News Portal

 • दुर्घटना अपडेट : मृतकको संख्या १५ पुग्यो, केएमसीमा गुम्यो चिनुको ज्यान

  इभक्तपुर संवाददाताभक्तपुर, २९ मङ्सिर
  ११४७ पटक
  भक्तपुर, २९ मङ्सिर

  दोलखाको कालिञ्चोक भगवतीको दर्शन गरी भक्तपुर फर्कदै गरेको यात्रुबाहक बस दुर्घटनामा मृत्यु हुनेको संख्या १५ पुगेको छ । आइतवार विहान सिन्धुपाल्चोकको ६ किलो भन्ने ठाउँमा दुर्घटना हुँदा बसमा सवार १४ यात्रुको मृत्यु भएको थियो भने १८ घाइते भएका थिए ।

  जिल्ला प्रहरी कार्यालय सिन्धुपाल्चोकका प्रहरी प्रमुख एसपी प्रज्वल महर्जनले भक्तपुर पोस्टलाइ बताए अनुसार गम्भीर घाइते भै ४ जनालाई काठमाडौस्थित केएमसी अस्पातालमा उपचारको लागि पुर्याइएकोमा एकको उपचारकै क्रममा ज्यान गएको हो । ज्यान जानेमा सूर्यविनायकको ३२ वर्षीया चिनु बस्नेत रहेको बताइएको छ ।

  एसपी महर्जनले जनाए अनुसार मृतकमध्ये सबैभन्दा बढी महिला रहेका छन् भने ३ बालबालिकाले पनि ज्यान गुमाएका छन् । ९ महिला, ३ पुरुष, १ बालक र २ बालिका गरी १५ यात्रुको ज्यान गएको प्रहरीले पुष्टी गरेको छ । जसमध्ये १२ जनाको घटनास्थलमै र २ को अस्पताल लैजादै गर्दा बाटोमै ज्यान गएको थियो ।

  घाइतेमध्ये ३ को अवस्था गम्भीर रहेको छ । उनीहरुलाई केएमसी अस्पतालमा ल्याइएको छ भने बाँकी घाइतेको स्थानीय सिन्धु अस्पतालमा उपचार भैरहेको बताइएको छ । एसपी महर्जनका अनुसार मृतकको शनाखत हुँदैछ । यतिबेला मृतकका आफन्त सिन्धुपाल्चोक आइपुगेका छन् र शवको शनाखत भैरहेको छ । साझ ६ बजे सम्ममा शनाखत भैसक्ने प्रहरीको अनुमान रहेको छ ।

  भक्तपुरको सूर्यविनायक र जगातीको बीचामा पर्ने आदर्श चोकबाट बा २ ख ४४६८ नम्बरको यात्रुबाहक बस रिजर्भमा यात्रु बोकेर कालिञ्चोक गएको थियो । आइतवार फर्कने क्रममा बिहान अन्दाजी ८ः१५ बजे ६ किलो भन्ने ठाउँमा बस दुर्घटनामा परेको हो । बसका चालक फरार भएकाले पनि यात्रु विवरण प्राप्त गर्न प्रहरीलाई मुस्किल परेको बताइएको छ । प्रहरीले चालकको नाम सार्वजनिक गरेको छैन ।

  भक्तपुर पोस्टको फेसबुक पेज लाइक गरी फेसबुकमै समाचार प्राप्त गर्नुस्

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  सिरोहियाको पक्षमा उभिए सांसद थापा : ओलीमाथि आक्रोश, प्रचण्डप्रति गुनासो

  नेपाली कांग्रेसका तर्फबाट निर्वाचित भक्तपुर-२ का प्रतिनिधि सभा सदस्य दुर्लभ थापा कान्तिपुर मिडिया ग्रुपका अध्यक्ष...

  अनुमती मागेरै रोए महर्जन

  ललितपुर, १० जेठ २०८१ । मञ्च धुमधामले सजाइएको थियो । छेउमै नौमति बाजा घन्किरहेको थियो...

  स्थानीयले नियन्त्रणमा लिए मालबाहक टिपर

  बिशाल बस्नेत, महोत्तरी । अवैधानिकरुपमा नदीजन्य  पदार्थ ओसारपसार गरिरहेका टिपरहरुलाई स्थानीयहरुले नै नियन्त्रणमा लिएर प्रहरीलाई...

  पुँजीवादीहरु आफ्नो स्वार्थ सिद्ध गर्न प्रेस स्वतन्त्रताको कुरा गर्छन् : बिसंखे

  नेकपा (माओवादी केन्द्र) की स्थायी समिति सदस्य अन्जना बिसंखेले प्रेस स्वतन्त्रता पुँजीवादीहरुको कब्जामा परेको बताएकी...

  पाँचखालमा प्रदेश स्तरीय स्काउट क्याम्प हुने

  काभ्रेको पाँचखालमा प्रदेश स्तरीय वृहत स्काउट क्याम्प हुने भएको छ । नेपाल स्काउट पाँचखाल नगर...