News Portal

 • भक्तपुरमा फ्रान्सेली संस्थाको सहयोगमा युनिटी युवा क्लवद्वारा राहत वितरण

  भक्तपुरपोस्ट संवाददाता भक्तपुर, १९ असार २०७८
  ११३० पटक
  french aid in bhaktapurभक्तपुर, १९ असार २०७८

  विश्वब्यापी महामारीको रुपमा रहेको कोभिड १९ को दोस्रो लहरका कारण जारी लामो समय सम्मको निषेधाज्ञा (बन्दाबन्दी) बाट प्रभावित भक्तपुरका बिपन्न परिवारलाई राहत बाडिएको छ । युनिटी युवा क्लब पान्डोबजारको सकृयतामा Tibetine Et Pepules de I Himalaya( TPH) फ्रान्सको सहयोगमा शनिवार बिपन्न परिवारलाई राहत बाडिएको हो ।

  भक्तपुरको सूर्यविनायक ६ मा रहेका अति बिपन्न ४० घर परिवारलाई राहत बितरण गरिएको क्लबका अध्यक्ष पुनम चन्द्र गिरीले बताए । अति बिपन्न मजदुर परिवारलाई लक्षित गरी प्रति परिवार एक बोरा चामल(३०किलो), दाल २ किलो, नुन २ पाकेट, तेल २ लिटर लगायत अत्यावश्यक खाद्यान्न सामाग्री बितरण गरिएको TPH फ्रान्ससंग समन्वय गरी सहयोग जुटाउन पहल लिएका युनिटी युवा क्लबका सदस्य रवि दास दोङले जानकारी गराएका छन् ।

  क्लबले खेलकुदका साथै बिकृती बिसंगती हटाउने जनचेतना मुलक कार्यक्रमहरु निरन्तर गर्दै आइरहेको र पछिल्लो समय माहामारी र प्राकृतिक प्रकोपमा समेत सहयोगी हात अघि बढाइरहेको सचिब कविन दोङले दावी गरेका छन् । युवाहरु एक भएर समाजको समस्या समाधानमा लागीरहेको उनले बताए ।

  युनिटी युवा क्लवको कार्य प्रशंसनीय रहेको वाइसिएल भक्तपुरका अध्यक्ष समेत रहेका स्थानीय युवा नेता नरेश वाइवाले बताए । युवाहरुले आफ्नो बारेमा मात्र नभई समस्यामा परेका समुदायप्रति सेवाभाब राखी सहयोग गर्नु अनुकरणीय कार्य भएको उनको भनाइ छ ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  राधेराधेस्थित हनुमन्ते खोलामा स्कुटी सहित मानिस मृत फेला

  भक्तपुरको राधेराधेस्थित हनुमन्ते खोलामा स्कुटी सहित एकजना व्यक्ति मृत अवस्थामा फेला परेका छन । मध्यपुर...

  मध्यपुर थिमिमा ब्लड बैंक स्थापना हुने, लायन्स क्लवले १ करोड ३२ लाख सहयोग गर्ने

  नेपाल कोरिया मैत्री नगरपालिका अस्पतालमा ब्लड बैंक स्थापनाका लागि लायन्स क्लवले १ लाख डलर सहयोग...

  बालकोट बस्ने ३२ वर्षिया बुढाथोकी पक्राउ

  उदयपुरको त्रियुगा नगरपालिका वडा नं. ३ घर भई हाल भक्तपुरको सूर्यविनायक नगरपालिका वडा नम्बर-१ बालकोट...

  नयाँ सत्ता समीकरणसंगै तीन मन्त्रीले लिए सपथ

  नयाँ सत्ता समीकरण संगै तीन मन्त्रीले सपथग्रहण गरेका छन् । प्रधानमन्त्री पुष्पकमल दाहाल प्रचण्डको सिफारिसमा...

  २९ उद्योगी व्यवसायीलाई ‘कर्पोरेट बिजनेश अवार्ड’

  काठमाडौं, २१ फागुन २०८० । कर्पोरेट मिडिया ग्रुपले विभिन्न उद्योगी तथा व्यवसायीहरूलाई अवार्ड तथा सम्मान...