News Portal

 • भक्तपुरका भँडेल बने भौतिक पूर्वाधारमन्त्री

  भक्तपुरपोस्ट संवाददाता भक्तपुर, ११ कात्तिक २०७८
  १०९२ पटक
  भक्तपुर, ११ कात्तिक २०७८

  भक्तपुर क्षेत्र नम्बर १(क)का प्रदेश सांसद कृष्णलाल भँडेल बागमती प्रदेश सरकारमा भौतिक पूर्वाधार विकास मन्त्री बनेका छन् । मुख्यमन्त्री राजेन्द्र पाण्डे नेतृत्वको बागमती प्रदेश सरकारमा भँडेल भौतिक पूर्वाधार विकास मन्त्री भएका हुन् ।

  सांसद हरिशरण लामिछानेको असमायिक निधनपछि रिक्त पदपूर्तीका लागि भएको उपनिर्वाचनमा नेपाली काँग्रेस भक्तपुरका नेता भँडेल बाम गठबन्धनका उम्मेदवार डिपी ढकाललाई पराजित गरी सांसद बन्न सफल भएका थिए । बाम गठबन्धनमा आएको विभाजनले अन्तत: भँडेलको मन्त्री बन्ने भाग्य खुलेको हो । भँडेल बागमती प्रदेश सभामा नेपाली काँग्रेस संसदीय दलका उपनेता समेत हुन् । उनको नियुक्तिसंगै नेपाली काँग्रेस भक्तपुरमा खुशीयाली छाएको छ ।

  विहिवार प्रदेश प्रमुख यादवचन्द्र शर्माले भँडेलसहित नवनियुक्त मन्त्रीहरुलाई शपथ ग्रहण गराएका छन् । शुरुमा बागमती प्रदेशका नवनियुक्त मुख्यमन्त्री राजेन्द्र पाण्डेले पद तथा गोपनीयताको शपथ लिएका थिए। पाण्डेको मन्त्रीमण्डल तीन सदस्यीय बनेको छ । जसमा कृष्णप्रसाद खनाल आन्तरिक मामिला, भँडेल भौतिक पूर्वाधार र कुमारी मोक्तान सामाजिक विकास मन्त्री रहेका छन्।

  अष्टलक्ष्मी शाक्यले मुख्यमन्त्री पदबाट राजीनामा दिएपछि नेकपा (एकीकृत समाजवादी)राजेन्द्र पाण्डेले प्रदेशसभाका बहुमत सदस्यको समर्थनसहित मुख्यमन्त्रीमा दावी पेश गरेका थिए । पाण्डेले नेपाली कांग्रेस, नेकपा (माओवादी केन्द्र) र नेकपा (एकीकृत समाजवादी)का १/१ जना नेता समावेश गरी मन्त्रिपरिषद विस्तार गरेका हुन् ।

  यो पनि

  ढल्यो भक्तपुरको कम्युनिष्ट किल्ला : काँग्रेसका भडेल भारी मतले बिजयी

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  मध्यरातमा लुटियो आकाश भैरवको मुर्ति

  हल्चोक स्थित हल्चोक आकाश भैरवको मुर्ति मध्यरातमा लुटिएको छ। हल्चोक आकाश भैरव गुथिका अध्यक्ष सागर...

  बनेपालीको नेतृत्वमा बन्यो बागमती प्रदेश स्तरीय लेखक संघ

  अखिल नेपाल लेखक संघ, बागमती प्रदेशमा अगिव बनेपालीको अध्यक्षतामा नयाँ कार्यसमिति चयन गरिएको छ ।...

  भक्तपुर नगरब्यापी विद्यालयस्तरीय खेलकुद प्रतियोगिता शुरु

  भक्तपुर नगरपालिकाले हरेक वर्ष गर्दै आएको नगरव्यापी विद्यालयस्तरीय खेलकुद प्रतियोगिता शुरु भएको छ । सोमबार...

  भक्तपुरका ८ मानन्धर सम्मानित

  भक्तपुर उद्योग वाणिज्य संघका नवनिर्वाचित अध्यक्ष शिवप्रसाद मानन्धरसहित ८ जना अगुवा मानन्धरहरुलाई सम्मान गरिएको छ...

  जुगलको अध्यक्षतामा प्रेस सेन्टर नेपालको नयाँ नेतृत्व निर्वाचित

  क्रान्तिकारी पत्रकारहरुको संगठन प्रेस सेन्टर नेपालको चितवनमा सम्पन्न चौथो राष्ट्रिय महाधिवेशनबाट नयाँ नेतृत्व चयन भएको...