News Portal

 • आजको राशिफल,

  १०१६ पटक

  मंगलवार, वैशाख ४ गते २०७५ 

  मेष-(चू, चे, चो ,ला,ली,लू,ले,लो,अ)
  आजको दिनमा हजुरको सबैकुरामा फाईदा हुने तथा समाजमा सम्मान पाउने योग बनेको छ साथै आजको दिनमा नयाँ क्षेत्रमा लगानी गर्दा फाईदा हुने, प्रगति र वैवाहिक जीवन सुन्दर हुनेछ। यात्रा फलदायी हुनेछ। आजको दिनमा जप्ने मंत्र ॐ महालक्ष्म्यै नमः राशि तत्व: अग्नि, गुणवत्ता: अस्थिर रंग: गाढा रातो, दिन: मंगलवार राशि स्वामी: मंगल, स्वभाव – चंचलता, उग्र , संगत गर्ने योग्य राशि : सिंह, धनु, भाग्य अंक: 1, 9,18,27
  वृष–(इ, ऊ,ऐ,ओ,व,वि, वू,वे,वो) 
  आजको दिनमा हजुरको जथाभावी खर्च बढ्ने तथा मनमा अशान्ति हुने तथा आफ्नो आफन्तले अपजस दिनेछन्। आजको दिनमा पारिवारिक असहयोग हुनेछ तथा हजुरको काममा गडबड़ी हुने देखिएको छ। आजको दिनमा काममा झ्याऊ झमेला हुनेछ। आजको दिनमा जप्ने मंत्र ॐ गं गणपतये नमः। राशिको तत्व: पृथ्वी,, गुणवत्ता: स्थिर , रंग: नीलो, दिन: शुक्रवार, सोमवार ,राशि स्वामी: शुक्र स्वभावः शान्त एवं एकदम उग्र। , संगत गर्ने योग्य राशि : कन्या, मकर , भाग्य अंक: 2, 4, 6, 11,
  मिथुन-(का,की,कू, घ, ङ,छ, के, को, ह)
  आजको दिनमा हजुरको आर्थिक पक्ष राम्रो हुने योग देखिएको छ साथै आजको दिनमा पारिवारिक सहयोग हुने योग पनि परेको छ। आजको दिनमा सम्मान पाउने योग बनेको छ र साथीभाईहरुबाट सहयोग पनि पाईने छ। आजको दिनमा जप्ने मंत्र ॐ बृं बृहस्पतये नमः । तत्व: वायु, गुणवत्ता: द्विस्वभाव ,रंग: हरियो, दिन: बुधवार, राशि स्वामी: बुध संगत गर्ने योग्य राशि : तुला, कुंभ ,भाग्य अंक: 3, 8, 12, 23
  कर्कट – (हि हु हे हो डा डि डु डे डो)
  आजको दिनमा हजुरको स्वास्थ्य राम्रो हुनेछ काममा झ्याऊ झमेला हुनाले मानसिक असन्तोष हुने देखिएको छ। आजको दिनमा व्यवसायमा घाटा आउने तथा आफन्तबाट असहयोग हुनेछ र आजको दिनमा जप्ने मंत्र ॐ विघ्नहर्ताय नमः।कर्कट राशि , तत्व: जल, गुणवत्ता: मूल , रंग: सेतो, दिन: सोमवार, बिहिबार , राशि स्वामी: चंद्र , संगत गर्ने योग्य राशि : वृश्चिक, मीन, भाग्य अंक: 2, 7, 11, 16, 20, 25
  सिंह-(मा मि मु मे मो टा टि टु टे)
  आजको दिनमा हजुरको स्वास्थ्य खासै राम्रो हुनेछैन कुनै व्यक्ति संग झगडा हुने देखिएको छ आजको दिनमा नयाँ कामको शुरुआत नगर्नुहोला हजुरको आफ्नो नेगेटिव सोचको कारणले हजुरको काममा विघ्नबाधा आउने तथा काम नबन्ने हुन्छ। चोटपटक लाग्ने योग बनेको हुनाले ध्यान राख्नुहोला। आजको दिनमा जप्ने मंत्र ॐघृणी सूर्याय नमः। राशि तत्व: अग्नि, गुणवत्ता: स्थिर, रंग: हल्का रातो, आॅरेंज दिन: रविवार राशि स्वामी: सूर्य , संगत गर्ने योग्य राशि : मेष, धनु, भाग्य अंक: 1, 4, 10, 13, 19, 22
  कन्या-(टो पा पि पू ष ण ठ पे पो)
  आजको दिनमा हजुरको काम नबन्ने तथा सानो व्यक्ति संग झगड़ा पर्ने योग बनेको छ साथै आजको दिनमा व्यापार व्यवसायमा घाटा हुनेछ। आजको दिनमा यात्रामा कष्ट मिल्ने । आजको दिनमा जप्ने मंत्र ॐ वैद्यनाथाय नमः। राशितत्व: पृथ्वी, गुणवत्ता: द्विस्वभाव , रंग: हरियो , दिन: बुधवार , राशि स्वामी: बुध , संगत गर्ने योग्य राशि : वृष, मकर , भाग्य अंक: 5, 14, 23, 32,
  तुला-(रा री रु रे रो ता ती तु ते)
  आजको दिनमा हजुरलाई धन तथा जमिन लाभ हुनेछ तथा मानसिक शान्ति र आराम मिल्ने योग बनेको छ। आजको दिनमा पारिवारिक सहयोग तथा नयाँ ठाउँमा भ्रमण गर्ने योग परेको छ साथै आजको दिनमा राजनीतिक क्षेत्रबाट फाईदा हुनेछ। आजको दिनमा जप्ने मंत्र ॐ महालक्ष्म्यै नमः।तत्व: वायु, गुणवत्ता: अस्थिर , रंग: नीलो, दिन: शुक्रवार , राशि स्वामी: शुक्र, संगत गर्ने योग्य राशि : मिथुन, कुंभ , भाग्य अंक: 6,15,24,42
  वृश्चिक- (तो ना नि नू ने नो या यी यू)
  आजको दिनमापनि धन लाभ तथा स्वास्थ्य राम्रो हुनेछ। आजको दिनमा हजुरको घरमा चहलपहल बढ्ने तथा आफन्तसंग भेटघाट हुने योग परेको छ। आजको दिनमा आफन्तको सहयोगले असम्भव काम पुरा हुनेछ तर पढाईमा मन जादैन। आजको दिनमा जप्ने मंत्र ॐ अं अंगारकाय नमः ।वृश्चिक राशि , तत्व: जल, गुणवत्ता: स्थिर , रंग: रातो, दिन: मंगलवार , राशि स्वामी: मंगल , संगत गर्ने योग्य राशि – कर्क, मीन , भाग्य अंक: 9, 18, 27, 36, 45, 54, 63, 72, 81, 90
  धनु – ( ये यो भा भी भू ध फा ढ भे)
  आजको दिनमा हजुरको काममा विघ्नबाधा आउने तथा मनमा अशान्ति छाउनेछ। आजको दिनमा यात्रा गर्दा यात्रामा कष्ट हुनेछ र आजको दिनमा वायु रोग लाग्ने संभावना छ। आजको दिनमा जप्ने मंत्र ॐ विघ्नहर्ताय नमः।धनु राशि , तत्व: अग्नि, गुणवत्ता: द्विस्वभाव , रंग: पहेलो, दिन: बिहीबार , राशि स्वामी: बृहस्पति , संगत गर्ने योग्य राशि : मेष, सिंह , भाग्य अंक: 3, 12, 21, 30
  मकर-(भो जा जी जे जू जो खा खी खू खे खो गा गी)
  आजको दिनमा आफन्तसंग झगड़ा पर्ने तथा मन चंचल हुनेछ। आजको दिःमा कार्यमा विघ्नबाधा आउनेछ र पेट तथा कम्मर रोग लाग्ने योग बनेको छ आजको दिःमा हजुरको आयमा गड़बड़ी देखिएको छ। आजको दिनमा जप्ने मंत्र ॐ महालक्ष्म्यै नमः।राशितत्व- पृथ्वी, गुणवत्ता: अस्थिर रंग: कालो, दिन: शनिवार , राशि स्वामी: शनि संगत गर्ने योग्य राशि : वृष, कन्या, भाग्य अंक: 1, 4, 8, 10, 13, 17, 19, 22, 26
  कुम्भ – (गू गे गो सा सी सू से सो द)
  आजको दिनमा आरोग्यता, प्रसन्नता तथा सबै प्रकारको कामबाट फाईदा हुनेछ तथा आर्थिक स्तर पनि मजबूत हुनेछ। आजको दिनमा शुरुवात गरेको काममा सफलता मिर्नेछ तथा सामाजिक क्षेत्रमा सहयोगी भावना पलाउने छ।आजको दिनमा जप्ने मंत्र ॐ शं शनैश्चराय नमः। तत्व: वायु, , गुणवत्ता: स्थिर, रंग: कालो, दिन: शनिवार , राशि स्वामी: शनिवार संगत गर्ने योग्य राशि : मिथुन, तुला, भाग्य अंक: 4, 8, 13, 17, 22, 26
  मीन -(दी दू थ झ ञ दे दो चा ची)
  आजको दिनमा मानसिक असन्तोष तथा आँखामा कष्ट हुनेछ र धन हानि स्वास्थ्य बिग्रनेछ। आजको दिनमा पढाईमा मन जादैन र प्रेममा धोखा मिल्ने योग परेको छ। आजको दिनमा अपजस पाईने छ। आज जप्ने मंत्र ॐ बृं बृहस्पतये नमः । तत्व: जल, , गुणवत्ता: द्विस्वभाव रंग: पहेलो , दिन: गुरुवार, राशि स्वामी: गुरु संगत गर्ने योग्य राशि : कर्क, वृश्चिक भाग्य अंक: 3, 7, 12, 16, 21, 25,

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  दुर्लभ थापालाई निवासमै पुगी महेश बस्नेतको बधाई

  निर्वाचन क्षेत्र नम्बर २ का प्रतिनिधि सभा सदस्यका निकटत्तम प्रतिस्पर्धी रहेका नेकपा एमालेका उम्मेदवार महेश...

  भक्तपुर-१ मा नेमकिपाका सुवाल तेब्बर भन्दा बढी मतान्तरले बिजयी

  prem suwal

  भक्तपुर क्षेत्र नं. १ मा नेपाल मजदुर किसान पार्टी उम्मेदवार प्रेम सुवालले पुनः विजय प्राप्त...

  भक्तपुर-२ मा दुर्लभ थापाको रोमाञ्चक जीत, पूर्वमन्त्री महेश बस्नेत पराजित

  नेपाली कांग्रेसका जिल्ला सभापति रहेका गठबन्धनका साझा उम्मेदवार दुर्लभ थापाले भक्तपुर-२ मा बिजय प्राप्त गरेका...

  विद्यार्थीलाई ट्राफिक सचेतना कक्षा  

  ट्राफिक प्रहरीले सामुदायिक विद्यालयका विद्यार्थीलाई ट्राफिक सचेतना कक्षा सञ्चालन गरेको छ । काठमाडौँ उपत्यका ट्राफिक...

  एउटै व्यक्ति चोरी मुद्दामा पाँचौँपटक पक्राउ

  नेपाल प्रहरीले बूढानीलकण्ठ क्षेत्रमा रु चार लाख ८८ हजार चोरी गर्ने एक जनालाई पक्राउ गरेको...

  फलोअप उपचारका लागि आज चीन जाँदै नेकपा माओवादी केन्द्रका उपमहासचिव पुन

  नेकपा माओवादी केन्द्रका उपमहासचिव वर्षमान पुन फलोअप उपचारका लागि शुक्रबार चीन जाने भएका छन् ।...

  “जनताका चाहाना अनुसार विकास गर्छौं “: मन्त्री पौडेल

  बागलुङमा शिक्षा, विज्ञान तथा प्रविधि मन्त्री देवेन्द्र पौडेलले जनतासँग बाचा गरेका कामहरु आगामी ५ वर्षमा...

  मध्यपुर ठिमीमा घरबाट खसेर एकको मृत्यु

  मध्यपुर ठिमीमा बिहिबार आफ्नै घरबाट खसेर एक जनाको मृत्यु भएको छ । उपचारकै क्रममा १७...