News Portal

 • मध्यपुर थिमिमा ह्दयबिदारक घटना,औषधी फ्याक्ट्रीमा जागिरे अधिकारी सपरिवार मृत फेला

  हिना सुवाल / भक्तपुरपोस्ट भक्तपुर, २६ भदौ
  ११७५ पटक
  भक्तपुर, २६ भदौ

  भक्तपुरमा एक परिवारका तीन जना सदस्यको रहस्यमय मृत्यु भएको छ । पतिपत्नी र १७ वर्षीय छोराको शव उनीहरुको आफ्नै घरमा फेला परेको हो ।

  मध्यपुर थिमि नगरपालिका– ९ निकोसेरामा नयाँ घर बनाएर बसेका स्थानीय सुदिप अधिकारी, उनकी पत्नी सुशीला र छोरा सुशान्त शुक्रवार मृत अवस्थामा फेला परेका हुन् । उनीहरु संगै रहेको घरपालुवा कुकुर पनि मृत अवस्थामा फेला परेको छ ।

  मध्यपुर थिमि– ९ का वडासदस्य चन्द्रप्रकाश धौबन्जारले घटना ह्दयबिदारक रहेको बताए । घरमा प्रवेश गर्ना साथ् पहिले कुकुर मृत पाइएको र त्यसपछि आमा छोराको शव फेला परेको र माथि कौसीमा घरमुली अधिकारीको शव फेला परेको उनको भनाइ छ । वडासदस्य धौबन्जारका अनुसार घरमुली अधिकारी जनागालस्थित एक औषधी फ्याक्ट्रीमा कार्यरत जागिरे हुन् ।

  अधिकारीका एक आफन्त उनको घरमा पुग्दा ढोका बन्द रहेपछि घटना बाहिरिएको हो । वडासदस्य धौबन्जारले भक्तपुर पोस्टसंग उनीहरुको केहि दिन अघि नै मृत्यु भएको हुनसक्ने आशंका गरे । ”शवबाट गन्ध पनि आएकाले केहि दिन अघि नै मृत्यु भएको हुनसक्छ ।” उनले भने । घटनापछि स्थानीय आतंकित बनेकाले घटनाको सत्यतथ्य छिट्टै सार्वजनिक हुनुपर्ने उनको भनाइ छ ।

  महानगरीय प्रहरी वृत्त थिमिका प्रमुख समेत रहेका डिएसपी ऋषिराम कँडेलका अनुसार घटनाको अनुसन्धानमा महानगरीय अपराध महाशाखाका प्रमुख रहेका एसएसपी दीपक थापाको नेतृत्वमा बिशेष अनुसन्धान टोली खटेको छ । महानगरीय अपराध महाशाखाका प्रमुख रहेका एसएसपी दीपक थापा, महानगरीय प्रहरी परिसर भक्तपुरकाे प्रमुख रहेकी एसपी तारादेवी थापा र महानगरीय वृत्त थिमिका डिएसपी ऋषिराम कँडेल लगायतले अनुसन्धानलाई अघि बढाएको बताइएपनि हत्या वा आत्महत्या भन्नेबारे कुनै पनि संकेत गरेका छैनन् ।

  महानगरीय प्रहरी वृत्त थिमिका प्रमुख समेत रहेका डिएसपी ऋषिराम कँडेलले शवलाइ पाेस्टमार्टमका लागि दुवाकाेटस्थित केएमसी अस्पताल पुर्याइएकाे जानकारी गराउदै रिपाेर्ट प्राप्त भएपछि अनुसन्धान सहज हुने बताए ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  सूर्यविनायकमा मानव कंकाल फेला : अनुसन्धानमा सहयोग गर्न प्रहरीको अपिल

  भक्तपुरको सूर्यविनायक नगरपालिका वडा नं. ७ गुण्डु स्थित जंगलमा एक मानव कंकाल फेला परेको छ...

  निषेधाज्ञा खुलेसँगै थपिए कोरोना सङ्क्रमित , तेस्रो लहर आउनसक्ने चेतावनी

  निषेधाज्ञा खुलेसँगै कोरोना भाइरस सङ्क्रमणको दर पनि बढेको छ । पछिल्लो एक हप्ताको तथ्याङ्क हेर्दा...

  फेरी बढ्यो सुनचाँदीको मुल्य

  नेपाली बजारमा सुनचाँदीको मुल्य फेरी बढेको छ । आज छापावाला सुन तोलामा ३ सय रुपैयाँ...

  पुष्पलाल स्मृति दिवसको प्रवचन कार्यक्रममा प्रचण्ड माधव र विप्लवका नेता एकै ठाउमा

  नेकपा माओवादी केन्द्रका अध्यक्ष पुष्पकमल दाहाल ‘प्रचण्ड’देखि नेपाल कम्युनिस्ट पार्टीका महासचिव नेत्रविक्रम चन्द ‘विप्लव’सम्म आज...

  बिजुक्छेसंग उत्तर कोरियाली राजदुतले खोले आन्तरिक कुरा

  नेपालका लागि प्रजातान्त्रिक जनगणतन्त्र कोरियाका राजदूत जो योङ मानले आफ्नो देशको आणविक शक्तिबारे अवगत गराएका...