News Portal

 • बालुवाटारमा निर्णायक वार्ता

  भक्तपुरपोस्ट संवाददाता भक्तपुर, २१ असार
  १०८५ पटक
  भक्तपुर, २१ असार

  सत्तारुढ दल नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (नेकपा) भित्रको आन्तरिक बिबाद उत्कर्षमा पुगेपछि निर्णायक वार्ता शुरु भएकाे छ । यस अघिका वान टु वान वार्ता बिना निष्कर्ष टुङ्गिएपछि अध्यक्षद्वय केपी आेली र प्रचण्ड सहयाेगी नेताहरु सहित निर्णायक वार्तामा जुटेका छन् ।

  आइतबार प्रधानमन्त्री निवास बालुवाटारमा नेकपा अध्यक्षद्वय केपी शर्मा ओली र पुष्पकमल दाहाल प्रचण्डबीच निर्णायक वार्ता शुरु भएको हो । स्रोतका अनुसार छलफलमा प्रचण्ड ऊर्जामन्त्री समेत रहेका पार्टीका स्थायी कमिटी सदस्य वर्षमान पुन ‘अनन्त’ र जनार्दन शर्मा ‘प्रभाकर’ लाइ लिएर सहभागी भएका छन् भने ओलीसंग महासचिव विष्णु पौडेल र प्रदेश ५ का मुख्यमन्त्री समेत रहेका ओलीनिकट नेता शंकर पोखरेल सहभागी रहेका छन् । पार्टी फुर्टतर्फ अघि बढेपछि त्यसलाइ राेक्न र एकता बचाउन अध्यक्ष प्रचण्ड निर्णायक वार्तामा पुगेका उनी निकट नेताले बताए ।

  प्रधानमन्त्रीलाई भेट्नुअघि अध्यक्ष दाहालसहित पार्टीका वरिष्ठ नेताद्वय माधव कुमार नेपाल र झलनाथ खनाल राष्ट्रपति विद्यादेवी भण्डारीलाई भेट्न शीतलनिवास पुगेका थिए । प्रधानमन्त्री आेलीका कारण पार्टीमा समस्या भएकाे भन्दै सम्झाइदिन उनीहरुले राष्ट्रपति भण्डारीलाई आग्रह गरेका बताइएकाे छ ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  भक्तपुरमा पहिलो पटक तीन पुस्ते फोटो प्रदर्शनी हुने

  भक्तपुरमा पहिलो पटक तीन पुस्ते फोटो प्रदर्शनी हुने भएको छ। भक्तपर पर्यटन विकास समितिका अध्यक्ष...

  राप्रपाबाट निर्वाचित सांसद निलम्बित

  राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टीबाट निर्वाचित प्रदेश सांसदको पद निलम्बनमा परेको छ । कपिलवस्तु क्षेत्र नम्बर ३...

  रक्सि नखाउ भन्दा गयो ज्यान

  रूकुम पश्चिममा हजुरबाको हत्या आरोपमा प्रहरीले नातिलाई पक्राउ गरेको छ । रुकुम पश्चिमको मुसिकोट नगरपालिका-१२...

  शिशु निकेतन स्कूलकी छात्रा होस्टेलमै मृत फेला

  चितवनको रत्ननगर नगरपालिका–१० स्थित एकता शिशु निकेतन बोर्डिङ स्कुलको होस्टलमा एक छात्रा मृत फेला परेकी...

  चाँगुनारायणमा घरफोडी दिनदहाडै चोरी, २ युवक पक्राउ

  भक्तपुरको चाँगुनारायण नगरपालिका वडा नं. ३ मा कोही नभएको मौका पारी दिनदहाडै चोरी गर्ने २...