News Portal

 • भक्तपुरको लिटिल वर्ल्डमा ‘प्रतिभाको आँगन’ , वीतिकाले मारिन् बाजी

  इभक्तपुर संवाददाताभक्तपुर, १३ माघ
  ७११ पटक
  भक्तपुर, १३ माघ

  लामो समयदेखि निरन्तरता पाइरहेको टेलिभिजन कार्यक्रम ‘प्रतिभाको आँगन’ ले दुधपाटीस्थित लिटिल वर्ल्ड इङ्लीस स्कूलमा प्रतियोगितात्मक नृत्य कार्यक्रम सम्पन्न गरेको छ । बिभिन्न चरणमा प्रतिस्पर्धा गराइएको कार्यक्रमको शुक्रवार अन्तिम प्रतिस्पर्धा सकिएको हो ।

  कक्षा १ देखि कक्षा ९ सम्म अध्ययरत विद्यार्थीहरुको सहभागीता रहेको प्रतिभाको आँगन कार्यक्रममा पहिलो अडिसनमा ४० जना प्रतियोगीहरुबाट सेमीफाइनल राउण्डमा २७ जना प्रतियोगी छनौट भएका थिए भने फ़ाइनलमा १३ जनाले मात्र प्रवेश पाएका थिए ।

  फाइनल राउण्डका लागि छनौट भएका १३ प्रतियोगीहरु मध्ये उक्त विद्यालयमा कक्षा ८ मा अध्ययनरत विद्यार्थी वितिका श्रेष्ठले प्रथम स्थान हासिल गरेकी छिन । इभक्तपुरसंग कुरा गर्दै वीतिकाले विद्यालयले आफ्नै आँगनमा प्रतिष्ठित कार्यक्रम ‘प्रतिभाको आँगन’ लाई बोलाएर प्रतिभा प्रस्तुत गर्न दिएकोमा खुशी लागेको बताइन् ।

  त्यसै गरी कक्षा ५ मा अध्ययनरत विद्यार्थी रीतिसा के. सी. र ६ मा अध्ययनरत सोनु खत्रीले क्रमश द्वीतिय र तृतीय स्थान हासिल गरे । प्रतियोगिताको फाइनल सम्म ४ जना छात्र पुग्न सफल भए पनि उपाधी हात पार्न भने सकेनन । उनीहरुले सान्त्वनामा चित्त बुझाए ।

  फाइनल कार्यक्रमसम्म पुगेका कक्षा १ का छात्राद्वय सफलता घिमिरे र श्रीद्धि कार्की पनि सान्त्वना मै सीमित बने । उनीहरुले सानै उमेरमा देखाएको प्रतिभाले सबैको ध्यान आकृष्ट गर्न सफल भएका थिए ।

  एनटीभी प्लसमा हरेक सोमवार राती ९ः३० बजे प्रशारण हुने लोकप्रिय कार्यक्रम ‘प्रतिभाको आँगन’ को टोली विद्यालयमा नै आएर बालबालिकाको प्रतिभा उजागर गर्नु निकै महत्वपूर्ण कार्य भएको र हरेक विद्यालयहरुमा यस किसिमको ट्यालेन्ट शो गर्न सके विद्यार्थीहरुको लुकेको प्रतिभा प्रस्फुटनमा सहयोग मिल्ने लिटिल वर्ल्ड इङ्लीस स्कूलका प्रिन्सिपल रुपेन्द्र पोखरेलले बताए ।

  कार्यक्रम ‘प्रतिभाको आँगन’ मा नृत्य निर्देशक संघ नेपालका केन्द्रिय उपाध्यक्ष प्रदिप श्रेष्ठ र नृत्य निर्देशक संघ भक्तपुर शाखाका अध्यक्ष द्वारिका अधिकारीले निर्यायकको भूमिका निभाएका थिए । कार्यक्रमको व्यवस्थापन सुरेन्द्र श्रेष्ठको रहेको थियो भने ऋषिकेश श्रेष्ठले निर्देशन र संचालन गरेका थिए ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  भक्तपुरका भँडेल बने भौतिक पूर्वाधारमन्त्री

  काठमाडौं । भक्तपुर क्षेत्रनम्बर १(क)का प्रदेश सांसद कृष्णलाल भँडेल बाग्मती प्रदेश सरकारमा भौतिक पूर्वाधारमन्त्री बनेका...

  चाँगुमा पत्रकार : काँग्रेस उपसभापतिमा दुलाल असफल, एमाले उपाध्यक्षमा बास्तोला निर्विरोध

  yaya ram bastola sanjeev dulal

  भक्तपुरमा राजनीतिक दलको नेतृत्व तहमै पत्रकारहरुको प्रभाव देखिएको छ । सत्तारुढ दल नेपाली काँग्रेस र...

  भक्तपुरका दुई नगरपालिकामा प्रेस सेन्टरको शाखा बिस्तार

  प्रेस सेन्टर नेपालले भक्तपुर जिल्लाका दुई नगरपालिकामा शाखा बिस्तार गरेको छ । बुधवार सूर्यविनायक र...

  विद्युतीय यातायातलाई सरकारले प्राथमिकता दिन्छ : मन्त्री भुसाल

  ऊर्जा, जलस्रोत तथा सिँचाइमन्त्री पम्फा भुसालले विद्युतीय यातायातलाई सरकारले प्राथमिकतामा दिने दावी गरेकी छन् ।...

  सेनाले बनायो रातमा पनि अवतरण गर्न मिल्ने हेलिप्याड

  जाजरकोट । जाजरकोटमा नेपाली सेनाले रातमा पनि हेलिकोप्टर अवतरण गर्न मिल्ने हेलिप्याड निर्माण गरेको छ...