News Portal

 • विपन्न परिवारका साथमा सहयोगी हात

  सीताराम चौधरी/कपिलवस्तु१६ चैत २०७६
  ३४४ पटक
  १६ चैत २०७६

  कपिलवस्तु । दैनिक मजदूरी गरी छाक टार्दै आएका १२ विपन्न परिवारलाई सहयोगी हातहरुद्वारा राहत सामग्री वितरण गरिएको छ । विश्वव्यापी महामारीको रुपमा फैलिएका कोभिड–१९ (कोरोना भाइरस) का कारण गरिएको ‘लकडाउन’ मा छाक टार्न धौ धौ अति विपन्न, गरीब १२ परिवारलाई राहत वितरण गरिएको हो ।

  कपिलवस्तु शिवराज नगरपालिका–५, चन्द्रौटाका युवा व्यवसायीहरुले संयुक्त रुपमा शिवराज ५ स्थित विभिन्न गाउँका १२ विपन्न परिवारलाई राहत वितरण गरेका हुन् । चन्द्रौटास्थित जय माँ लक्ष्मी ट्रेडर्सका व्यवस्थापक एवं नेपाली काँग्रेस महासमिति सदस्य विजय जयसवाल, लक्ष्मी टे«डर्स तथा ग्यालेक्सी शुद्ध पिउने पानीका व्यवस्थापक विष्णु हमाल र युवा प्रकाश चौधरीले संयुक्त रुपमा खाद्यान्न सामाग्री वितरण गरेका हुन् ।

  नगरको वडा नं. ५ स्थित उत्तर रहटकोल, पूर्व रहटकोल, दक्षिण रहटकोल र भलुही गाउँका अति विपन्न ४–४ गरी १२ परिवारलाई राहत वितरण गरिएको जय माँ लक्ष्मी टे«डर्सका व्यवस्थापक विजय जयसवालले जानकारी दिए । प्रति परिवारलाई केही दिन पुग्ने गरी दैनिक उपभोग्य सामग्री चामल, दाल, नुन, तेल, मसला, आलु, सोयाविन र साबुन वितरण गरिएको जयसवालले बताए । ‘हामी धेरै त गर्न सकेनौं, थोरै भएपनि पीडितको दैनिकीमा साथ मात्र दिएका हौं, यदि कोही भए ती परिवारको घाउमा समेत मल्हम लगाउने कोशिश गर्नेछौं’ –युवा व्यवसायी जयसवालले भने ।

  यता ग्यालेक्सी शुद्ध पिउने पानीका व्यवस्थापक विष्णु हमालले दैनिक ज्यालादारी गरी खाने, अन्य आय स्रोत नभएका र बिहान बेलुकाको छाक टार्न समेत समस्या भएका अति विपन्न घर परिवार छनौट गरी खाद्य सामग्री वितरण गरिएको बताए ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  मुआब्जा र क्षतिपूर्ति न्यायोचित तवरले उपलव्ध गराउन मन्त्री भुसालको निर्देशन

  उर्जा, जलश्रोत तथा सिंचाई मन्त्री पम्फा भुसालले विभिन्न आयोजना निर्माणका लागि आवस्यक पर्ने जग्गा अधिग्रहण...

  शिरमा देश र मनमा मधेश : प्रदेश प्रमुख अहिराजका १२ काम

  rajesh ahiraj

  प्रदेश २ का प्रदेश प्रमुख डा.राजेश अहिराजले शिरमा देश र मनमा मधेश राखेर काम गरिरहेको...

  अपि पावर कम्पनी लिमिटेडको शेयर आजदेखि लिलाममा

  अपि पावर कम्पनी लिमिटेड ले हकप्रद निष्काशन गर्दा बिक्रि नभएको सेयर आज साउन १३ गतेदेखि...

  Chinese Democracy Develops Living Standard

  The definition of democracy It is said that democracy is the system of governance for...

  महन्थको राजनीती धरापमा

    निर्वाचन आयोगले जनता समाजवादी पार्टी (जसपा) को आधिकारिकता उपेन्द्र यादव पक्षलाई दिएको छ ।...