News Portal

 • प्रहरी अस्पताललाई शिष्ट भएर सेवा प्रवाह गर्न प्रहरी महानिरीक्षककाे निर्देशन

  भक्तपुरपोस्ट संवाददाता भक्तपुर, २ साउन
  ९३८ पटक
  भक्तपुर, २ साउन

  प्रहरी महानिरीक्षक शैलेस थापा क्षेत्रीले महाराजगंजस्थित नेपाल प्रहरी अस्पतालको स्थलगत निरीक्षण भ्रमण गरेका छन् ।  शुक्रबार उनले अस्पतालको स्थलगत निरीक्षण गरी त्यहाँ कार्यरत प्रहरी कर्मचारीहरुलाई आवश्यक निर्देशनसमेत दिएका हुन् ।

  प्रहरी महानिरीक्षक थापा क्षेत्रीले अस्पतालको मोलेकुलर परीक्षण इकाई, आइसोलेसन वार्ड, डाईलाइसिस युनिट, क्लिनिकल प्याथोलोजी, नवजात शिशु सधन उपचार कक्ष, पोष्ट अपरेटिभ वार्ड, मानसिक रोग वार्ड, बालरोग वार्ड, मेडिकल वार्ड, अर्थो वार्ड, सर्जिकल वार्ड, स्त्री तथा प्रसुती वार्ड, ओपिडी, फिजियो थेरापी रिहाविलिटेशन युनिट लगायतको निरीक्षण गरेका थिए । साथै उनले उपचाररत विरामीहरुको स्वास्थ्य अवस्था तथा अस्पतालबाट हुने विविध गतिविधिका बारेमा जानकारी समेत लिएका अस्पतालले जनाएकाे छ ।

  निरीक्षणपछि आयोजित कार्यक्रममा अस्पतालमा कार्यरत प्रहरी कर्मचारीहरुलाई निर्देशन दिँदै प्रहरी महानिरीक्षक थापाले नेपाल प्रहरी अस्पताल सबै प्रहरी कर्मचारीहरुले सामूहिक भावना बाट मात्र  अगाडि बढ्नेमा जोड दिए । साे क्रममा उनले सेवाग्राहीप्रति वोली, वचन तथा व्यवहारमा शिष्टताका साथ सेवा प्रवाह गर्न निर्देशन समेत दिए । उक्त अवसरमा महानिरीक्षक थापाले अस्पतालकाे सेवालाइ प्रभावकारी बनाउन आफूले आवश्यक सबै सहयाेग गर्ने प्रतिबद्धता पनि प्रकट गरेका थिए ।

  कार्यक्रममा सो अस्पतालका मेडिकल डाइरेक्टर प्रहरी अतिरिक्त महानिरीक्षक डा. आशा सिंहले अस्पताललाई समयनाकूल स्रोत र साधन सम्पन्न बनाउँदै  अस्पताललाई उत्कृष्ट बनाउनेतर्फ सदैव प्रयासरत रहेको बताएकी थिइन् ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  भक्तपुर आएर पूर्व अर्थमन्त्री पुनले भने, ‘नेताहरु शिशाको घरमा छन्’

  पूर्व अर्थमन्त्री एवं नेकपा(माओवादी केन्द्र)का उपमहासचिव वर्षमान पुन अनन्तले राजनीतिक दलका नेताहरु शिशाको घरमा रहेका...

  भक्तपुर जिल्ला अदालतका ३ हजार ६ सय ८१ मुद्दा फर्छ्यौट

  भक्तपुर जिल्ला अदालतमा एक वर्षमा ३ हजार ६ सय ८१ मुद्दा फर्छ्यौट गरिएको बताइएको छ...

  एसईईमा राम्रो नतिजा ल्याउने विद्यार्थी र विद्यालयलाई एनप्याब्सन भक्तपुरको अभिनन्दन

  नेसनल प्याव्सन भक्तपुरले आफ्ना सदस्य विद्यालयहरुबाट यस वर्षको माध्यमिक शिक्षा उतीर्ण परीक्षा (एसईई) मा सम्मिलित...

  प्रधानमन्त्री ओलीसहित २१ मन्त्रीले लिए सपथ

  प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीले प्रधानमन्त्रीको शपथ लिएका छन् । सोमबार राष्ट्रपति कार्यालय शीतल निवासमा आयोजित...

  नौ भाषामा दखल भएका रिजाललाई ५० हजार राशीको प्रतिभा पुरस्कार

  भाषा तथा सस्कृतिकर्मी भक्ती रिजाल प्रादेशिक “प्रतिभा” पुरस्कार बाट सम्मानित भएका छन् । रिजाललाई संघीय...