News Portal

 • प्रहरी अस्पताललाई शिष्ट भएर सेवा प्रवाह गर्न प्रहरी महानिरीक्षककाे निर्देशन

  भक्तपुरपोस्ट संवाददाता भक्तपुर, २ साउन
  ९०० पटक
  भक्तपुर, २ साउन

  प्रहरी महानिरीक्षक शैलेस थापा क्षेत्रीले महाराजगंजस्थित नेपाल प्रहरी अस्पतालको स्थलगत निरीक्षण भ्रमण गरेका छन् ।  शुक्रबार उनले अस्पतालको स्थलगत निरीक्षण गरी त्यहाँ कार्यरत प्रहरी कर्मचारीहरुलाई आवश्यक निर्देशनसमेत दिएका हुन् ।

  प्रहरी महानिरीक्षक थापा क्षेत्रीले अस्पतालको मोलेकुलर परीक्षण इकाई, आइसोलेसन वार्ड, डाईलाइसिस युनिट, क्लिनिकल प्याथोलोजी, नवजात शिशु सधन उपचार कक्ष, पोष्ट अपरेटिभ वार्ड, मानसिक रोग वार्ड, बालरोग वार्ड, मेडिकल वार्ड, अर्थो वार्ड, सर्जिकल वार्ड, स्त्री तथा प्रसुती वार्ड, ओपिडी, फिजियो थेरापी रिहाविलिटेशन युनिट लगायतको निरीक्षण गरेका थिए । साथै उनले उपचाररत विरामीहरुको स्वास्थ्य अवस्था तथा अस्पतालबाट हुने विविध गतिविधिका बारेमा जानकारी समेत लिएका अस्पतालले जनाएकाे छ ।

  निरीक्षणपछि आयोजित कार्यक्रममा अस्पतालमा कार्यरत प्रहरी कर्मचारीहरुलाई निर्देशन दिँदै प्रहरी महानिरीक्षक थापाले नेपाल प्रहरी अस्पताल सबै प्रहरी कर्मचारीहरुले सामूहिक भावना बाट मात्र  अगाडि बढ्नेमा जोड दिए । साे क्रममा उनले सेवाग्राहीप्रति वोली, वचन तथा व्यवहारमा शिष्टताका साथ सेवा प्रवाह गर्न निर्देशन समेत दिए । उक्त अवसरमा महानिरीक्षक थापाले अस्पतालकाे सेवालाइ प्रभावकारी बनाउन आफूले आवश्यक सबै सहयाेग गर्ने प्रतिबद्धता पनि प्रकट गरेका थिए ।

  कार्यक्रममा सो अस्पतालका मेडिकल डाइरेक्टर प्रहरी अतिरिक्त महानिरीक्षक डा. आशा सिंहले अस्पताललाई समयनाकूल स्रोत र साधन सम्पन्न बनाउँदै  अस्पताललाई उत्कृष्ट बनाउनेतर्फ सदैव प्रयासरत रहेको बताएकी थिइन् ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  आदर्शस्थित औषधी पसलमा आगलागी, लाखौंको क्षती

  भक्तपुरको सूर्यविनायक नगरपालिका आदर्श चोक स्थित एक औषधी पसलमा एकाबिहानै आगलागी भएको छ । इन्द्र...

  राधेराधेस्थित हनुमन्ते खोलामा स्कुटी सहित मानिस मृत फेला

  भक्तपुरको राधेराधेस्थित हनुमन्ते खोलामा स्कुटी सहित एकजना व्यक्ति मृत अवस्थामा फेला परेका छन । मध्यपुर...

  मध्यपुर थिमिमा ब्लड बैंक स्थापना हुने, लायन्स क्लवले १ करोड ३२ लाख सहयोग गर्ने

  मध्यपुर थिमि नगरपालिकाले संचालन गरेको नेपाल कोरिया मैत्री नगरपालिका अस्पतालमा ब्लड बैंक स्थापनाका लागि लायन्स...

  बालकोट बस्ने ३२ वर्षिया बुढाथोकी पक्राउ

  उदयपुरको त्रियुगा नगरपालिका वडा नं. ३ घर भई हाल भक्तपुरको सूर्यविनायक नगरपालिका वडा नम्बर-१ बालकोट...

  नयाँ सत्ता समीकरणसंगै तीन मन्त्रीले लिए सपथ

  नयाँ सत्ता समीकरण संगै तीन मन्त्रीले सपथग्रहण गरेका छन् । प्रधानमन्त्री पुष्पकमल दाहाल प्रचण्डको सिफारिसमा...