News Portal

 • राम्रीमा विद्यार्थी बोकेको बस दुर्घटना हुँदा १६ को मृत्यु ११ घाइते

  ६ पुस
  ४४२ पटक
  ६ पुस

  दाङमा विद्यार्थी बोकेको बस दुर्घटना हुँदा १६ जनाको मृत्यु भएको छ । तुलसीपुर उपमहानगरपालिका– ३ राम्री नजिक बा ४ ख ९७६६ नम्बरको विद्यार्थी बोकेको बस दुर्घटना हुँदा १६ जनाको मृत्यु भएको दाङका एसपी बेलबहादुर पाण्डेले बताउनुभयो । दुर्घटनामा १० जना घाइते भएका छन् ।

  सल्यानको कपुरकोटस्थित मुलपानी वनस्पती उद्यानको अवलोकन भ्रमण गरेर फर्किंदै गरेको विद्यार्थी र शिक्षक चढेको बस शुक्रबार साँझ दुर्घटनामा परेको हो । बसमा सहिद कृष्णसेन प्राविधिक शिक्षालयका शिक्षक तथा विद्यार्थीसहित ३१ जना चढेका थिए । बसमा ९ जना महिला र २२ जना पुरूष थिए ।

  बस झण्डै सात सय मिटर तल भीरमा खसेको इलाका प्रहरी कार्यालय तुलसीपुरका प्रहरी नायब उपरीक्षक प्रेमबहादुर शाहीले जानकारी दिनुभयो ।

  यही बर्षदेखि सञ्चालनमा आएको सहिद कृष्णसेन इच्छुक बहुप्राविधिक शिक्षालय घोराहीको गाडी दुर्घटनामा परेको प्रिन्सिपल यादव सुवेदीले जानकारी दिनुभयो । यही बर्ष सिटिइभिटीको आंगिक कलेजको रुपमा स्थापना भएको शिक्षालय घोराही १७ गैरागाउँमा सञ्चालन भैरहेको थियो । वन विज्ञानमा अध्ययनरत विद्यार्थीहरु जुलोजी र बोटानीका शिक्षकसहित फिल्ड भ्रमणका लागि शुक्रबार कपुरकोट गएका थिए ।

  दुर्घटनामा घाईते हुनेहरुमा जुम्ला तातोपानी गाउाँपालिका १४ बस्ने १८ वर्षीया हिमाली हमाल, जुम्ला चन्दनाथ गाउपालिका ३ बस्ने १६ वर्षीय कुशेन्द्र खत्री, जिल्ला दाङ घोराही उपमहानगरपालिका १५ रतनपुर बस्ने १७ वर्षीया समिक्षा रोकाया, जिल्ला अछाम मंगलसेन नगरपालिका बस्ने १८ वर्षीया बिक्रम भण्डारी, जिल्ला रुकुम त्रिबेणी गाउँपालिका ३ बस्ने १६ वर्षीय प्रेम बहादुर खड्का, जिल्ला दाङ घोराही उपमहानगरपालिका १९ स्यूजा बस्ने १७ वर्षीया मेनुका रिजाल, जिल्ला जुम्ला चन्दनाथ गाउँपालिका २ बस्ने १७ वर्षीय जिबन भण्डारी, सोही ठाउँ बस्ने १६ वर्षीया पर्शा रोकाया, जिल्ला अछाम मंलगसैन नगरपालिका बस्ने १९ वर्षीय यूवराज ढुंगाना, जिल्ला रुकुम सानोभेरी गाउँपालिका ३ बस्ने १६ वर्षीया रोजिना पुन रहेका छन् ।दाङ खबरबाट साभार

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  जाँतोलाई भन्दा हातोलाई सकसक

  लोकतन्त्रको आधारस्तम्भ आवधिक निर्वाचन हो । तर, आवधिक निर्वाचन गर्नु मात्रै सबै कुरा भने होइन...

  भक्तपुर युनाइटेड भयो लिग च्याम्पियन

  भक्तपुर युनाइटेड फुटबल क्लब जिल्ला लिग फुटबल-२०७८ को च्याम्पियन बनेको छ । भक्तपुर जिल्ला फुटबल...

  कक्षा १० को परीक्षा नियन्त्रकमा रायमाझी

  सानोठिमीस्थित परीक्षा नियन्त्रण कार्यालयको प्रमुखमा अर्जुनबहादुर रायमाझी नियुक्त भएका छन् । उप सचिव रायमाझी राष्ट्रिय...

  श्रेष्ठले फिर्ता गरे साझा पुरस्कारको पैसा

  abhaya

  साहित्यकार अभय श्रेष्ठले साझा पुरस्कारबाट प्राप्त रकम फिर्ता गरेका छन् । आर्थिक अभावले थलिएको साझा...

  बिना सूचना कटुञ्जे स्वास्थ्य चौकीमा कोरोना विरुद्ध खोप लिनेको भीड, कसरी छुटे सयौं मानिस

  katunje healthpost

  कोरोना भाइरसको त्रास बढेसंगै कोरोना विरुद्धको खोप लगाउन सयौं मानिसहरु कटुञ्जे स्वास्थ्य चौकीमा भेला भएपछि...