News Portal

 • आमा गुमाएको बच्चालाई दुहुनो गाई उपहार

  भक्तपुरपोस्ट संवाददाताभक्तपुर, २८ पुस २०७९
  २०० पटक
  भक्तपुर, २८ पुस २०७९

  ओखलढुंगामा आमा गुमाएको बच्चालाई दुध खानको लागी दुहुनो गाई उपहार दिएको छ । सिद्धिचरण नगरपालिका १ नं. वडा कार्यालय तलुवा मुलघाटकी २० वर्षीय कल्पना भुजेलको पुस २० गते निधन भएपछि कार्यालयले उसको बच्चालाई गाई उपहार दिएको हो ।

  ७ महिने छोरा मावली हजुरआमा सँग भएको र दुध खानको लागी कुनै उपाय नभएपछि वडा कार्यालयको १५ हजार र वडाअध्यक्ष तिर्थ घिमिरेको ब्यक्तिगत ५ हजार गरी जम्मा २० हजारको दुहुनो गाई दिइएको अध्यक्ष तिर्थ घिमिरेले बताए । नगरपालिकाको तर्फ बाट पनि रु १० हजार नगद सहित पोषीलो खानेकुरा दिएको बताएका छन् ।

  सामान्य परिवार भएकाले बच्चालाई पालन पोषण गर्न समस्या नहोस भनेर सहयोग गरेको मेयर तेजेन्द्र खनालले बताए । कलिलै उमेरमा च्यानमका कैलास कटवाल सँग भागी विवाह गरेकी कल्पनाले २० वर्षकै उमेरमा गत जेठमा छोरो जन्माएकी थिईन । बच्चा जन्मे पछि श्रीमान (प्रकास) ले वास्ता गर्न छोडेका थिए । श्रीमानले छोडेपछि दुधे बालक सहित काठमाडौँमा ज्यामी काम गर्दै बसेको माइती परिवार श्रोतले जनाएको छ ।

  गत मंसिर २२ गते काठमाडौँबाट तलुवा माईतिमा आएकी कल्पनाको पुस २० गते सामुदायिक अस्पताल मिसन सोब्रुमा कल्पनाको निधन भएको थियो । सुत्केरी भएको समयमा हेरचाह नभएको र खाना पनि नपाएका कारण कुपोषणले निधन भएको माइति परिवारले बताएका छन् ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  पत्रकार सिलवाललाई पितृशोक

  प्रेस सेन्टर नेपाल भक्तपुरका कोषाध्यक्ष, नेपाल पत्रकार महासंघ जिल्ला शाखा भक्तपुरका सदस्य एवं जनगर्जन पत्रिकाका...

  सहकारी ठगि प्रकरणको छानबिन गर्न सांसद थापा संयोजक रहेको संसदीय समिति गठन

  काठमाडौँ । प्रतिनिधिसभाले सहकारी ठगि प्रकरणको छानबिन गर्न संसदीय समिति गठन गरेको छ ।  समितिको...

  यस्ता छन् बजेटका पाँच उद्देश्य र प्राथमिकता(पूर्णपाठ सहित)

  बजेटको नयाँ ब्यागका साथमा अर्थमन्त्री वर्षमान पुन । तस्बिरः केशब गुरुङ अर्थमन्त्री वर्षमान पुनले कूल...

  बजेटको बक्तब्यमै भक्तपुरको शान, पुनको बजेटले बढायो ढकालको सम्मान

  सरकारले प्रस्तुत गरेको आगामी आर्थिक वर्ष २०८१/८२ को बजेट बक्तब्यमा भक्तपुर जिल्लाका केही आयोजनालाई प्राथमिकता...

  ४ सवारी साधन ठोक्किदा गयो २ जनाको ज्यान

  नारायणगढ-मुग्लिन सडक खण्डमा आइतबार राति भएको सवारी दुर्घटनामा परी मृत्यु हुनेको सङ्ख्या दुई पुगेको छ...