News Portal

 • शुक्रवार अध्यक्ष प्रचण्ड भक्तपुर आउने

  भक्तपुरपोस्ट संवाददाता भक्तपुर, २१ असोज
  ९२० पटक
  भक्तपुर, २१ असोज

  पूर्वप्रधानमन्त्री समेत रहेका नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र) का अध्यक्ष पुष्पकमल दाहाल’प्रचण्ड’ भक्तपुर आउने भएका छन् । शुक्रवार पार्टी कार्यक्रमको सिलसिलामा उनी भक्तपुर आउन लागेका हुन् ।

  पार्टीका भक्तपुर जिल्ला समन्वय समितिका संयोजक डिपी ढकालले प्रचण्ड भक्तपुर आउने कार्यक्रम रहेको पुष्टि गरे । उनका अनुसार जिल्लाको बिस्तारित बैठक र कार्यकर्ता प्रशिक्षण कार्यक्रममा प्रमुख अतिथिको रुपमा अध्यक्ष प्रचण्डलाई आमन्त्रण गरिएको हो । शुक्रवार दिउँसो साढे ३ बजे उनले भक्तपुरका कार्यकर्तालाई प्रशिक्षणात्मक सम्बोधन गर्ने कार्यक्रम तय भएको उनको भनाइ छ ।

  उक्त अवसरमा भक्तपुरमा रहेका केन्द्र, प्रदेश, जिल्ला र नगर कमिटीका सबैजना सहभागी हुन पाउने व्यवस्था मिलाइएको बताइएको छ । वडा कमिटीका भने पदाधिकारी मात्र उपस्थित रहने बताइएको छ । त्यसैगरी जनवर्गीय संगठनका तर्फबाट पनि पदाधिकारीलाई मात्र अध्यक्ष प्रचण्डको प्रशिक्षण प्राप्त गर्न अवसर दिइएको छ ।

  सहायक संगठनको रुपमा रहेको वाइसिएललाई अध्यक्ष प्रचण्डको सुरक्षाको जिम्मा दिइएको बुझिएको छ । वाइसिएलका सबै कार्यकर्तालाई उपस्थित हुन सूचना गरिएको वाइसिएल नेता नरेश वाइवाले जनाएका छन् । कार्यक्रम स्थल भने सूर्यविनायकस्थित बाराही अजिमा पार्टी प्यालेसलाई तोकिएको छ ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  मध्यरातमा लुटियो आकाश भैरवको मुर्ति

  हल्चोक स्थित हल्चोक आकाश भैरवको मुर्ति मध्यरातमा लुटिएको छ। हल्चोक आकाश भैरव गुथिका अध्यक्ष सागर...

  बनेपालीको नेतृत्वमा बन्यो बागमती प्रदेश स्तरीय लेखक संघ

  अखिल नेपाल लेखक संघ, बागमती प्रदेशमा अगिव बनेपालीको अध्यक्षतामा नयाँ कार्यसमिति चयन गरिएको छ ।...

  भक्तपुर नगरब्यापी विद्यालयस्तरीय खेलकुद प्रतियोगिता शुरु

  भक्तपुर नगरपालिकाले हरेक वर्ष गर्दै आएको नगरव्यापी विद्यालयस्तरीय खेलकुद प्रतियोगिता शुरु भएको छ । सोमबार...

  भक्तपुरका ८ मानन्धर सम्मानित

  भक्तपुर उद्योग वाणिज्य संघका नवनिर्वाचित अध्यक्ष शिवप्रसाद मानन्धरसहित ८ जना अगुवा मानन्धरहरुलाई सम्मान गरिएको छ...

  जुगलको अध्यक्षतामा प्रेस सेन्टर नेपालको नयाँ नेतृत्व निर्वाचित

  क्रान्तिकारी पत्रकारहरुको संगठन प्रेस सेन्टर नेपालको चितवनमा सम्पन्न चौथो राष्ट्रिय महाधिवेशनबाट नयाँ नेतृत्व चयन भएको...