News Portal

 • जिन्दगीभरी अध्यक्ष ओलीको जयजयकार गराैँला : सचिव ढकाल

  भक्तपुरपोस्ट संवाददाता भक्तपुर, २४ कात्तिक
  ६६४ पटक
  भक्तपुर, २४ कात्तिक

  पूर्व माओवादी पृष्ठभूमिका नेकपाका बाैद्भिक नेता एवं भक्तपुर जिल्ला कमिटीका सचिव डिपी ढकालले जीन्दगीभर प्रधानमन्त्री एवं पार्टी अध्यक्ष केपी शर्मा ओलीको जयजयकार गर्ने जनाएका छन् । नेकपाको बैठकबाट पुरानो पुस्तालाई राजनीतिबाट ससम्मान बहिर्गमन गराउने निर्णय भए जीन्दगीभर अध्यक्ष केपी शर्मा ओलीको जयजयकार गर्ने उनले जनाएका हुन् ।

  प्रधानमन्त्री ओलीले नयाँ पुस्तालाई नेतृत्व सुम्पने पर्ने बताइरहँदा नेता ढकालले व्यवहारबाट यसको पक्षमा लाग्न आग्रह गरे । बुढा नेताहरुलाई सरकारी पद प्रधानमन्त्री देखि वडा सदस्य सम्म केही हुन नपाउने नियम पारित गराए आफूहरु जीन्दगीभरी अध्यक्ष ओलीको जय जयकार गरिरहने उनको उद्घोष छ ।

  तर, पार्टीलाई नै कोमामा राखेर प्रधानमन्त्री पदमा आसिन रहने प्रवित्तिले अध्यक्ष ओलीको इतिहास सकारात्मक नबन्ने उनले चिन्ता व्यक्त गरेका छन् । प्रधानमन्त्रीले विशेष अधिकारको बहानामा पार्टी निर्देशन र बिधि प्रक्रिया नमान्ने नीति लिन नहुने नेता ढकालले बताएका छन् ।

  झलनाथ खनाल प्रधानमन्त्री हुदा एउटा मापदण्ड आफू हुदा अर्को ? उनले प्रश्न गरेका छन् । बैठकबाट भाग्नु समस्याको समाधान नभएको भन्दै नेता ढकालले पार्टी बैठकमै बसेर छलफल, सहमती र सहकार्यबाट पार्टीको साख बचाउनपर्ने र एकतावद्ध भएर अगाडी बढ्नुपर्ने आवस्यकता औल्याएका छन् ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  अपाङ्गता दिवसकाे अवसर पारेर ‘अटिजमलाई पहिचान दिलाउने’ सहसचिव पाण्डे सम्मानित

  ‘कोभिड–१९ पछिको उत्कृष्ट पुनरागमनको सुनिश्चितताः अपाङ्गता भएका व्यक्तिको पहुँच र दिगो विकासका लागि हामी सबैको...

  भक्तपुर प्रहरीद्वारा दुई पाकेटमार रंगेहात पक्राउ

  भक्तपुरमा दुई पाकेटमार रंगेहात पक्राउ परेका छन् । पकेटमारीको पैसा सहित उनीहरुलाई भक्तपुर प्रहरीले पक्राउ...

  कोभिड-१९ खोप यसै साताबाट : यो कस्तो खोप हो?

  यूके फाइजर/बायोएनटेक खोपलाई बृहत् रूपमा प्रयोग गर्न अनुमति दिने विश्वकै पहिलो देश बनेको छ। ब्रिटिश...

  बरिष्ठ नेता पौडेल पक्राउले बनायो काँग्रेसलाई बलियो

  सरकारका कारण नेपाली कांग्रेसका नेताहरु एकमत भएका छन् । फरक मत राख्ने गुटका नेताहरु एकमत...

  पद दुरुपयोगको आरोपमा नेपाल प्रहरीका २ एसपीसहित ४ निलम्बित

  पदको दुरुपयोग गरी अनियमितता गरेको आरोपमा नेपाल प्रहरीका २ एसपी सहित ४ जना निलम्बनमा परेका...