News Portal

 • एमालेसंग तालमेल गर्ने कुरा नभएको माओवादी केन्द्रका प्रदेश अध्यक्ष पौडेलको प्रष्टोक्ति

  भक्तपुरपोस्ट संवाददाताभक्तपुर, १२ भदौ २०७९
  ३४२ पटक
  भक्तपुर, १२ भदौ २०७९

  नेकपा(माओवादी केन्द्र) का अध्यक्ष पुष्पकमल दाहाल प्रचण्डले बागमती प्रदेशममा कार्यरत केन्द्रीय समिति सदस्य र प्रदेश पदाधिकारीको बैठकमा  ‘काँग्रेसले भाउ खोजे एमालेसंग तालमेल’ गर्ने अभिव्यक्ति नदिएको प्रदेश अध्यक्ष सरल सहयात्री पौडेलले प्रष्ट पारेका छन् । एक दैनिक पत्रिकाको अनलाइन संस्करणमा उक्त शिर्षकमा आइतबार समाचार प्रकाशन भएपछि सहयात्रीले समाचार गलत भएको प्रष्ट पारेका हुन् ।

  बागमती प्रदेश अध्यक्ष सहयात्रीले उक्त सञ्चार संस्थाले क्लिक बिट पत्रकारिता गरेको आरोप लगाएका छन् । आधिकारिकता नलिई बिषयलाई बंग्याएर टिआरपिको लोभ गर्दा स्वयं सञ्चार संस्थाकै गरिमाको कद होचो भएको उनको भनाइ छ । उनले विषयलाई हल्काफुल्का र मनगढन्ते बनाउन नहुनेमा जोड दिदै सञ्चार संस्थाले आफ्नो  गरिमा र विश्वसनीयता कायम राख्नु पर्ने सुझाव दिएका छन् ।

  नेपाल कम्युनिस्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र) बागमती प्रदेशका केन्द्रीय सदस्यहरु र प्रदेश पदाधिकारीको संयुक्त बैठक आइतबार ललितपुरको सानेपामा सम्पन्न भएको हो । प्रदेश अध्यक्ष सहयात्रीले जनाए अनुसार आइतबार बैठकमा अध्यक्ष प्रचण्डले गठबन्धन भित्र रहेका बामपन्थीहरु स्वभाविक लेफ्ट आईडोलोजिकल पक्ष भएकोले चारदल एकपक्ष जस्तो हुने र कंग्रेस अर्को पक्ष जस्तो भएर गठबन्धनलाई अझ बलियो बनाउनुपर्ने धारणा राखेका थिए । केन्द्रीय गठबन्धनको मर्मलाई आत्मसात गर्दै चुनावी मोर्चामा एकतावद्ध भएर लाग्न अध्यक्ष प्रचण्डले निर्देशन दिएका सहयात्रीले जानकारी गराए ।

  उक्त कार्यक्रममा सहभागी भक्तपुरका नेता एवं नेकपा( माओवादी केन्द्र) का केन्द्रीय सदस्य डिपी ढकालले पनि अध्यक्ष प्रचण्डले गठबन्धन बिरोधि अभिव्यक्ति नदिएको दावी गरे । उनले गलत मनसायले वा गलत सूचनालाई  आधार मानेर समाचार प्रेषित भएको हुनसक्ने बताए ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  घिमिरे गाउँमा भेटिएको शवको पहिचान, हत्या आरोपमा सुडालका एकसहित २ जना सार्वजनिक

  भक्तपुरको सीमाना संगै जोडिएको काभ्रेको बनेपा १ स्थित घिमिरे गाउँमा आइतवार बिहान मृत अवस्थामा भेटिएका...

  आज बर्षाको सम्भावना

  नेपाल र भारतको बिहार त्था पश्चिम बंगाल आसपासको क्षेत्रमा रहेको न्यूनचापीय क्षेत्रको प्रभावले सोमबार देशभर...

  बेरोजगार उत्पादन गर्ने शिक्षा आवश्यक छैन : विप्लव

  नेपाल कम्युनिष्ट पार्टीका महासचिव विप्लव सीले बेरोजगार उत्पादन गर्ने शिक्षा आवश्यक नरहेको बताएका छन् ।...

  शिक्षकले राजनीति गर्न पाउनुपर्छ र एसईई पनि हटाउनु हुँदैन : प्रेम सुवाल

  prem suwal

  भक्तपुर १ का प्रतिनिधि सभा सदस्य प्रेम सुवालले शिक्षा बिधेयकमा उल्लेख शिक्षकले राजनीति गर्न नपाउने...

  प्रधानमन्त्रीको चीन भ्रमणले समृद्धिका लागि सम्भावनाको नयाँ ढोका खोल्यो : माओवादी केन्द्र

  नेकपा (माओवादी केन्द्र)ले पार्टी अध्यक्ष एवं प्रधानमन्त्री पुष्पकमल दाहाल ‘प्रचण्ड’को चीन भ्रमणले विश्वासको वातावरण बनाउँदै...