News Portal

 • कोरोनाविरुद्ध काँग्रेस भक्तपुरद्वारा दैवी शक्तिको आह्वान

  राजेशमान मानन्धर / भक्तपुर पोस्ट भक्तपुर, २२ जेठ २०७८
  १४१८ पटक
  भक्तपुर, २२ जेठ २०७८

  भक्तपुरमा नेपाली काँग्रेसका नेता कार्यकर्ताले एकाबिहानै मन्दिरमा गई पूजाअर्चना र दिप प्रज्वलन गरेका छन् । कोभिड १९ संक्रमणमा परी स्वास्थ्य लाभ गरिरहेका आफ्ना जिल्ला सभापति दुर्लभ थापा लगायत देशविदेशमा रही संक्रमणसंग जुधिरहेकाहरुको स्वास्थ्य लाभको कामनासहित उनीहरुले पूर्वनिर्धारित कार्यक्रम सम्पन्न गरेका हुन् ।

  जिल्लाका सबै वडामा पूजाअर्चना र दिप प्रज्वलनको कार्यक्रम सम्पन्न गरिएको नेपाली काँग्रेस भक्तपुरका सचिव निशान ढुंगेलले जनाएका छन् । शनिवार बिहान ७ बजे सम्बन्धित वडाको पायक पर्ने मन्दिरमा गई पूजा अर्चना र दिप प्रज्वलन गरी कोभिड बिरुद्ध दैवी शक्तिका लागि प्रार्थना गरिएको हो ।

  पार्टीका जिल्ला नेताहरु, जनप्रतिनिधि र स्थानीय नेताहरुको नेतृत्वमा नजिकको मन्दिरमा गई काँग्रेस कार्यकर्ताले पूजा आराधना र दिप प्रज्वलन गरेका हुन् । उक्त अवसरमा कार्यकर्ताहरु उत्साहित देखिएका र धार्मिक विश्वासलाई कोरोना बिरुद्धको शक्ति आर्जन गर्ने माध्यम बनाएका नेपाल पत्रकार महासंघ, भक्तपुरका अध्यक्ष समेत रहेका पत्रकार जगत प्रजापतिले जनाएका छन् ।

  नेपाली काँग्रेस भक्तपुरका सभापति दुर्लभ थापाले सुभेक्षाका लागि आम पार्टी पंतिप्रति आभार प्रकट गरेका छन् । आफ्नो कोभिड रिपोर्ट नेगेटिभ आइसकेको र आफू अस्पतालबाट डिस्चार्ज भै घरमै स्वास्थ्य लाभ गरिरहेको भन्दै उनले पार्टीका कार्यकर्ता, भक्तपुरबासी र आम संक्रमितहरुको शिघ्र स्वास्थ्य लाभको कामना समेत गरे ।

  चाँगुनारायणमा पूजा आराधना गरी उक्त कार्यक्रमको समापन गरिएको छ । जिल्ला उपसभापति हरिप्रसाद नेपाल,प्रदेश सांसद कृष्णलाल भँडेल,क्षेत्र नं. १ का क्षेत्रीय सभापति जीवनखत्री, क्षेत्र नं. २ का क्षेत्रीय सभापति नारायण खायमली लगायतको उक्त अवसरमा सहभागिता रहेको थियो ।

  चाँगुनारायण मन्दिरमा दिप प्रज्वलन कार्यक्रमको समापन गर्दै नेताहरुले कोरोना महामारी नियन्त्रणमा नलागेर सरकार असंबैधानिक, अविवेकी, अलोकलान्त्रिक र भ्रष्ट गतिविधिमा लिप्त भएकोले जनताका लागि कोभिड र ओली सरकार उत्तिकै घातक भएको भनेका छन् ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  सेक्युरिटी प्रिन्टिङ प्रेसमा दोषी ठहर इन्जिनियरले गरे भक्तपुरस्थित आफ्नै निवासमा आत्महत्या

  भ्रष्टाचार मुद्दामा विशेष अदालतले दोषी करार गरेपछि एक सरकारी कर्मचारीले आत्महत्या गरेका छन् । सेक्युरिटी...

  सिरोहियाको पक्षमा उभिए सांसद थापा : ओलीमाथि आक्रोश, प्रचण्डप्रति गुनासो

  नेपाली कांग्रेसका तर्फबाट निर्वाचित भक्तपुर-२ का प्रतिनिधि सभा सदस्य दुर्लभ थापा कान्तिपुर मिडिया ग्रुपका अध्यक्ष...

  अनुमती मागेरै रोए प्रअ महर्जन

  ललितपुर, १० जेठ २०८१ । मञ्च धुमधामले सजाइएको थियो । छेउमै नौमति बाजा घन्किरहेको थियो...

  स्थानीयले नियन्त्रणमा लिए मालबाहक टिपर

  बिशाल बस्नेत, महोत्तरी । अवैधानिकरुपमा नदीजन्य  पदार्थ ओसारपसार गरिरहेका टिपरहरुलाई स्थानीयहरुले नै नियन्त्रणमा लिएर प्रहरीलाई...

  पुँजीवादीहरु आफ्नो स्वार्थ सिद्ध गर्न प्रेस स्वतन्त्रताको कुरा गर्छन् : बिसंखे

  नेकपा (माओवादी केन्द्र) की स्थायी समिति सदस्य अन्जना बिसंखेले प्रेस स्वतन्त्रता पुँजीवादीहरुको कब्जामा परेको बताएकी...