News Portal

 • बाराही साकाेसद्वारा २ लाख ५१ हजार हस्तान्तरण

  भक्तपुरपोस्ट संवाददाता भक्तपुर, ४ कात्तिक
  ३२१ पटक
  भक्तपुर, ४ कात्तिक

  भक्तपुर नगर भित्र रहेको श्री बाराही बचत तथा ऋण सहकारी संस्थाले कोरोना नियन्त्रणका लागि रु. २ लाख ५१ हजार ३ सय ८४ रुपैया आर्थिक सहयोग प्रदान गरेको छ । मंगलबार भक्तपुर नगरपालिकाका प्रमुख सुनिल प्रजापतिलाई श्री बाराही साकोसका अध्यक्ष बलराम प्रजापतिले मंगलबार उक्त रकमको चेक हस्तान्तरण गरेका हुन् ।

  उक्त अवसरमा नगर प्रमुख प्रजापतिले नगरपालिकाको तर्फबाट सहकारीप्रति आभार प्रकट गरेका थिए भने विश्वव्यापी रुपमा फैलिएको कोभिड १९ संक्रमण रोकथाम र नियन्त्रणको लागि उक्त रकमको सहि सदुपयोग हुने बताएका थिए । ”भक्तपुर नपाले सञ्चालन गरेको आइसोलेसन केन्द्र व्यवस्थापनलगायतका आवश्यक व्यवस्थापनको लागि यसले ठुलो मद्दत पुग्छ ।” उनले भने ।

  कोभिड १९ विरुद्धको लडाई सामुहिक एकताबाट मात्र सम्भव भएको भन्दै मेयर प्रजापतिले यस्तैबेला मानिसको चरित्रको परीक्षा हुने प्रष्ट पारे । कार्यक्रममा संस्थाका अध्यक्ष प्रजापतिलाई भक्तपुरका सम्पदाहरूको संक्षिप्त विवरणसहित नगरपालिकाले हालसम्म सम्पन्न गरेका र निर्माणाधीन केही सम्पदाहरूको विवरण समेटिएको ‘सम्पदा पुनःनिर्माण तथा जीर्णोद्धार’ नामक फोटो पुस्तक र नगरपालिकाका केही प्रकाशनहरु प्रदान गरेका थिए ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  मुआब्जा र क्षतिपूर्ति न्यायोचित तवरले उपलव्ध गराउन मन्त्री भुसालको निर्देशन

  उर्जा, जलश्रोत तथा सिंचाई मन्त्री पम्फा भुसालले विभिन्न आयोजना निर्माणका लागि आवस्यक पर्ने जग्गा अधिग्रहण...

  शिरमा देश र मनमा मधेश : प्रदेश प्रमुख अहिराजका १२ काम

  rajesh ahiraj

  प्रदेश २ का प्रदेश प्रमुख डा.राजेश अहिराजले शिरमा देश र मनमा मधेश राखेर काम गरिरहेको...

  अपि पावर कम्पनी लिमिटेडको शेयर आजदेखि लिलाममा

  अपि पावर कम्पनी लिमिटेड ले हकप्रद निष्काशन गर्दा बिक्रि नभएको सेयर आज साउन १३ गतेदेखि...

  Chinese Democracy Develops Living Standard

  The definition of democracy It is said that democracy is the system of governance for...

  महन्थको राजनीती धरापमा

    निर्वाचन आयोगले जनता समाजवादी पार्टी (जसपा) को आधिकारिकता उपेन्द्र यादव पक्षलाई दिएको छ ।...