नेतृत्व चयनका लागि भक्तपुरमा चुनावी भिडन्त हुने भएको छ । चारैवटा...

  बाटीको नेतृत्वमा बन्यो एकीकृत समाजवादीको ३१ सदस्यीय भक्तपुर नगर कमिटी

  माधव नेपाल नेतृत्वको नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकीकृत समाजवादी)ले भक्तपुर नगर कमिटी बिस्तार गरेको छ ।...

  शासक दलहरु एमसीसी पास गर्ने मौका पर्खिरहेका छन् : गोसाई

  नेपाल मजदुर किसान पार्टीले शुक्रबार चामुण्डा–विन्द्रासैनी नगरपालिकाको जम्मुकाँध बजारमा जुलुस प्रदर्शन तथा सभाको आयोजना गरेको...

  भक्तपुरमा घरेलु फोहरलाई प्रांगारिक मल बनाउने सम्बन्धी तालिम

  भक्तपुर नगरपालिकाले घरेलु फोहरलाई प्रांगारिक मल बनाउने सम्बन्धी तालिम दिएको छ । रिकिसी कम्पोष्ट प्रा.लि....

  लोग्नेस्वास्नी नै लागू औषध कारोबारी, पाँच तहसम्मका कारोबारी पक्राउ गरिएको प्रहरीको दावी

  भक्तपुर प्रहरी लागू औषधको पाँच तहसम्मका कारोबारी पक्राउ गर्न सफल भएको छ । करिब २...