News Portal

 • बिपतमा परेकालाई तत्काल राहत दिन भक्तपुर कांग्रेसको कोष, सहयोग जम्मा गर्न अपिल

  भक्तपुरपोस्ट संवाददाताभक्तपुर, १३ असार २०७८
  ५९९ पटक
  भक्तपुर, १३ असार २०७८

  चाँगुनारायण–४, चाँगुमा शनिवार ग्यास लिक भई आगलागी हुँदा स्थानीय सानचरी मिजार र दिपक मिजारको घरमा क्षति पुगेको छ । आगलागीबाट नगद ३५ हजारसहित लत्ताकपडा, भाँडावर्तन, खाद्यान्न, मोवाइल दुई वटालगायतका जिन्सी सामान समेत जलेर नष्ट भएको छ ।

  घटना लगत्तै बागमति प्रदेश नेपाली कांग्रेस संसदिय दलका उपनेता एवम् सांसद कृष्णलाल भँडेलसहित नेपाली कांग्रेस भक्तपुर क्षेत्र नं. १ का सभापति जीवन खत्री, सचिव जनक खत्रीसहितको टोली घटनास्थल पुगेको थियो । पिडितलाई भक्तपुर कांग्रेसले सहयोग गरेको बताइएको छ । पिडित परिवारलाई कांग्रेसको टोलीले नगद ५ हजारसहित लत्ताकपडा, खाद्यान्न, ग्यास, ग्यासचूलो लगायतका सामग्री सहयोग गरेको क्षेत्रीय सभापति जीवन खत्रीले जानकारी दिए । साथै, नेपाल रेडक्रस सोसाईटी चाँगुनारायण उपशाखाले पिडित परिवारलाई भाँडावर्तन सहयोग गरेको सचिव दिवाकर पौडेलले जनाएका छन् ।

  नेपाली कांग्रेस जिल्ला सभापति दुर्लभ थापाको निर्देशनमा पिडित मिजार परिवारलाई सहयोग गरेको क्षेत्रीय सभापति खत्रीले बताए । सभापति थापाको विशेष पहलमा नेपाली कांग्रेस भक्तपुरले विपतमा परेका नागरिकलाई तत्काल सहयोग गर्न  कोष स्थापना गरेको छ । सो कोषमार्फत विपतमा परेका भक्तपुरका नागरिकलाई सहयोग गर्ने नीति कांग्रेसले लिएको खत्रीले जानकारी गराए ।

  यो अभियानमा सहयोग गर्न नेपाली कांग्रेस भक्तपुर क्षेत्र नं. १ का सभापति जीवन खत्री र क्षेत्र नं. २ का सभापति नारायणभक्त खायमलीले पार्टी शुभचिन्तक, नेता कार्यकर्ताहरुलाई आह्वान समेत गरेका छन् । भक्तपुर कांग्रेसले हालै सिन्धुपाल्चोकको मेलम्ची खोलामा आएको बाढीले क्षति गरेका पिडितहरुलाई खाद्यान्न लगायत नगद ३ लाख ५१ हजार सहयोग गरेको थियो ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  Municipality welcomes the first group to enter Bhaktapur city

  bhaktapur welcomes

  On the occasion of World Tourism Day, the first group to enter Bhaktapur has been...

  सहकारी मार्फत कारखाना खोल्नु आवश्यक : बिजुक्छेँ

  narayanman bijukchhen

  नेपाल मजदुर किसान पार्टीका अध्यक्ष नारायणमान बिजुक्छेँ (रोहित) ले भक्तपुरको अशक्त र असहाय नागरिकहरुलाई अब...

  भक्तपुरमा डाक्टरहरुको बिरोध प्रदर्शन

  देशका बिभिन्न भागमा चिकित्सकमाथि हातपातको बिरोधमा भक्तपुरका डाक्टरहरुले बिरोध प्रदर्शन गरेका छन् । आकस्मिक बाहेकका...

  नेपाल कोरिया मैत्री नगरपालिका अस्पतालमा सिटी स्क्यान सेवा शुरु

  city scan thimi

  मध्यपुर थिमिको नेपाल कोरिया मैत्री नगरपालिका अस्पतालमा सिटी स्क्यान सेवा शुरु भएको छ । मंगलवारबाट...

  मेयरको गुनासो : ख्वपको १० करोड ३८ लाख अझै आएन

  sunil prajapati mayor bhaktapur city

  भक्तपुर नगरपालिकाका प्रमुख सुनिल प्रजापतिले भक्तपुर नगरपालिकाबाट सञ्चालित ख्वप अस्पताललाई स्वास्थ्य बीमा बोर्डले करिब रु....