News Portal

 • किमम फाउण्डेशनद्वारा विपन्न परिवारलाई राहत

  सीताराम चौधरी/कपिलवस्तु१६ चैत २०७६
  ७७२ पटक
  १६ चैत २०७६

  कपिलवस्तु  । ‘लकडाउन’को चपेटामा परेका कपिलवस्तुका करीब ४सय गरीब घरपरिवारलाई राहत वितरण गरिएको छ । किमम फाउण्डेशन नेपालले दयनीय जीवन विताइरहेका विपन्न घरपरिवारलाई राहत वितरण गरेको हो ।

  कृष्णनगर नगरपालिकाको करीब ४ सय गरीब घरपरिवारलाई झण्डै साढे ४ लाख बरारबरको राहत सामग्री वितरण गरिएको किमम फाउण्डेशन नेपाल कपिलवस्तुका अध्यक्ष शैख अब्दुल कयूम मदनीले जानकारी दिए । प्रति परिवारलाई २५ किलो चामल, ५ किलो दाल, ३ लिटर तेल, ५ किलो आलु तथा नुन, साबुन, सर्पm लगायतका सामग्री वितरण गरिएको उनले बताए ।

  खाद्य सामग्री वितरण गर्दै मदरसा बोर्ड ५नं.प्रदेशका उपाध्यक्ष मौलाना मशहूद खां ‘नेपाली’ले मिहिनेत मजदूरी गरी दैनिक छाक टार्दै आएका विपन्न परिवारलाई ठूलो राहत पुगेको विश्वास व्यक्त गरे । विश्वव्यापी महामारीको रुपमा फैलिएको कोरोना भाइरसलाई रोक्न सरकारले गरेको ‘लकडाउन’ का कारण रोजगारी बन्द हुँदा दैनिकी चलाउन समस्या परेका गरीब परिवारलाई दुई छाक टार्न गरिएको सहयोग प्रशंसनीय रहेको भन्दै मौलाना नेपालीले सहयोगी मनहरुप्रति आभार प्रकट गरे ।

  “यस्तो दुःखद घडीमा गरीब असहाय परिवारलाई सहयोग गर्नु नै सबैभन्दा ठूलो मानव धर्म हो । आ–आफ्नो ठाउँबाट सबैलाई असहायको सहयोगमा जुट्नुपर्छ” –राष्ट्रिय मदरसा संघ नेपालका राष्ट्रिय अध्यक्ष डा. अब्दुल गनी अल–कूफीले आग्रह गरे ।

  राहत वितरणमा नेकपा कृष्णनगर नगरसमिति अध्यक्ष जावेद आलम, युवा सहयोगी वसीम खान, कैफ खान, वसीउल्ला चौधरी लगायत व्यक्तित्वहरुको उपस्थिति रहेको थिए ।

  “यो दुःखद घडी हो र कोरोना भाइरसबाट आफू बचौं र अर्कालाई पनि बचाउन नेपाल सरकारले दिएको निर्देशन को पालन गर्दै हामी हर सम्भव नेपाली जनताको सुख दुःखमा सदैव उभिएका छौं र सकेसम्म आजको यो दुःखद घडीमा गरीब असहायको साथमा रहनेछौं” –किमम फाउन्डेसन नेपाल का अध्यक्ष शैख अब्दुल कयूम मदनीले प्रतिबद्धता जाहेर गरे ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  संकटमा गुरु-शिष्य सम्वन्ध

  “गुरु ब्रह्मा, गुरु विष्णु, गुरु देवो महेश्वर, गुरु साक्षात् परमं ब्रह्मा तस्मै श्री गुरुवे नमः”...

  दोलखाको प्रसिद्ध भीमेश्वरमा पसिना, अनिष्ट हुने मान्यता

  दोलखाको प्रसिद्ध भीमेश्वर मन्दिरको शिलामा पसिना आएको छ । भीमसेनको मूर्तिमा शनिबार दिउँसो १: ४७...

  कांग्रेस संसदीय दलको प्रमुख सचेतकमा सांसद घिमिरे

  नेपाली कांग्रेस संसदीय दलको प्रमुख सचेतकमा सांसद श्याम घिमिरे मनोनित भएका छन् । घिमिरे सिन्धुली-२...

  उच्च भोल्टेज प्रवाह हुँदा रेडियो मस्तीमा क्षती

  भक्तपुरमा उच्च भोल्टेज प्रवाह हुँदा रेडियो मस्तीमा क्षती पुगेको छ । सूर्यविनायक-८ स्थित रेडियो मस्तीका...

  हनुमन्ते खोलामा हाम फालेका युवकको उद्धार

  hanumante

  भक्तपुरको हनुमन्ते खोलामा हाम फालेका मानिसको उद्धार गरिएको छ । स्थानीय र प्रहरीले उनको उद्धार...