News Portal

 • यि हुन् प्रधानमन्त्री ओलीलाई मृगौला दिने समीक्षा

  भक्तपुरपोष्ट संवाददाताकाठमाडौं, १९ फागुन
  ६६६ पटक
  काठमाडौं, १९ फागुन

  प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीलाई मृगौला दान गर्न समीक्षा संग्रौला ज्ञवाली त्रिवि शिक्षण अस्पताल पुगेकी छन् । प्रधानमन्त्री ओलीको मृगौला प्रत्यारोपण गर्नुपरेपछि उनलाई मृगौला दान गर्न समीक्षा अस्पताल पुगेकी हुन् ।

  बुधबार मृगौला प्रत्यारोपण गर्ने समय तय्य गरिएपछि प्रम ओली सोमबार साँझ नै अस्पताल भर्ना हुदैछन । उनको मृगौला प्रत्यारोपण गर्न डा.प्रेमराज ज्ञवालीको टोली खटिएको छ । मृगौला प्रत्यारोपणका लागि भारतबाट समेत चिकित्सक झिकाइएको बताइएको छ ।

  यस अघि १२ वर्ष अगाडी ओलीको मृगौला प्रत्यारोपण गरिएको थियो । त्यतिबेला उनलाई भारतको नयाँ दिल्लीस्थित एपोलो अस्पतालमा मृगौला प्[रत्यारोपन गरिएको थियो । भाइबुहारी अन्जान घिमिरेले उनलाई मृगौला दिएकी थिइन् ।

  यतिबेला पहिलेको मृगौलाले काम गर्न छाडेपछि दोस्रो पटक मृगौला प्रत्यारोपण गर्न लागिएको हो । ओलीलाई अहिले नातामा ‘भान्जी’ पर्ने समीक्षा संग्रौला ज्ञवालीले मृगौला दिन लागेकी हुन् । ३२ वर्षीया समीक्षा झापाकी हुन् ।ओलीलाई पहिलोपटक मृगौला दिने अन्जान घिमिरेकी भान्जी हुन् । सोही कारण प्रधानमन्त्री ओलीको पनि ‘भान्जी’ नाता परेकी हुन् ।

  आइतबारको नेकपा सचिवालय बैठकमा प्रधानमन्त्री ओलीले आफूलाई मृगौला दान दिने महिलाबारे जानकारी गराएका थिए । प्रधानमन्त्रीले सचिवालयका सदस्यहरूलाई मृगौला दाताका रूपमा चिनाइएकी ३२ वर्षीया समीक्षा झापाकी हुन् । यस अघि मृगौला दिने अन्जान घिमिरेकी उनी भान्जी भएकाले प्रधानमन्त्री ओलीले पनि ‘भान्जी’ भनेका हुन् ।

  ३२ वर्षिया समीक्षाका दुई सन्तान छन् । उनका पतिले पनि मृगौला दिन मन्जुरी दिएको देखिएको छ ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  देशभरका सबै वडा कमिटी गठन गर्न माओवादी केन्द्रको निर्देशन

  नेकपा माओवादी केन्द्रको केन्द्रीय समिति बैठकले आज दुई निर्णय गरेको छ । आइतबार पार्टी केन्द्रीय...

  त्रिविमा आंशिक शिक्षकको तालाबन्दी

  त्रिभुवन विश्वविद्यालय (त्रिवि) मा आंशिक शिक्षकले विभिन्न माग राख्दै एक सातादेखि तालाबन्दी गरेका छन् ।...

  सभामुखको पहलपछि सरकारी तलब भत्ता सरकारी बैंकबाट

  अब सांसदले तलबभत्ता सरकारी बैंकबाट पाउने भएका छन् । संसद सचिवालयले केही महिनायता पहल गरेर...

  नर्वे सेनामा नेपाली युवाको प्रवेश

  नेपालका ८ युवा नर्वे सेनामा भर्ती भएका छन् । नर्वे सेनामा नेपाली युवाको प्रवेश यो...

  पत्रकार मोहन बल्ललाई मातृशोक

  नेपाल पत्रकार महासंघ, भक्तपुरका निवर्तमान कोषाध्यक्ष एवं श्रमजिवी पत्रकार मोहन बल्ललाई मातृशोक परेको छ ।...