News Portal

 • एमालेसंग तालमेल गर्ने कुरा नभएको माओवादी केन्द्रका प्रदेश अध्यक्ष पौडेलको प्रष्टोक्ति

  भक्तपुरपोस्ट संवाददाताभक्तपुर, १२ भदौ २०७९
  २५९ पटक
  भक्तपुर, १२ भदौ २०७९

  नेकपा(माओवादी केन्द्र) का अध्यक्ष पुष्पकमल दाहाल प्रचण्डले बागमती प्रदेशममा कार्यरत केन्द्रीय समिति सदस्य र प्रदेश पदाधिकारीको बैठकमा  ‘काँग्रेसले भाउ खोजे एमालेसंग तालमेल’ गर्ने अभिव्यक्ति नदिएको प्रदेश अध्यक्ष सरल सहयात्री पौडेलले प्रष्ट पारेका छन् । एक दैनिक पत्रिकाको अनलाइन संस्करणमा उक्त शिर्षकमा आइतबार समाचार प्रकाशन भएपछि सहयात्रीले समाचार गलत भएको प्रष्ट पारेका हुन् ।

  बागमती प्रदेश अध्यक्ष सहयात्रीले उक्त सञ्चार संस्थाले क्लिक बिट पत्रकारिता गरेको आरोप लगाएका छन् । आधिकारिकता नलिई बिषयलाई बंग्याएर टिआरपिको लोभ गर्दा स्वयं सञ्चार संस्थाकै गरिमाको कद होचो भएको उनको भनाइ छ । उनले विषयलाई हल्काफुल्का र मनगढन्ते बनाउन नहुनेमा जोड दिदै सञ्चार संस्थाले आफ्नो  गरिमा र विश्वसनीयता कायम राख्नु पर्ने सुझाव दिएका छन् ।

  नेपाल कम्युनिस्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र) बागमती प्रदेशका केन्द्रीय सदस्यहरु र प्रदेश पदाधिकारीको संयुक्त बैठक आइतबार ललितपुरको सानेपामा सम्पन्न भएको हो । प्रदेश अध्यक्ष सहयात्रीले जनाए अनुसार आइतबार बैठकमा अध्यक्ष प्रचण्डले गठबन्धन भित्र रहेका बामपन्थीहरु स्वभाविक लेफ्ट आईडोलोजिकल पक्ष भएकोले चारदल एकपक्ष जस्तो हुने र कंग्रेस अर्को पक्ष जस्तो भएर गठबन्धनलाई अझ बलियो बनाउनुपर्ने धारणा राखेका थिए । केन्द्रीय गठबन्धनको मर्मलाई आत्मसात गर्दै चुनावी मोर्चामा एकतावद्ध भएर लाग्न अध्यक्ष प्रचण्डले निर्देशन दिएका सहयात्रीले जानकारी गराए ।

  उक्त कार्यक्रममा सहभागी भक्तपुरका नेता एवं नेकपा( माओवादी केन्द्र) का केन्द्रीय सदस्य डिपी ढकालले पनि अध्यक्ष प्रचण्डले गठबन्धन बिरोधि अभिव्यक्ति नदिएको दावी गरे । उनले गलत मनसायले वा गलत सूचनालाई  आधार मानेर समाचार प्रेषित भएको हुनसक्ने बताए ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  भक्तपुरकै जेठो साहित्य मन्दिरको साधारण सभामा संस्थापक कायष्ठ सम्मानित

  भक्तपुरकै जेठो एवं देशकै पनि एक पुरानो र प्रतिष्ठित साहित्यिक संस्था नेपाल साहित्य मन्दिरको १३...

  सल्लाघारीमा चैत २३ देखि ११ दिनसम्म महोत्सव

  नयाँ वर्ष एवं बिस्का पर्वको अवसरमा भक्तपुरमा हुँदै आएको औद्योगिक, साँस्कृतिक, पर्यटन तथा व्यापार महोत्सवले...

  प्रकाश ‘माइला’ को ‘साइकलमा सल बेरियो’

  अनेसास केन्द्रीय कार्यसमितिका निवर्तमान अध्यक्ष तथा साहित्यकार प्रकाश पौडेल ‘माइला’को शब्द तथा वसन्त र अस्मिताको...

  पदम विश्वकर्मा साहित्य प्रतिष्ठानद्वारा ‘प्रतिबन्ध’ प्रकाशन तथा पुरस्कार वितरण

  पदम विश्वकर्मा साहित्य प्रतिष्ठान तथा नेपाल दलित तथा संस्कृति प्रतिष्ठानको आयोजनामा प्रतिबन्ध कथासंग्रहको लोकार्पण तथा...

  भक्तपुर नगरपालिकाले सञ्चालन गरेका शिक्षण संस्थाहरुमा नयाँ प्राचार्य नियुक्त

  भक्तपुर नगरपालिकाद्वारा सञ्चालित ‘ख्वप मा.वि.’, ‘ख्वप कलेज’, ‘शारदा क्याम्पस’, ‘शारदा क्याम्पस मा.वि’ र ‘ख्वप कलेज...