News Portal

 • बालकोट घर भएका अमेरिका निवासी कार्कीले गरे मृर्गौला पीडितलाई आर्थिक सहयोग

  भक्तपुरपोस्ट संवाददाताभक्तपुर, ७ कात्तिक २०७७
  ८७३ पटक
  भक्तपुर, ७ कात्तिक २०७७

  लामो समयदेखि दुबै मृगौला पीडित भई उपचाररत प्युठानका प्रकाश बिक्रम जिसीको उपचारका लागि प्रवासी नेपालीहरु जुटेका छन् । कपिलवस्तुको बाणगंगामा डेरामा बस्दै आएका जिसीको उपचारकालागि अमेरिकामा बस्दै आएका प्रवासी नेपालीले आर्थिक सहयोग गरेका हुन् ।

  अमेरिका निवासी मनोज कार्कीलगायतले भर्खरै जिसीको उपचारका लागि पठाएको ७३ हजार ७ सय ५६ रुपैया पीडितलाई हस्तान्तरण गरिएको हो । नेपाली हट ग्रुप टिकटकको अभियानमा कार्कीले हातेमालो गरेर सो रकम सहयोग गरेका हुन् ।

  सो टिकटक ग्रुपका होस्ट प्युठानका डिल्लीराज पराजुली, हट ग्रुपका सल्लाहकार बोम बहादुर परियार, भुवन सिंह, पत्रकार एल बि थापा, पदम सुबेदी, ग्रुपका सदस्य सुगम रिजाल, पदम खनाल लगायतको उपस्थितिमा सो रकम पीडितलाई हस्तान्तरण गरिएको टिकटक ग्रुपका होस्ट पराजुलीले भक्तपुरपोष्टलाई जानकारी दिए ।

  पीडितका एक छोरा, एक छोरी र श्रीमती रहेका छन् । सो रकमले उनको उपचारमा केही भएपनि राहत महशुस भएको जिसीको परिवारजनले बताएका छन् ।

  अमेरिका निवासी कार्कीले यसअघिपनि नेपालका विभिन्न पीडितहरुलाई सहयोग गर्दै आएका छन् । ‘हाम्रो सानो सहयोगले कसैको जीवन बच्छ भने किन नगर्ने ? पैसाले कहिले पुग्छ र ?’ भक्तपुरपोष्टसँग फेसबुक म्यासेन्जरमा कुरा गर्दै कार्कीले भने, ‘अझै धेरै पीडितहरुको सहयोगका लागि कुरा आएको छ विस्तारै सहयोग गर्दै जान्छु ।’

  बालकोट भक्तपुरमा घर भइ हाल अमेरिकामा बस्दै आएका कार्कीले MANOJ KAYKI मनोज कार्की नामको युट्युव च्यानल सञ्चालन गरेका छन् । सो युट्युव च्यानलबाट कमाइ भएको रकम पनि यस्तै समाजसेवामा खर्च गर्दै जाने उनले स्पष्ट पारे ।

   

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  नेपाल – भारत साहित्य दोस्रो महोत्सवको लागि बैठक सम्पन्न

  काठमाडौं । नेपाल -भारत साहित्य यात्राको दोस्रो संस्करणको रुपमा त्रिदीवसीय नेपाल भारत साहित्य दोस्रो महोत्सव...

  महिला सशक्तीकरणमा लायन्स

  काठमाडौं, सामाजिक क्षेत्रमा विविध कार्य गर्दै आइरहेको लायन्स अफ काठमाडौं, ब्राइटस्टारको प्रायोजनमा महिला सशक्तीकरण कार्यक्रमअन्तर्गत...

  बिग्रेको बाटोका कारण बाल्कोटमा ट्र्याक्टर चालकको ज्यान गयो : प्रहरी

  भक्तपुरको सूर्यविनायक- २ बालकोटस्थित महेन्द्र शान्ति स्कूलबाट चारदोबाटो तर्फ आउदै गरेको ट्र्याक्टर दुर्घटना हुँदा चालकको...

  पाप पखाल्ने इन्द्रदह

  नेपाल भाषामा ‘येँ’ भन्नाले काठमाडौँ भन्ने बुझिन्छ , ‘किँ’ को अर्थ किला र दह अर्थात्...

  मानवीय आस्थामा नयाँ कार्यसमिति

  भक्तपुरमा क्रियाशील गैरसरकारी संस्था मानवीय आस्था नेपालको छैठौं साधारण सभा सम्पन्न भएको छ । आइतबार...