News Portal

 • गएराती भएको सडक दुर्घटनामा राधेराधेका एक युवकको निधन

  भक्तपुरपोस्ट संवाददाताभक्तपुर, १६ मंसिर
  ४५३ पटक
  भक्तपुर, १६ मंसिर

  गएराती मध्यपुर थिमि- ४ एस.एस. चोक नजिक दुर्घटनाग्रस्त स्कुटी चालकको ज्यान गएको छ । भक्तपुरबाट काठमाण्डौ तर्फ जादै गरेको बा ७३ प ३८२ नं को स्कुटी चालकले ज्यान गुमाएका हुन ।                                                                                                                                               उक्त स्कुटीका चालक राधेराधेका २९ वर्षिय राजु तामाङ रहेको प्रहरीले पुष्टि गरेको हो । राती करिब सवा १० बजे स्कुटी अनियन्त्रित भई आफै दुर्घटना हुदा चालक तामाङ गम्भीर घाइते भएका थिए । प्रहरी परिसरका डिएसपी दिपक गिरीका अनुसार खबर प्राप्त हुनासाथ ठिमी बृत्तबाट सि.आर.भी. टोली खटी गई उनलाई मध्यपुर अस्पताल पुर्याएको थियो ।  मध्यपुरले रिफर गरी नर्भिक अस्पताल लगिएकोमा सम्बन्धित चिकित्सकले घाइते तामाङ लाई  मृत घोषित गरिदिएका थिए ।                                                                                                       घटनास्थलमा महानगरीय प्रहरी वृत्त ठिमीबाट अनुसन्धान अधिकृत सहितको प्रहरी टोली खटि प्रारम्भिक अनुसन्धान कार्य गरिएको छ । घटनाको थप अनुसन्धान कार्य भईरहेको प्रहरीको भनाइ छ ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  घर पुर्‍याई दिने भनी मोटरसाइकलमा राखी अपहरण तथा बलात्कार गरेकाे अभियाेगमा पक्राउ

  महानगरीय अपराध महाशाखाले घर पुर्‍याई दिने भनी मोटरसाइकलमा राखी अपहरण तथा बलात्कार गरेर फरार अभियुक्तलाइ...

  सरकारकाे दमनपछि नागरिक अगुवाकाे उद्घाेष : तेस्रो जनआन्दोलन सुरु भयाे

  शान्तिपूर्ण नागरिक आन्दोलनमा प्रहरीले हस्तक्षेप गरेपछि अगुवाहरु थप आन्दोलित बनेका छन् । साहित्यकार एवं पूर्व...

  थिमि वृत्तका डिएसपी कँडेल एसपीमा बढुवा सिफारिस

  नेपाल प्रहरीका १६ जना प्रहरी नायब उपरीक्षक(डिएसपी) लाई प्रहरी उपरीक्षक(एसपी) पदमा बढुवा सिफारिस गरिएको छ...

  धवलागिरि प्रतिभा पुरस्कार पन्तलाई

  यस वर्षको धवलागिरि प्रतिभा पुरस्कार पर्वत फलेबास घर भई हाल अमेरिकामा रहेका महेश्वर पन्तको “फुर्लुङ”...

  नेमकिपा बाकेको प्रथम जिल्ला परिषद सम्पन्न

  नेपाल मजदुर किसान पार्टीको ४७औं स्थापना दिवस तथा नेमकिपा बाँकेको प्रथम जिल्ला परिषद सम्पन्न भएको...