News Portal

 • जिन्दगीभरी अध्यक्ष ओलीको जयजयकार गराैँला : सचिव ढकाल

  भक्तपुरपोस्ट संवाददाता भक्तपुर, २४ कात्तिक
  १८०१ पटक
  भक्तपुर, २४ कात्तिक

  पूर्व माओवादी पृष्ठभूमिका नेकपाका बाैद्भिक नेता एवं भक्तपुर जिल्ला कमिटीका सचिव डिपी ढकालले जीन्दगीभर प्रधानमन्त्री एवं पार्टी अध्यक्ष केपी शर्मा ओलीको जयजयकार गर्ने जनाएका छन् । नेकपाको बैठकबाट पुरानो पुस्तालाई राजनीतिबाट ससम्मान बहिर्गमन गराउने निर्णय भए जीन्दगीभर अध्यक्ष केपी शर्मा ओलीको जयजयकार गर्ने उनले जनाएका हुन् ।

  प्रधानमन्त्री ओलीले नयाँ पुस्तालाई नेतृत्व सुम्पने पर्ने बताइरहँदा नेता ढकालले व्यवहारबाट यसको पक्षमा लाग्न आग्रह गरे । बुढा नेताहरुलाई सरकारी पद प्रधानमन्त्री देखि वडा सदस्य सम्म केही हुन नपाउने नियम पारित गराए आफूहरु जीन्दगीभरी अध्यक्ष ओलीको जय जयकार गरिरहने उनको उद्घोष छ ।

  तर, पार्टीलाई नै कोमामा राखेर प्रधानमन्त्री पदमा आसिन रहने प्रवित्तिले अध्यक्ष ओलीको इतिहास सकारात्मक नबन्ने उनले चिन्ता व्यक्त गरेका छन् । प्रधानमन्त्रीले विशेष अधिकारको बहानामा पार्टी निर्देशन र बिधि प्रक्रिया नमान्ने नीति लिन नहुने नेता ढकालले बताएका छन् ।

  झलनाथ खनाल प्रधानमन्त्री हुदा एउटा मापदण्ड आफू हुदा अर्को ? उनले प्रश्न गरेका छन् । बैठकबाट भाग्नु समस्याको समाधान नभएको भन्दै नेता ढकालले पार्टी बैठकमै बसेर छलफल, सहमती र सहकार्यबाट पार्टीको साख बचाउनपर्ने र एकतावद्ध भएर अगाडी बढ्नुपर्ने आवस्यकता औल्याएका छन् ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  आदर्शस्थित औषधी पसलमा आगलागी, लाखौंको क्षती

  भक्तपुरको सूर्यविनायक नगरपालिका आदर्श चोक स्थित एक औषधी पसलमा एकाबिहानै आगलागी भएको छ । इन्द्र...

  राधेराधेस्थित हनुमन्ते खोलामा स्कुटी सहित मानिस मृत फेला

  भक्तपुरको राधेराधेस्थित हनुमन्ते खोलामा स्कुटी सहित एकजना व्यक्ति मृत अवस्थामा फेला परेका छन । मध्यपुर...

  मध्यपुर थिमिमा ब्लड बैंक स्थापना हुने, लायन्स क्लवले १ करोड ३२ लाख सहयोग गर्ने

  मध्यपुर थिमि नगरपालिकाले संचालन गरेको नेपाल कोरिया मैत्री नगरपालिका अस्पतालमा ब्लड बैंक स्थापनाका लागि लायन्स...

  बालकोट बस्ने ३२ वर्षिया बुढाथोकी पक्राउ

  उदयपुरको त्रियुगा नगरपालिका वडा नं. ३ घर भई हाल भक्तपुरको सूर्यविनायक नगरपालिका वडा नम्बर-१ बालकोट...

  नयाँ सत्ता समीकरणसंगै तीन मन्त्रीले लिए सपथ

  नयाँ सत्ता समीकरण संगै तीन मन्त्रीले सपथग्रहण गरेका छन् । प्रधानमन्त्री पुष्पकमल दाहाल प्रचण्डको सिफारिसमा...