News Portal

 • चाँगुनारायणमा जग्गा हेर्ने बहानामा ज्यान लिने मूख्य योजनाकार पक्राउ

  भक्तपुरपोस्ट संवाददाता भक्तपुर, ५ माघ
  ६९२ पटक
  भक्तपुर, ५ माघ

  जग्गा हेर्ने बहानामा कुटपिट, लुटपाट र हत्यामा संलग्न भएको अभियोगमा मूख्य अभियुक्त पक्राउ परेका छन् । भक्तपुरको चाँगुनारायणमा गत असोजमा घटना घटाई फरार रहेका मूख्य अभियुक्त आइतवार पक्राउ परेका हुन् ।

  चाँगुनारायण नगरपालिका वडा नं.-८, सुडाल बस्ने वर्ष-६१ को चन्द्र बहादुर योञ्जन (लामा) को पसलमा आएका दुई जना अपरीचित व्यक्तिहरु बाट भएको घटनामा संलग्न रहेका कामी लामा, रमेश तामाङ प्रेम तामाङको बयानपछि मुख्य योजनाकार माईला भन्ने सोनाम तामाङलाइ महानगरीय अपराध महाशाखाले पक्राउ गरेको हो।

  गएको असोज २१ गते वियर समेत सेवन गरी आफन्तलाई जग्गा चाहिएको छ भन्ने बहाना बनाई चन्द्र लामा योञ्जनलाई जग्गा हेर्न भनी पसल भन्दा अन्दाजी १ कि.मी. पर विडोलफाँट स्थितमा रहेको धानखेतमा लगी कुटपिट गरी उनको साथमा रहेको सुनको ब्रासलेट तथा मोवाईल समेत लुटी कर्तव्य गरी फरार भएका थिए । उपचारको क्रममा ग्रीनसिटी अस्पताल बसुन्धरामा चन्द्र लामा योञ्जनको मृत्यु भएको थियो।

  घटनामा संलग्न व्यक्तिहरूको निरन्तर अनुसन्धान तथा खोजतलास पश्चात घटनाका मुख्य योजनाकार मध्यका जिल्ला सिन्धुपाल्चोक बाह्रविसे न.पा. वडा नं. २ टिमुरे घर भएका ४२ का माईला भन्ने सोनाम तामाङलाई महानगरीय अपराध महाशाखाबाट खटिएको टोलीले जिल्ला काभ्रे धुलीखेलबाट पक्राउ गरि आवश्यक कारवाहीको लागी भक्तपुर जिल्ला अदालतको आदेशले पुर्पक्षको लागि थुनामा राखी कारवाही चलाएको महाशाखाले जनाएको छ।

  महाशाखाले “अपरेसन रक्स” संचालन गरी घटनामा संलग्न भएका व्यक्तिहरु मध्ये कामी लामा, रमेश तामाङ र प्रेम तामाङलाई यस अघि नै मिति २०७७/०६/२६ गते  काठमाण्डौंका विभिन्न स्थानबाट पक्राउ गरी आवस्यक कारवाही प्रक्रिया अघि बढाइ सकेको जानकारी गराएकाे छ ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  कोभिड असरका बाबजुद खेलकुद : भक्तपुरमा अन्तर नगर बुद्धिचाल प्रतियोगिता हुने

  भक्तपुर नगरपालिकाले गत वर्ष झैँ यस वर्ष पनि अन्तर नगर खेलकुद प्रतियोगिता र नगरब्यापी विद्यालय...

  राजधानीमा सूर्योदय

  भव्य समारोहका बीच राजधानीमा सूर्योदय गजल संग्रहको लोकार्पण भएको छ । डी. आर. न्यौपाने ‘सूर्य’...

  विप्लव समूहसंग रातारात सहमती नभएको प्रधानमन्त्रीकाे प्रष्टाेक्ति

  प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीले बिद्रोही दल विप्लव नेतृत्वको नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी संग सम्पन्न सहमती रातारात...

  विप्लव नेतृत्वको बिद्रोही दल माथिको प्रतिबन्ध फुकुवा

  सरकारले प्रतिवन्धित बिद्रोही दल विप्लव नेतृत्वको नेकपाको प्रतिबन्ध फुकुवा गर्ने निर्णय गरेको छ । बिहीबार...

  भक्तपुरकाे मल्लकालीन मठमा साधुको सामूहिक भाेज

  भक्तपुर: शुक्रबार बिहानको घामसँगै सहरको भित्री बस्तीमा भर्खर चहलपहल सुरु भएको थियो। दत्तात्रयको ठीकपछाडि पुजारी...