News Portal

 • विपन्न परिवारका साथमा सहयोगी हात

  सीताराम चौधरी/कपिलवस्तु१६ चैत २०७६
  ६८१ पटक
  १६ चैत २०७६

  कपिलवस्तु । दैनिक मजदूरी गरी छाक टार्दै आएका १२ विपन्न परिवारलाई सहयोगी हातहरुद्वारा राहत सामग्री वितरण गरिएको छ । विश्वव्यापी महामारीको रुपमा फैलिएका कोभिड–१९ (कोरोना भाइरस) का कारण गरिएको ‘लकडाउन’ मा छाक टार्न धौ धौ अति विपन्न, गरीब १२ परिवारलाई राहत वितरण गरिएको हो ।

  कपिलवस्तु शिवराज नगरपालिका–५, चन्द्रौटाका युवा व्यवसायीहरुले संयुक्त रुपमा शिवराज ५ स्थित विभिन्न गाउँका १२ विपन्न परिवारलाई राहत वितरण गरेका हुन् । चन्द्रौटास्थित जय माँ लक्ष्मी ट्रेडर्सका व्यवस्थापक एवं नेपाली काँग्रेस महासमिति सदस्य विजय जयसवाल, लक्ष्मी टे«डर्स तथा ग्यालेक्सी शुद्ध पिउने पानीका व्यवस्थापक विष्णु हमाल र युवा प्रकाश चौधरीले संयुक्त रुपमा खाद्यान्न सामाग्री वितरण गरेका हुन् ।

  नगरको वडा नं. ५ स्थित उत्तर रहटकोल, पूर्व रहटकोल, दक्षिण रहटकोल र भलुही गाउँका अति विपन्न ४–४ गरी १२ परिवारलाई राहत वितरण गरिएको जय माँ लक्ष्मी टे«डर्सका व्यवस्थापक विजय जयसवालले जानकारी दिए । प्रति परिवारलाई केही दिन पुग्ने गरी दैनिक उपभोग्य सामग्री चामल, दाल, नुन, तेल, मसला, आलु, सोयाविन र साबुन वितरण गरिएको जयसवालले बताए । ‘हामी धेरै त गर्न सकेनौं, थोरै भएपनि पीडितको दैनिकीमा साथ मात्र दिएका हौं, यदि कोही भए ती परिवारको घाउमा समेत मल्हम लगाउने कोशिश गर्नेछौं’ –युवा व्यवसायी जयसवालले भने ।

  यता ग्यालेक्सी शुद्ध पिउने पानीका व्यवस्थापक विष्णु हमालले दैनिक ज्यालादारी गरी खाने, अन्य आय स्रोत नभएका र बिहान बेलुकाको छाक टार्न समेत समस्या भएका अति विपन्न घर परिवार छनौट गरी खाद्य सामग्री वितरण गरिएको बताए ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  सिरोहियाको पक्षमा उभिए सांसद थापा : ओलीमाथि आक्रोश, प्रचण्डप्रति गुनासो

  नेपाली कांग्रेसका तर्फबाट निर्वाचित भक्तपुर-२ का प्रतिनिधि सभा सदस्य दुर्लभ थापा कान्तिपुर मिडिया ग्रुपका अध्यक्ष...

  अनुमती मागेरै रोए महर्जन

  ललितपुर, १० जेठ २०८१ । मञ्च धुमधामले सजाइएको थियो । छेउमै नौमति बाजा घन्किरहेको थियो...

  स्थानीयले नियन्त्रणमा लिए मालबाहक टिपर

  बिशाल बस्नेत, महोत्तरी । अवैधानिकरुपमा नदीजन्य  पदार्थ ओसारपसार गरिरहेका टिपरहरुलाई स्थानीयहरुले नै नियन्त्रणमा लिएर प्रहरीलाई...

  पुँजीवादीहरु आफ्नो स्वार्थ सिद्ध गर्न प्रेस स्वतन्त्रताको कुरा गर्छन् : बिसंखे

  नेकपा (माओवादी केन्द्र) की स्थायी समिति सदस्य अन्जना बिसंखेले प्रेस स्वतन्त्रता पुँजीवादीहरुको कब्जामा परेको बताएकी...

  पाँचखालमा प्रदेश स्तरीय स्काउट क्याम्प हुने

  काभ्रेको पाँचखालमा प्रदेश स्तरीय वृहत स्काउट क्याम्प हुने भएको छ । नेपाल स्काउट पाँचखाल नगर...