News Portal

 • पाल्पा दुर्घटना अपडेटः मृत ६ जनाकै सनाखत, एकजना घाइतेको अवस्था गम्भीर

  भक्तपुरपोष्ट संवाददाताभक्तपुर, ९ साउन २०७९
  २४५ पटक
  भक्तपुर, ९ साउन २०७९

  पाल्पाको लघुवामा भएको बस दुर्घटनामा मृत्यु हुने ६ जनाकै सनाखत भएको छ । गुल्मीबाट बुटवलतर्फ आउँदै गरेको लु १ ख ५९५२ नम्बरको बस रिब्दीकोट गाउँपालिका–२ लघुवामा दुर्घटना ६ जनाको मृत्यु भएको थियो । १७ जना घाइते भएका थिए ।

  मृत्यु हुनेमा रुपन्देही देवदह ७ की दिलकुमारी कामी, गुल्मी मुसिकोट ४ का लालबहादुर राना, बागलुङ बडिगाडकी ओमकला थापा, कपिलवस्तु वाणगंगा २ का यमबहादुर सोमै, गुल्मी चन्द्रकोट ८ का प्रवेश काफ्ले, नवलपरासी वर्दघाटकी पूर्णिमा कामी रहेका छन् । जिल्ला प्रशासन कार्यालय पाल्पाका प्रमुख जिल्ला अधिकारी जगन्नाथ पन्तका अनुसार एकजना घाइतेको अवस्था गम्भीर छ ।

  घाइते हुनेमा बस चालक रुपन्देही कञ्चन गाउँपालिका वडा ५ किसन श्रीस, कपिलवस्तुको वाणगंगा नगरपालिका २ का पिताम्बर रेग्मी, गुल्मी सत्यवती गाउँपालिका ६ खैरेनीका छविलाल ढकाल, सोही ठाउँकै पुजन ढकाल, बाग्लुङ ढोरपाटन नगरपालिका टेकलाल रसाइली, रौतहटको बृन्दावन गाउँपालिका ७ का संजयकुमार ठाकुर, म्याग्दी रुपा गाउँपालिका ४ कीसुमित्रा रोका, विश्वास रोका, रुपन्देही देवदह नगरपालिका ७ का खड्कबहादुर विक, बाग्लुङ बडीगाड गाउँपालिका १० का सिजन थापा, रुपन्देहीको बुटवल उपमहानगरपालिका वडा नंं ११ कालिकानगरका गोविन्द थापा, गुल्मी चन्द्रकोट गाउँपालिका वडा नं। ८ मझुवाकी प्रियंका काफ्ले, सोही ठाउँकै रचना सुवेदी, रिया सुवेदी र गुल्मी चन्द्रकोटका चन्द्रबहादुर कामी छन् ।

  बस करिब २५० किलोमिटर तल खोलामा खसेको थियो । आइतबार साँझ दुर्घटनामा परेको बसमा चालकसहित २३ जना यात्रु सवार थिए ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  पत्रकार सिलवाललाई पितृशोक

  प्रेस सेन्टर नेपाल भक्तपुरका कोषाध्यक्ष, नेपाल पत्रकार महासंघ जिल्ला शाखा भक्तपुरका सदस्य एवं जनगर्जन पत्रिकाका...

  सहकारी ठगि प्रकरणको छानबिन गर्न सांसद थापा संयोजक रहेको संसदीय समिति गठन

  काठमाडौँ । प्रतिनिधिसभाले सहकारी ठगि प्रकरणको छानबिन गर्न संसदीय समिति गठन गरेको छ ।  समितिको...

  यस्ता छन् बजेटका पाँच उद्देश्य र प्राथमिकता(पूर्णपाठ सहित)

  बजेटको नयाँ ब्यागका साथमा अर्थमन्त्री वर्षमान पुन । तस्बिरः केशब गुरुङ अर्थमन्त्री वर्षमान पुनले कूल...

  बजेटको बक्तब्यमै भक्तपुरको शान, पुनको बजेटले बढायो ढकालको सम्मान

  सरकारले प्रस्तुत गरेको आगामी आर्थिक वर्ष २०८१/८२ को बजेट बक्तब्यमा भक्तपुर जिल्लाका केही आयोजनालाई प्राथमिकता...

  ४ सवारी साधन ठोक्किदा गयो २ जनाको ज्यान

  नारायणगढ-मुग्लिन सडक खण्डमा आइतबार राति भएको सवारी दुर्घटनामा परी मृत्यु हुनेको सङ्ख्या दुई पुगेको छ...