News Portal

 • नवनियुक्त अध्यक्ष अर्याललाई प्रेस संगठनको शुभकामना

  भक्तपुरपोष्ट संवाददाताभक्तपुर, १९ फागुन
  १०९५ पटक
  भक्तपुर, १९ फागुन

  प्रेस संगठन नेपाल, उपत्यका प्रदेश कमिटीले श्रमजीवी पत्रकारका लागि गठित न्यूनतम पारिश्रमिक निर्धारण समितिका नवनियुक्त अध्यक्ष राजेन्द्र अर्याललाई बधाई दिंदै श्रमजीवी पत्रकारका मुद्दा सम्बोधन हुने विस्वास व्यक्त गरेको छ ।

  सोमबार संगठनको उपत्यका प्रदेश कमिटीको विस्तारित बैठकमा प्रमुख अतिथिको रुपमा उपस्थित संगठनका केन्द्रीय नेता अर्यालले महत्वपूर्ण जिम्मेवारी पाएकोमा खुशी व्यक्त गर्दै बधाई तथा शुभकामना कार्यक्रम गरिएको संयोजक नवराज दाहालले जानकारी दिए । कार्यक्रममा संगठनका उपत्यका इन्चार्ज शुरोजंग पाण्डे, सहसंयोजक प्रकाश सिलवाल, वागमति प्रदेश इन्चार्ज विश्वमणि सुवेदी,उपत्यकाका तिन वटै जिल्लाका संयोजक सहसंयोजक लगायतको उपस्थिति रहेको बताइएको छ ।

  उक्त अवसरमा न्यूनतम पारिश्रमिक निर्धारण समितिका नवनियुक्त अध्यक्ष अर्यालले आफू पत्रकारको हकहितका लागि कुनै कसर बाँकी नराख्ने भन्दै प्रेस संगठनको नेता भन्न गर्व लाग्ने गरी आफ्नो जिम्मेवारी पुरा गर्ने प्रतिवद्धता प्रकट गरेका थिए ।

  तत्कालिन प्रेस चौतारी नेपालका पूर्व केन्द्रीय अध्यक्षसमेत रहेका अर्याल प्रेस संगठन नेपालका केन्द्रीय नेता हुन् । समितिका निवर्तमान अध्यक्ष गंगाधर पराजुलीको कार्यकाल सकिएपछि रिक्त भएको पदमा आइतवार बसेको मन्त्रिपरिषद् बैठकले अर्याललाई समितिको अध्यक्षमा नियुक्त गर्ने निर्णय गरेको हो ।

   

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  राधेराधेस्थित हनुमन्ते खोलामा स्कुटी सहित मानिस मृत फेला

  भक्तपुरको राधेराधेस्थित हनुमन्ते खोलामा स्कुटी सहित एकजना व्यक्ति मृत अवस्थामा फेला परेका छन । मध्यपुर...

  मध्यपुर थिमिमा ब्लड बैंक स्थापना हुने, लायन्स क्लवले १ करोड ३२ लाख सहयोग गर्ने

  नेपाल कोरिया मैत्री नगरपालिका अस्पतालमा ब्लड बैंक स्थापनाका लागि लायन्स क्लवले १ लाख डलर सहयोग...

  बालकोट बस्ने ३२ वर्षिया बुढाथोकी पक्राउ

  उदयपुरको त्रियुगा नगरपालिका वडा नं. ३ घर भई हाल भक्तपुरको सूर्यविनायक नगरपालिका वडा नम्बर-१ बालकोट...

  नयाँ सत्ता समीकरणसंगै तीन मन्त्रीले लिए सपथ

  नयाँ सत्ता समीकरण संगै तीन मन्त्रीले सपथग्रहण गरेका छन् । प्रधानमन्त्री पुष्पकमल दाहाल प्रचण्डको सिफारिसमा...

  २९ उद्योगी व्यवसायीलाई ‘कर्पोरेट बिजनेश अवार्ड’

  काठमाडौं, २१ फागुन २०८० । कर्पोरेट मिडिया ग्रुपले विभिन्न उद्योगी तथा व्यवसायीहरूलाई अवार्ड तथा सम्मान...