News Portal

 • ‘सक्छौं मिलौं, सक्दैनौं आ–आफ्नो बाटो लागौं, घाउ कल्चाइ नराखौं’

  डी.पी ढकालभक्तपुर, २० असार
  ५३२ पटक
  भक्तपुर, २० असार

  आदरणीय अध्यक्ष के.पी. शर्मा ओली र पुष्पकमल दाहाल प्रचण्डज्यू !

  यो पार्टी एकतामा तपाईंहरुको ठूलो हात छ । यसकोलागि तपाईंहरु धन्यवाद र बधाईका पात्र हुनुहुन्छ । पार्टी एकताको दुई वर्ष एक महिनाको अनुभव त्यति सुखद रहेन । सकेसम्म मिल्नुहोस् एकता जोगाउनुहोस् ।

  देश, पार्टी र जनताको हित यसैमा छ । रुपान्तरण सहितको एकताबद्ध नेकपा अहिलेको आवश्यकता हो जहाँ सबै नेताहरु बिच एकता कायम होस् । सबै नेता कार्यकर्ताको सम्मान होस् । देशको आर्थिक सामाजिक रुपान्तरणको नेतृत्व नेकपाले गर्न सकोस् ।

  अहिलेको जनमत पनि एकताबद्ध नेकपाका लागि हो । नेकपाकै आगामी नीति तथा कार्यदिशामा समृद्ध नेपालको सपना अडेको छ । सामान्य मजदुर, किसान, उत्पीडित वर्ग समुदायको आशा र भरोसा तपाईंहरुमाथि नै छ । एकतामा नै बल हुन्छ । बलले सुधार हुन्छ । सुधारले समृद्धि आउँछ । हामी सबैको अभिष्ट समृद्ध नेपाल नै हो । एकताबाट भाग्ने छुट कसैलाई छैन ।

  यदि यी काम गर्न पनि सकिँदैन र मिल्ति पनि हुँदैन भने आफ्नो आफ्नो बाटो हिड्नुहोस् । घ्यू बेचुवा र तरबार बेचुवाको जस्तो नेताहरुको सम्बन्ध, आफना गुटका नेता महान र बाँकी सबै नेता खत्तम भन्ने चाटुकार कार्यकर्ता र दिशा वीहिन राजनितिक कार्यदिशा बोकेको पार्टी एकै ठाउँमा बसे पनि, छुट्टिए पनि हुने भनेकाे विनास नै हो ।

  तपाईंहरुको पुस्ता नेकपाको न त पहिलो पुस्ता हो न त अन्तिम नै । यो देशमा जुन राजनैतिक परिवर्तन भएको छ त्यसमा तपाईंहरुको पुस्ताको नेतृत्वदायी भुमिका छ भलै कस्को कति त्यो अर्को पाटो हो । कसैको अलि धेरै र कसैको अलिक कम ।

  एकछिन ठण्डा दिमागले सोच्नुहोस् त ! तपाईंहरुले कस्तो देश र कस्तो पार्टी हाम्रो पुस्तालाइ छोडेर जाँदै हुनुहुन्छ । तल्लो पुस्तालाई विवेकी कार्यकर्ता बनाउँदै हुनुहुन्छ कि हनुमान ?

  तपाईंहरुलाई आलोचनात्मक चेत भएको कार्यकर्ता मन पर्दैन भन्ने कुरो आमकार्यकर्ताको बुझाई भइसकेको छ र त, कार्यकर्ता हैन हनुमान बन्न हामी प्रतिस्पर्धा गरिरहेछौं । नयाँ पुस्ता पार्टीको काम कम र नेताको काम धेरै गर्ने भइसकेका छौं ।

  सरकारमार्फत् समाजवादको जग बसाल्दै हुनुहुन्छ कि आसेपासेलाई पोस्ने र दलाल नोकरशाही पुँजीवादी अर्थतन्त्रको जग बसाल्दै हुनुहुन्छ ? आदरणीय नेता कमरेडहरु ! म फेरि पनि भन्छु सकेसम्म मिल्नुहोस्, मिल्न नसके छुट्टाछुट्टै बाटो हिड्नुहोस् । कचल्केको घाउले पीडामात्र दिन्छ । घाउ धेरै नकल्चाउनुहोस् ।

   

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  मेसु डाक्टरमाथि काेराेना पोजेटिभ देखिएपछि भएको सामाजिक दुर्व्यवहारप्रति खेद

  रत्ननगर नगरपालिकाद्वारा संचालित बकुलहर रत्ननगर अस्पतालका मेडिकल सुपरिटेण्डेण्ट डाक्टर विश्वबन्धु बगालेमाथि कोरोना पोजेटिभ देखिएपछि भएको...

  भाउजू बलात्कार गरेको अभियाेगमा देवर पक्राउ

  झारफुक गर्ने बहानामा भाउजूलाई बलात्कार गरेको अभियाेग लागेका एक युवक पक्राउ परेका छन् । भाउजूकाे...

  शक्ति सञ्चयको स्वरुप मानिने कालो रङका यी अन्नबालीहरु लोप हुने अवस्थामा

  हिमाली जिल्ला हुम्लामा हुने कालो रङका अन्न बालीहरु दिन प्रतिदिन लोप हुन थालेको एक अध्ययनले...

  ट्रम्प प्रशासनद्वारा चार ट्यांकर नियन्त्रण

  अमेरिकी ट्रम्प प्रशासनले इरानी इन्धन बोकेर भेनेजुएलातर्फ गइरहेका चारवटा इरानी कार्गो ट्यांकर नियन्त्रणमा लिएको छ...

  सिन्धुपाल्चोक पहिरो अपडेट : १३ काे मृत्यु, ११ को सनाखत

  भक्तपुर । सिन्धुपाल्चोकको जुगल गाउँपालिकाको लिदी गाउँमा पहिरोमा पुरिएर मृत्यु हुनेको संख्या १३ पुगेको छ...