News Portal

 • शिवराजद्वारा,तेस्रो दिनसम्म १३ सय परिवारलाई राहत वितरण

  सीताराम चौधरी/कपिलवस्तु२७ चैत २०७६
  ८४९ पटक
  २७ चैत २०७६

   

  शिवराज नगरपालिकाद्वारा पहिलो चरणमा वितरण गरेको राहत तेस्रो दिनसम्म १हजार २सय ८८ विपन्न परिवारलाई वितरण गरिएको छ ।

  राहत खरीद तथा वितरण समिति संयोजक उपप्रमुख शिवकुमारी थारुले तेस्रो दिन बुधबार ५सय ४८ परिवारलाई राहत वितरण गरिएको बताइन् । उपप्रमुख थारुका अनुसार तेस्रो दिन वडा नं. १ का २सय, वडा नं. २ का १सय र वडा नं. ५ का २सय ४८ विपन्न परिवारलाई राहत प्रदान गरिएको छ । यसअघि वडा नं. ३ मा २सय, वडा नं. ४ मा १सय ५०, वडा नं. ६ मा १सय २५, वडा नं. ९ मा १सय १५ र वडा नं. ११ मा १सय ५० परिवारलाई राहत वितरण गरिसकिएको उपप्रमुख थारुले बताइन् ।

  राहत वितरणको पहिलो चरणमा चौथो दिन बिहीबार वडा नं. ७ मा १सय, वडा नं. ८ मा १सय र वडा नं. १० मा १सय गरी कूल ३सय विपन्न असहायलाई राहत वितरण गरिने उपप्रमुख थारुले बताइन् । नगरपालिकाले पहिलो चरणमा प्रति परिवार २५ किलो चामल, ३ किलो दाल, २ किलो नून, १ लिटर तेल र एउटा साबुन वितरण गरेको जनाइएको छ ।

  शिवराज नगरपालिका नगरप्रमुख नेत्रराज अधिकारीले एकद्वार प्रणालीबाट राहत वितरणको मापदण्ड बनाएको जानकारी दिए । नगरप्रमुख अधिकारीले सहयोगी दाताहरुलाई आर्थिक रकम शिवराज नगरपालिकाको विपद् व्यवस्थापन कोष तथा जिन्सी सामान शिवराज नगरपालिकालाई हस्तान्तरण गर्न अनुरोध गरेका छन् । शिवराज नगरको मापदण्ड अनुसार पहिलो चरणमा १६सय विपन्न घर परिवारलाई राहत वितरणको काम भइरहेको जानकारी दिए ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  संकटमा गुरु-शिष्य सम्वन्ध

  “गुरु ब्रह्मा, गुरु विष्णु, गुरु देवो महेश्वर, गुरु साक्षात् परमं ब्रह्मा तस्मै श्री गुरुवे नमः”...

  दोलखाको प्रसिद्ध भीमेश्वरमा पसिना, अनिष्ट हुने मान्यता

  दोलखाको प्रसिद्ध भीमेश्वर मन्दिरको शिलामा पसिना आएको छ । भीमसेनको मूर्तिमा शनिबार दिउँसो १: ४७...

  कांग्रेस संसदीय दलको प्रमुख सचेतकमा सांसद घिमिरे

  नेपाली कांग्रेस संसदीय दलको प्रमुख सचेतकमा सांसद श्याम घिमिरे मनोनित भएका छन् । घिमिरे सिन्धुली-२...

  उच्च भोल्टेज प्रवाह हुँदा रेडियो मस्तीमा क्षती

  भक्तपुरमा उच्च भोल्टेज प्रवाह हुँदा रेडियो मस्तीमा क्षती पुगेको छ । सूर्यविनायक-८ स्थित रेडियो मस्तीका...

  हनुमन्ते खोलामा हाम फालेका युवकको उद्धार

  hanumante

  भक्तपुरको हनुमन्ते खोलामा हाम फालेका मानिसको उद्धार गरिएको छ । स्थानीय र प्रहरीले उनको उद्धार...