News Portal

 • कोरोनाविरुद्ध काँग्रेस भक्तपुरद्वारा दैवी शक्तिको आह्वान

  राजेशमान मानन्धर / भक्तपुर पोस्ट भक्तपुर, २२ जेठ २०७८
  १२९५ पटक
  भक्तपुर, २२ जेठ २०७८

  भक्तपुरमा नेपाली काँग्रेसका नेता कार्यकर्ताले एकाबिहानै मन्दिरमा गई पूजाअर्चना र दिप प्रज्वलन गरेका छन् । कोभिड १९ संक्रमणमा परी स्वास्थ्य लाभ गरिरहेका आफ्ना जिल्ला सभापति दुर्लभ थापा लगायत देशविदेशमा रही संक्रमणसंग जुधिरहेकाहरुको स्वास्थ्य लाभको कामनासहित उनीहरुले पूर्वनिर्धारित कार्यक्रम सम्पन्न गरेका हुन् ।

  जिल्लाका सबै वडामा पूजाअर्चना र दिप प्रज्वलनको कार्यक्रम सम्पन्न गरिएको नेपाली काँग्रेस भक्तपुरका सचिव निशान ढुंगेलले जनाएका छन् । शनिवार बिहान ७ बजे सम्बन्धित वडाको पायक पर्ने मन्दिरमा गई पूजा अर्चना र दिप प्रज्वलन गरी कोभिड बिरुद्ध दैवी शक्तिका लागि प्रार्थना गरिएको हो ।

  पार्टीका जिल्ला नेताहरु, जनप्रतिनिधि र स्थानीय नेताहरुको नेतृत्वमा नजिकको मन्दिरमा गई काँग्रेस कार्यकर्ताले पूजा आराधना र दिप प्रज्वलन गरेका हुन् । उक्त अवसरमा कार्यकर्ताहरु उत्साहित देखिएका र धार्मिक विश्वासलाई कोरोना बिरुद्धको शक्ति आर्जन गर्ने माध्यम बनाएका नेपाल पत्रकार महासंघ, भक्तपुरका अध्यक्ष समेत रहेका पत्रकार जगत प्रजापतिले जनाएका छन् ।

  नेपाली काँग्रेस भक्तपुरका सभापति दुर्लभ थापाले सुभेक्षाका लागि आम पार्टी पंतिप्रति आभार प्रकट गरेका छन् । आफ्नो कोभिड रिपोर्ट नेगेटिभ आइसकेको र आफू अस्पतालबाट डिस्चार्ज भै घरमै स्वास्थ्य लाभ गरिरहेको भन्दै उनले पार्टीका कार्यकर्ता, भक्तपुरबासी र आम संक्रमितहरुको शिघ्र स्वास्थ्य लाभको कामना समेत गरे ।

  चाँगुनारायणमा पूजा आराधना गरी उक्त कार्यक्रमको समापन गरिएको छ । जिल्ला उपसभापति हरिप्रसाद नेपाल,प्रदेश सांसद कृष्णलाल भँडेल,क्षेत्र नं. १ का क्षेत्रीय सभापति जीवनखत्री, क्षेत्र नं. २ का क्षेत्रीय सभापति नारायण खायमली लगायतको उक्त अवसरमा सहभागिता रहेको थियो ।

  चाँगुनारायण मन्दिरमा दिप प्रज्वलन कार्यक्रमको समापन गर्दै नेताहरुले कोरोना महामारी नियन्त्रणमा नलागेर सरकार असंबैधानिक, अविवेकी, अलोकलान्त्रिक र भ्रष्ट गतिविधिमा लिप्त भएकोले जनताका लागि कोभिड र ओली सरकार उत्तिकै घातक भएको भनेका छन् ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  बेहुली झैं बन्यो ताथली : भक्तजन संगै तानिए टिकटकर

  भक्तपुरको चाँगुनारायण ९ ताथलीमा शुक्रवारबाट सुरु हुने श्रीमदभागवत विराट पितृ मुक्ति ज्ञान महायज्ञको तयारी सम्पन्न...

  Municipality welcomes the first group to enter Bhaktapur city

  bhaktapur welcomes

  On the occasion of World Tourism Day, the first group to enter Bhaktapur has been...

  सहकारी मार्फत कारखाना खोल्नु आवश्यक : बिजुक्छेँ

  narayanman bijukchhen

  नेपाल मजदुर किसान पार्टीका अध्यक्ष नारायणमान बिजुक्छेँ (रोहित) ले भक्तपुरको अशक्त र असहाय नागरिकहरुलाई अब...

  भक्तपुरमा डाक्टरहरुको बिरोध प्रदर्शन

  देशका बिभिन्न भागमा चिकित्सकमाथि हातपातको बिरोधमा भक्तपुरका डाक्टरहरुले बिरोध प्रदर्शन गरेका छन् । आकस्मिक बाहेकका...

  नेपाल कोरिया मैत्री नगरपालिका अस्पतालमा सिटी स्क्यान सेवा शुरु

  city scan thimi

  मध्यपुर थिमिको नेपाल कोरिया मैत्री नगरपालिका अस्पतालमा सिटी स्क्यान सेवा शुरु भएको छ । मंगलवारबाट...