News Portal

 • पियन राख्दा परामर्स नगरेको भन्दै एमालेका वडाध्यक्षहरूबाट कार्यपालिका बैठक बहिस्कार

  भक्तपुरपोस्ट संवाददाता काभ्रे, २७ साउन २०७९
  ५४३ पटक
  bhumlu gaupalikaकाभ्रे, २७ साउन २०७९

  काभ्रेको भुम्लुमा नेकपा एमालेबाट निर्वाचित कार्यपालिका सदस्यहरूले बैठक बहिस्कार गरेका छन् । कार्यपालिका बैठक उनीहरूले प्रमुख प्रशासकीय अधिकृतलाई सम्बोधन गरी लेखिएको ध्यानाकर्षण पत्र बुझाउँदै छाडेका हुन् ।

  अघिल्लो कार्यपालिका बैठकमा उपस्थित भई निर्णयमा हस्ताक्षर गरेका ती सदस्यहरूले त्यही निर्णय कार्यान्वयनमा आएपछि बहिस्कार गरेका हुन् । सोही कार्यपालिका बैठकले करार सेवामा कर्मचारी नियुक्ति गर्न विज्ञापन निकाल्ने र पदपुर्ति गर्ने निर्णय गरेको थियो ।

  करार सेवामा कर्मचारी छनौट गर्दा आफूले भनेको व्यक्ति नपरेको भन्दै हिजो बोलाइएको कार्यपालिका बैठक चलिरहको अवस्थामा बहिस्कार गरियो – एक कार्यपालिका सदस्यले बताए । भुम्लु गाउँ कार्यपालिकामा कुल १८ सदस्य छन्, जसमध्ये नेकपा एमालेबाट निर्वाचित सदस्य संख्या ६ रहेको छ ।

  वडाका लागि छनौट भएका कार्यालय सहयोगी लगायतको कार्मचारी वडा अध्यक्ष अर्थात् आफूसँग कुनै परामर्श नगरी छानिएकोमा उनीहरूको असन्तुष्टि रहेको ध्यानाकर्षण पत्रमा भनिएको छ । यसको नेतृत्व वडा नं ७ का अध्यक्ष रमेश खरेलले गरेका थिए ।

  पत्रमा नाम नाम उल्लेख भएका खरेललगायत ज्ञानबहादुर तामाङ, लोकबहादुर कुँवर, केशरमान तामाङ र भरतबहादुर शिवभक्ति निर्वाचित वडा अध्यक्षहरू हुन् भने कल्पना पहरी कार्यपालिका सदस्य हुन् । निर्वाचित वडा अध्यक्ष स्वतः कार्यपालिका सदस्य हुने व्यवस्था छ ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  अक्सफोर्डका विद्यार्थीलाई आत्मविश्वास, सहकार्य र निर्देशनको पालना सम्बन्धी अभिमुखीकरण

  भक्तपुर १ सल्लाघारीस्थित अक्सफोर्ड प्राक्टिकल स्कुलले विद्यार्थी मार्ग निर्देशन, प्रतिभा पहिचान तथा पुरस्कार वितरण कार्यक्रम...

  लौहकिन्थलीस्थित मझेरी क्याफेमा छापामार्दा १६ जना समातिए

  भक्तपुरको मध्यपुर थिमी १ लौहकिन्थलीस्थित मझेरी क्याफेमा छापामारी प्रहरीले १६ जनालाई समातेको छ । उक्त...

  विश्व डाउन सिन्ड्रोम दिवसमा समावेशी शिक्षा र जिविकोपार्जन सम्बन्धी गोष्ठी सम्पन्न

  हरेक वर्ष बिश्व डाउन सिन्ड्रोम दिवसको अवसरमा विभिन्न कार्यक्रमहरू आयोजना गर्दै आइरहेको डाउन सिन्ड्रोम समाज...

  नेराकस (निजामती) को बागमती प्रदेशमा ढुंगानाको अध्यक्षतामा २१ सदस्यीय नयाँ कार्यसमिति

  नेपाल राष्ट्रिय कर्मचारी संगठन (निजामती) को बागमती प्रदेश अध्यक्षमा श्रवण ढुंगाना निर्वाचित भएका छन् ।...

  पारिवारिक दुश्मनीले लियो ११ जनाको ज्यान

  पाकिस्तानमा एक प्रमुख स्थानीय राजनीतिज्ञसहित एघार व्यक्तिको हत्या भएको छ । बन्दुकधारीहरुले मङ्गलबार सो नरसंहार...