News Portal

 • दुर्घटना अपडेट : मृतकको संख्या १५ पुग्यो, केएमसीमा गुम्यो चिनुको ज्यान

  इभक्तपुर संवाददाताभक्तपुर, २९ मङ्सिर
  १११० पटक
  भक्तपुर, २९ मङ्सिर

  दोलखाको कालिञ्चोक भगवतीको दर्शन गरी भक्तपुर फर्कदै गरेको यात्रुबाहक बस दुर्घटनामा मृत्यु हुनेको संख्या १५ पुगेको छ । आइतवार विहान सिन्धुपाल्चोकको ६ किलो भन्ने ठाउँमा दुर्घटना हुँदा बसमा सवार १४ यात्रुको मृत्यु भएको थियो भने १८ घाइते भएका थिए ।

  जिल्ला प्रहरी कार्यालय सिन्धुपाल्चोकका प्रहरी प्रमुख एसपी प्रज्वल महर्जनले भक्तपुर पोस्टलाइ बताए अनुसार गम्भीर घाइते भै ४ जनालाई काठमाडौस्थित केएमसी अस्पातालमा उपचारको लागि पुर्याइएकोमा एकको उपचारकै क्रममा ज्यान गएको हो । ज्यान जानेमा सूर्यविनायकको ३२ वर्षीया चिनु बस्नेत रहेको बताइएको छ ।

  एसपी महर्जनले जनाए अनुसार मृतकमध्ये सबैभन्दा बढी महिला रहेका छन् भने ३ बालबालिकाले पनि ज्यान गुमाएका छन् । ९ महिला, ३ पुरुष, १ बालक र २ बालिका गरी १५ यात्रुको ज्यान गएको प्रहरीले पुष्टी गरेको छ । जसमध्ये १२ जनाको घटनास्थलमै र २ को अस्पताल लैजादै गर्दा बाटोमै ज्यान गएको थियो ।

  घाइतेमध्ये ३ को अवस्था गम्भीर रहेको छ । उनीहरुलाई केएमसी अस्पतालमा ल्याइएको छ भने बाँकी घाइतेको स्थानीय सिन्धु अस्पतालमा उपचार भैरहेको बताइएको छ । एसपी महर्जनका अनुसार मृतकको शनाखत हुँदैछ । यतिबेला मृतकका आफन्त सिन्धुपाल्चोक आइपुगेका छन् र शवको शनाखत भैरहेको छ । साझ ६ बजे सम्ममा शनाखत भैसक्ने प्रहरीको अनुमान रहेको छ ।

  भक्तपुरको सूर्यविनायक र जगातीको बीचामा पर्ने आदर्श चोकबाट बा २ ख ४४६८ नम्बरको यात्रुबाहक बस रिजर्भमा यात्रु बोकेर कालिञ्चोक गएको थियो । आइतवार फर्कने क्रममा बिहान अन्दाजी ८ः१५ बजे ६ किलो भन्ने ठाउँमा बस दुर्घटनामा परेको हो । बसका चालक फरार भएकाले पनि यात्रु विवरण प्राप्त गर्न प्रहरीलाई मुस्किल परेको बताइएको छ । प्रहरीले चालकको नाम सार्वजनिक गरेको छैन ।

  भक्तपुर पोस्टको फेसबुक पेज लाइक गरी फेसबुकमै समाचार प्राप्त गर्नुस्

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  उपप्रधान एवं गृहमन्त्री श्रेष्ठ अस्पतालबाट डिस्चार्ज

  उपप्रधान एवं गृहमन्त्री नारायणकाजी श्रेष्ठको स्वास्थ्यमा सुधार भएपछि अस्पतालबाट डिस्चार्ज भएका छन् ।आइतबार उनी डिस्चार्ज...

  भक्तपुरमा प्रतिपक्षीको भूमिका निर्वाह गर्न माओवादी केन्द्रका उपमहासचिव पुनको निर्देशन

  पूर्व मन्त्री समेत रहेका नेकपा(माओवादी केन्द्र) का उप महासचिव वर्षमान पुन अनन्तले भक्तपुरमा प्रतिपक्षीको भूमिका...

  सञ्चारकर्मी एवं साहित्यकार आशुतोषको अमेरिकामा ब्रेकफास्ट गरौंला सार्वजनिक (भिडियोसहित)

  भक्तपुरका सञ्चारकर्मी एवं सुपरिचित साहित्यकार रामगोपाल आशुतोषको शब्दमा उनिएको ‘अमेरिकामा ब्रेकफास्ट गरौंला’ बोलको गीतमा म्युजिक...

  सल्लाघारीमा मौलिक नेवारी स्वादको नेवा: ननी शुरु

  भक्तपुरमा मौलिक नेवारी खाजा र खानाको स्वाद पस्कने नेवाः ननी शुभारम्भ भएको छ । भक्तपुर...

  खड्काको नेतृत्वमा चाँगुनारायण २ मा वाइसिएलको २७ सदस्यीय समिति गठन

  सत्तारुढ दल नेकपा(माओवादी केन्द्र) को सहायक संगठन वाइसिएल नेपालले चाँगुनारायण नगरपालिकाको वडा नम्बर २ मा...