News Portal

 • भक्तपुरमा फ्रान्सेली संस्थाको सहयोगमा युनिटी युवा क्लवद्वारा राहत वितरण

  भक्तपुरपोस्ट संवाददाता भक्तपुर, १९ असार २०७८
  १२०५ पटक
  french aid in bhaktapurभक्तपुर, १९ असार २०७८

  विश्वब्यापी महामारीको रुपमा रहेको कोभिड १९ को दोस्रो लहरका कारण जारी लामो समय सम्मको निषेधाज्ञा (बन्दाबन्दी) बाट प्रभावित भक्तपुरका बिपन्न परिवारलाई राहत बाडिएको छ । युनिटी युवा क्लब पान्डोबजारको सकृयतामा Tibetine Et Pepules de I Himalaya( TPH) फ्रान्सको सहयोगमा शनिवार बिपन्न परिवारलाई राहत बाडिएको हो ।

  भक्तपुरको सूर्यविनायक ६ मा रहेका अति बिपन्न ४० घर परिवारलाई राहत बितरण गरिएको क्लबका अध्यक्ष पुनम चन्द्र गिरीले बताए । अति बिपन्न मजदुर परिवारलाई लक्षित गरी प्रति परिवार एक बोरा चामल(३०किलो), दाल २ किलो, नुन २ पाकेट, तेल २ लिटर लगायत अत्यावश्यक खाद्यान्न सामाग्री बितरण गरिएको TPH फ्रान्ससंग समन्वय गरी सहयोग जुटाउन पहल लिएका युनिटी युवा क्लबका सदस्य रवि दास दोङले जानकारी गराएका छन् ।

  क्लबले खेलकुदका साथै बिकृती बिसंगती हटाउने जनचेतना मुलक कार्यक्रमहरु निरन्तर गर्दै आइरहेको र पछिल्लो समय माहामारी र प्राकृतिक प्रकोपमा समेत सहयोगी हात अघि बढाइरहेको सचिब कविन दोङले दावी गरेका छन् । युवाहरु एक भएर समाजको समस्या समाधानमा लागीरहेको उनले बताए ।

  युनिटी युवा क्लवको कार्य प्रशंसनीय रहेको वाइसिएल भक्तपुरका अध्यक्ष समेत रहेका स्थानीय युवा नेता नरेश वाइवाले बताए । युवाहरुले आफ्नो बारेमा मात्र नभई समस्यामा परेका समुदायप्रति सेवाभाब राखी सहयोग गर्नु अनुकरणीय कार्य भएको उनको भनाइ छ ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  देकोचामा बसको ठक्करबाट ज्यान गुमाएका मानिसको खुलेन पहिचान

  भक्तपुरको देकोचामा मंगलबार यात्रुबाहक बसको ठक्करबाट ज्यान गुमाएका मानिसको पहिचान हुन सकेको छैन । बुधबार...

  आशापुरीमा झ्याङ्छुप छ्योर्तेन स्तुपा र बुद्धपार्कको उद्घाटन

  भक्तपुरको सूर्यविनायक- ८ संगै जोडिएको काभ्रेको बनेपा-१४ आशापुरीमा श्री झ्याङ्छुप छ्योर्तेन स्तुपा र बुद्धपार्कको उद्घाटन...

  बिमान दुर्घटनामा सूर्यविनायक नगर अस्पतालका निर्देशक बर्माको भाइको निधन

  बुधवार बिहान त्रिभुवन बिमानस्थलमा भएको सौर्य एयरलाइन्सको जहाज दुर्घटनामा परी १८ जनाको ज्यान गएको छ...

  सौर्य एयरलाइन्स विमान दुर्घटना: १५ जनाको गयो ज्यान, ४ को जिवितै उद्धार

  सौर्य एयरलाइन्सको विमान दुर्घटनामा चार जनाको उद्धार गरिएको नेपाल प्रहरीले जानकारी दिएको छ । उद्धार...

  बानियाँलाई परास्त गरेका बहादुरसिंह बने काँग्रेसबाट बागमतीमा पहिलो मुख्यमन्त्री

  बागमती प्रदेश सरकारको मुख्यमन्त्रीमा बहादुरसिंह लामा नियुक्त भएका छन् । मंगलबार प्रदेश प्रमुख यादव चन्द्र...