News Portal

 • मध्यपुर थिमिमा ह्दयबिदारक घटना,औषधी फ्याक्ट्रीमा जागिरे अधिकारी सपरिवार मृत फेला

  हिना सुवाल / भक्तपुरपोस्ट भक्तपुर, २६ भदौ
  १२४१ पटक
  भक्तपुर, २६ भदौ

  भक्तपुरमा एक परिवारका तीन जना सदस्यको रहस्यमय मृत्यु भएको छ । पतिपत्नी र १७ वर्षीय छोराको शव उनीहरुको आफ्नै घरमा फेला परेको हो ।

  मध्यपुर थिमि नगरपालिका– ९ निकोसेरामा नयाँ घर बनाएर बसेका स्थानीय सुदिप अधिकारी, उनकी पत्नी सुशीला र छोरा सुशान्त शुक्रवार मृत अवस्थामा फेला परेका हुन् । उनीहरु संगै रहेको घरपालुवा कुकुर पनि मृत अवस्थामा फेला परेको छ ।

  मध्यपुर थिमि– ९ का वडासदस्य चन्द्रप्रकाश धौबन्जारले घटना ह्दयबिदारक रहेको बताए । घरमा प्रवेश गर्ना साथ् पहिले कुकुर मृत पाइएको र त्यसपछि आमा छोराको शव फेला परेको र माथि कौसीमा घरमुली अधिकारीको शव फेला परेको उनको भनाइ छ । वडासदस्य धौबन्जारका अनुसार घरमुली अधिकारी जनागालस्थित एक औषधी फ्याक्ट्रीमा कार्यरत जागिरे हुन् ।

  अधिकारीका एक आफन्त उनको घरमा पुग्दा ढोका बन्द रहेपछि घटना बाहिरिएको हो । वडासदस्य धौबन्जारले भक्तपुर पोस्टसंग उनीहरुको केहि दिन अघि नै मृत्यु भएको हुनसक्ने आशंका गरे । ”शवबाट गन्ध पनि आएकाले केहि दिन अघि नै मृत्यु भएको हुनसक्छ ।” उनले भने । घटनापछि स्थानीय आतंकित बनेकाले घटनाको सत्यतथ्य छिट्टै सार्वजनिक हुनुपर्ने उनको भनाइ छ ।

  महानगरीय प्रहरी वृत्त थिमिका प्रमुख समेत रहेका डिएसपी ऋषिराम कँडेलका अनुसार घटनाको अनुसन्धानमा महानगरीय अपराध महाशाखाका प्रमुख रहेका एसएसपी दीपक थापाको नेतृत्वमा बिशेष अनुसन्धान टोली खटेको छ । महानगरीय अपराध महाशाखाका प्रमुख रहेका एसएसपी दीपक थापा, महानगरीय प्रहरी परिसर भक्तपुरकाे प्रमुख रहेकी एसपी तारादेवी थापा र महानगरीय वृत्त थिमिका डिएसपी ऋषिराम कँडेल लगायतले अनुसन्धानलाई अघि बढाएको बताइएपनि हत्या वा आत्महत्या भन्नेबारे कुनै पनि संकेत गरेका छैनन् ।

  महानगरीय प्रहरी वृत्त थिमिका प्रमुख समेत रहेका डिएसपी ऋषिराम कँडेलले शवलाइ पाेस्टमार्टमका लागि दुवाकाेटस्थित केएमसी अस्पताल पुर्याइएकाे जानकारी गराउदै रिपाेर्ट प्राप्त भएपछि अनुसन्धान सहज हुने बताए ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  भक्तपुरका दुई नगरपालिकामा प्रेस सेन्टरको शाखा बिस्तार

  प्रेस सेन्टर नेपालले भक्तपुर जिल्लाका दुई नगरपालिकामा शाखा बिस्तार गरेको छ । बुधवार सूर्यविनायक र...

  विद्युतीय यातायातलाई सरकारले प्राथमिकता दिन्छ : मन्त्री भुसाल

  ऊर्जा, जलस्रोत तथा सिँचाइमन्त्री पम्फा भुसालले विद्युतीय यातायातलाई सरकारले प्राथमिकतामा दिने दावी गरेकी छन् ।...

  सेनाले बनायो रातमा पनि अवतरण गर्न मिल्ने हेलिप्याड

  जाजरकोट । जाजरकोटमा नेपाली सेनाले रातमा पनि हेलिकोप्टर अवतरण गर्न मिल्ने हेलिप्याड निर्माण गरेको छ...

  पुतलीबजारलाई १ का विरुद्ध ८ गोल गरी भक्तपुर बिजयी : मचामसी उत्कृष्ट खेलाडी घोषित

  एन्फाको आयोजनामा काठमाडौंमा सुरु भएको ‘उपमेयर कप’ महिला फुटबल प्रतियोगितामा भक्तपुर नगरपालिकाले स्याङ्जाको  पुतलीबजार नगरपालिकालाई...

  नागरिकका विवरण सुरक्षित हुनुपर्छ : प्रजापति

  भक्तपुर नगरपालिकामा राष्ट्रिय परिचयपत्रको विवरण भर्ने सम्बन्धमा रुजु अधिकारीहरुबीच अभिमुखीकरण कार्यक्रम सम्पन्न भएको छ ।...