News Portal

 • दशैमा घर जाँदै गरेका पतिपत्नीलाई ठक्कर दिई भाग्ने क्रममा इभी दुर्घटना, युवतीको निधन

  भक्तपुरपोष्ट संवाददाताभक्तपुर, १ कात्तिक २०८०
  ११८५ पटक
  भक्तपुर, १ कात्तिक २०८०

  बुधवार बिहानै काभ्रेको पनौती न.पा.५ सुन्दरबस्ति स्थित सडकमा सवारी दुर्घटना हुँदा एक जनाको ज्यान गएको छ भने अन्य आधा दर्जन मानिस घाइते भएका छन् ।                                                                                            काठमाण्डौबाट पुर्व ईलाम तर्फ जाँदै गरेको बा ६४ प १७७२ नं. को मोटरसाइकललाई सोही दिशामा रामेछाप तर्फ जाँदै गरेको बा.प्र. ०३-००१ ज ०२९८ नं.को ईलेक्ट्रोनिक गाडिले ठक्कर दिई भाग्ने क्रममा नालिमा खस्दा उक्त गाडिमा सवार एक युवतीको ज्यान गएको प्रहरीले पुष्टि  गरेको हो । ज्यान गुमाउनेमा ईलेक्ट्रोनिक गाडिमा सवार रामेछापको मन्थली न.पा. १२ की २० वर्षीया रमिला बुढाथोकी रहेकी काभ्रे प्रहरीका सूचना अधिकारी एवं डिएसपी राजकुमार श्रेष्ठले बताएका हुन् । बिहान पौने ७ बजे गम्भिर घाइते अवस्थामा उद्धार गरि उनलाई धुलिखेल अस्पताल पुर्याइएको र उपचारकै क्रम्मा ०७:३५ बजे उक्त अस्पतालका चिकित्सकले मृत घोषणा गरेको डिएसपी श्रेष्ठले जानकारी दिए ।
  दुर्घटनामा परि मन्थलीकै वडा नं. १ बस्ने बर्ष २३ की पुष्पा तामाङको टाउकोमा सामान्य चोट रहेको र लिखुतामाकोसी गा.पा. ६ बस्ने बर्ष ५१ को टंक प्रसाद दाहालको दाहिने कुम र टाउकामा सामन्य चोट रहेको प्रहरीले जनाएको छ ।

  त्यस्तै मोटर साइकल चालक ईलाम थाकथुम गा.पा. ३ बस्ने बर्ष ४० को राम कु. राई को ढाडमा चोट भएपनि अवस्था सामान्य रहेको र पछाडी सवार उनकै पत्नी ३९ वर्षीया प्रविशा सुनुवार पनि सामान्य मात्र घाइते रहेकी प्रहरीको भनाइ छ ।   ईलेक्ट्रोनिक गाडि चालक काभ्रेको पनौती न.पा. ५ बस्ने बर्ष ४१ को उपेन्द्र थापा प्रहरीको नियन्त्रणमा रहेको र उक्त सडकमा कुनै अवरोध नरहेको समेत डिएसपी श्रेष्ठले जानकारी दिएका छन् ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  भान्सामा महंगीको मार पर्न नदिन पहल, सस्तियो मूल्य

  भान्सामा प्रयोग हुने मसाला जिराको भाउ भारीमात्रामा घटेको छ । पछिल्लो समय जिराको मूल्य घटेको...

  ३५ दिनदेखि सिटिइभिटिका कर्मचारीहरु आन्दोलित, पेल्ने पक्षमा नेतृत्व

  सानोठिमीस्थित प्राविधिक शिक्षा तथा व्यावसायिक तालिम परिषद (सिटिइभिटि) का कर्मचारीहरु आन्दोलित भएका ३५ दिन पुगेको...

  भक्तपुरमा पहिलो पटक तीन पुस्ते फोटो प्रदर्शनी हुने

  भक्तपुरमा पहिलो पटक तीन पुस्ते फोटो प्रदर्शनी हुने भएको छ। भक्तपर पर्यटन विकास समितिका अध्यक्ष...

  राप्रपाबाट निर्वाचित सांसद निलम्बित

  राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टीबाट निर्वाचित प्रदेश सांसदको पद निलम्बनमा परेको छ । कपिलवस्तु क्षेत्र नम्बर ३...

  रक्सि नखाउ भन्दा गयो ज्यान

  रूकुम पश्चिममा हजुरबाको हत्या आरोपमा प्रहरीले नातिलाई पक्राउ गरेको छ । रुकुम पश्चिमको मुसिकोट नगरपालिका-१२...