News Portal

 • भक्तपुरमा फ्रान्सेली संस्थाको सहयोगमा युनिटी युवा क्लवद्वारा राहत वितरण

  भक्तपुरपोस्ट संवाददाता भक्तपुर, १९ असार २०७८
  ४९० पटक
  french aid in bhaktapurभक्तपुर, १९ असार २०७८

  विश्वब्यापी महामारीको रुपमा रहेको कोभिड १९ को दोस्रो लहरका कारण जारी लामो समय सम्मको निषेधाज्ञा (बन्दाबन्दी) बाट प्रभावित भक्तपुरका बिपन्न परिवारलाई राहत बाडिएको छ । युनिटी युवा क्लब पान्डोबजारको सकृयतामा Tibetine Et Pepules de I Himalaya( TPH) फ्रान्सको सहयोगमा शनिवार बिपन्न परिवारलाई राहत बाडिएको हो ।

  भक्तपुरको सूर्यविनायक ६ मा रहेका अति बिपन्न ४० घर परिवारलाई राहत बितरण गरिएको क्लबका अध्यक्ष पुनम चन्द्र गिरीले बताए । अति बिपन्न मजदुर परिवारलाई लक्षित गरी प्रति परिवार एक बोरा चामल(३०किलो), दाल २ किलो, नुन २ पाकेट, तेल २ लिटर लगायत अत्यावश्यक खाद्यान्न सामाग्री बितरण गरिएको TPH फ्रान्ससंग समन्वय गरी सहयोग जुटाउन पहल लिएका युनिटी युवा क्लबका सदस्य रवि दास दोङले जानकारी गराएका छन् ।

  क्लबले खेलकुदका साथै बिकृती बिसंगती हटाउने जनचेतना मुलक कार्यक्रमहरु निरन्तर गर्दै आइरहेको र पछिल्लो समय माहामारी र प्राकृतिक प्रकोपमा समेत सहयोगी हात अघि बढाइरहेको सचिब कविन दोङले दावी गरेका छन् । युवाहरु एक भएर समाजको समस्या समाधानमा लागीरहेको उनले बताए ।

  युनिटी युवा क्लवको कार्य प्रशंसनीय रहेको वाइसिएल भक्तपुरका अध्यक्ष समेत रहेका स्थानीय युवा नेता नरेश वाइवाले बताए । युवाहरुले आफ्नो बारेमा मात्र नभई समस्यामा परेका समुदायप्रति सेवाभाब राखी सहयोग गर्नु अनुकरणीय कार्य भएको उनको भनाइ छ ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  एमालेसंग चुनाव चिह्न बाहेक केहि बाँकी छैन : दाहाल

  नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र) का केन्द्रीय सदस्य एवं बागमती प्रदेश अध्यक्ष नारायण दाहालले नेकपा...

  खुशुको नेतृत्वमा अखिल(क्रान्तिकारी)को भक्तपुर नगर कमिटी निर्वाचित

  नेकपा (माओवादी केन्द्र)को विद्यार्थी संगठन अनेरास्ववियू(क्रान्तिकारी) ले भक्तपुर नगर कमिटी बिस्तार गरेको छ । रुकेश...

  भक्तपुर सिडिओमा शर्मा

  भक्तपुर जिल्लाको प्रमुख जिल्ला अधिकारी(सिडिओ)मा रुद्रा शर्माको सरुवा भएको छ । गृह मन्त्रालयले गुल्मी बाट...

  इन्द्रजात्रा मनाउन गुठि/समुदायसंग समन्वयकारी भूमिका रहन्छ- एसएसपी सिंह

  ऐतिहासिक राष्ट्रिय पर्व ‘इन्द्र जात्रा’ नजिकिदै गर्दा यस पटकको यो जात्रा कसरी सम्पन्न गर्ने भन्ने...

  सेलर्डले भक्तपुरका सञ्चारकर्मीलाई दरवारमा लगेर दियो तालिम

  बाल दिवसको अवसरमा भक्तपुरका सञ्चारकर्मीहरुका लागि मानव बेचबिखन तथा बाल संरक्षणबारे अभिमुखीकरण तालिम सम्पन्न भएको...