News Portal

 • यि हुन् प्रधानमन्त्री ओलीलाई मृगौला दिने समीक्षा

  भक्तपुरपोष्ट संवाददाताकाठमाडौं, १९ फागुन
  ११२८ पटक
  काठमाडौं, १९ फागुन

  प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीलाई मृगौला दान गर्न समीक्षा संग्रौला ज्ञवाली त्रिवि शिक्षण अस्पताल पुगेकी छन् । प्रधानमन्त्री ओलीको मृगौला प्रत्यारोपण गर्नुपरेपछि उनलाई मृगौला दान गर्न समीक्षा अस्पताल पुगेकी हुन् ।

  बुधबार मृगौला प्रत्यारोपण गर्ने समय तय्य गरिएपछि प्रम ओली सोमबार साँझ नै अस्पताल भर्ना हुदैछन । उनको मृगौला प्रत्यारोपण गर्न डा.प्रेमराज ज्ञवालीको टोली खटिएको छ । मृगौला प्रत्यारोपणका लागि भारतबाट समेत चिकित्सक झिकाइएको बताइएको छ ।

  यस अघि १२ वर्ष अगाडी ओलीको मृगौला प्रत्यारोपण गरिएको थियो । त्यतिबेला उनलाई भारतको नयाँ दिल्लीस्थित एपोलो अस्पतालमा मृगौला प्[रत्यारोपन गरिएको थियो । भाइबुहारी अन्जान घिमिरेले उनलाई मृगौला दिएकी थिइन् ।

  यतिबेला पहिलेको मृगौलाले काम गर्न छाडेपछि दोस्रो पटक मृगौला प्रत्यारोपण गर्न लागिएको हो । ओलीलाई अहिले नातामा ‘भान्जी’ पर्ने समीक्षा संग्रौला ज्ञवालीले मृगौला दिन लागेकी हुन् । ३२ वर्षीया समीक्षा झापाकी हुन् ।ओलीलाई पहिलोपटक मृगौला दिने अन्जान घिमिरेकी भान्जी हुन् । सोही कारण प्रधानमन्त्री ओलीको पनि ‘भान्जी’ नाता परेकी हुन् ।

  आइतबारको नेकपा सचिवालय बैठकमा प्रधानमन्त्री ओलीले आफूलाई मृगौला दान दिने महिलाबारे जानकारी गराएका थिए । प्रधानमन्त्रीले सचिवालयका सदस्यहरूलाई मृगौला दाताका रूपमा चिनाइएकी ३२ वर्षीया समीक्षा झापाकी हुन् । यस अघि मृगौला दिने अन्जान घिमिरेकी उनी भान्जी भएकाले प्रधानमन्त्री ओलीले पनि ‘भान्जी’ भनेका हुन् ।

  ३२ वर्षिया समीक्षाका दुई सन्तान छन् । उनका पतिले पनि मृगौला दिन मन्जुरी दिएको देखिएको छ ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  देकोचामा बसको ठक्करबाट ज्यान गुमाएका मानिसको खुलेन पहिचान

  भक्तपुरको देकोचामा मंगलबार यात्रुबाहक बसको ठक्करबाट ज्यान गुमाएका मानिसको पहिचान हुन सकेको छैन । बुधबार...

  आशापुरीमा झ्याङ्छुप छ्योर्तेन स्तुपा र बुद्धपार्कको उद्घाटन

  भक्तपुरको सूर्यविनायक- ८ संगै जोडिएको काभ्रेको बनेपा-१४ आशापुरीमा श्री झ्याङ्छुप छ्योर्तेन स्तुपा र बुद्धपार्कको उद्घाटन...

  बिमान दुर्घटनामा सूर्यविनायक नगर अस्पतालका निर्देशक बर्माको भाइको निधन

  बुधवार बिहान त्रिभुवन बिमानस्थलमा भएको सौर्य एयरलाइन्सको जहाज दुर्घटनामा परी १८ जनाको ज्यान गएको छ...

  सौर्य एयरलाइन्स विमान दुर्घटना: १५ जनाको गयो ज्यान, ४ को जिवितै उद्धार

  सौर्य एयरलाइन्सको विमान दुर्घटनामा चार जनाको उद्धार गरिएको नेपाल प्रहरीले जानकारी दिएको छ । उद्धार...

  बानियाँलाई परास्त गरेका बहादुरसिंह बने काँग्रेसबाट बागमतीमा पहिलो मुख्यमन्त्री

  बागमती प्रदेश सरकारको मुख्यमन्त्रीमा बहादुरसिंह लामा नियुक्त भएका छन् । मंगलबार प्रदेश प्रमुख यादव चन्द्र...