News Portal

 • भक्तपुरका ४ जनाले हराएको लाइसेन्स र दर्ता किताव भेटियो : लिन आउँन प्रहरीको अनुरोध

  भक्तपुर, २७ साउन
  ९११ पटक
  भक्तपुर, २७ साउन

  जताततै लेखिएको हुन्छ -आफ्नो सामानको सुरक्षा आफैं गर्नुहोला’ त्यसैले सामान हराउँदा व्यक्ति आफैलाई दोषी मानेर दुखी हुने गर्छन । अरुलाई काम नलाग्ने सामान आफ्नो लागि अति महत्वपूर्ण हुन्छ तरपनि हराएको सामान नभेटीदाको तनाव सामान हराउनेलाइ नै बढी अनुभूत हुने कुरा हो ।

  यसैबीच काठमाडौंको रानीपोखरीस्थित महानगरीय प्रहरी कार्यालयले धेरै मानिसहरुको महत्वपूर्ण कागजपत्र आफूले फेला पारेको बताएको छ । मानिसहरुको हराएका सवारी चालक अनुमति पत्र र सवारी दर्ता किताब आफूसंग सुरक्षित रहेको उक्त कार्यालयले जानकारी गराएको हो ।

  भक्तपुरका ४ जनाको हराएको सामान पनि फेला पारिएकाको सूचीमा रहेको छ । भक्तपुर पोस्टलाई प्राप्त जानकारी अनुसार असिम खड्का र विदुर धनुन्जकारको हराएको सवारी चालक अनुमति पत्र रानीपोखरीस्थित महानगरीय प्रहरी कार्यालयमा सुरक्षित रहेको छ । त्यसैगरी पुण्य राम बोहजु र श्री चरण बज्राचार्यको हराएको सवारी दर्ता किताब पनि सुरक्षित राखिएको बताइएको छ ।

  विभिन्न मालसामान हराउने कुरा त सामान्य भैसक्यो तर हराएका मालसामान फेला परेका घटना बिरलै हुने गर्दछन । सामान हराउदा जति दुख लाग्छ भेटिएपछि त्यो भन्दा बढी खुशी मिल्ने गर्दछ । यदि यो सामान तपाइँको आफ्नै हो भने महानगरीय प्रहरी कार्यालय रानीपोखरीको सम्पर्क नम्बर ९८५१२९८८८८ मा सम्पर्क गरेर तपाइँ सामान लिन सक्नुहुनेछ । यदि तपाइँको चिनजानका वा आफन्तहरूको हो भने उहाँहरुलाई सामान भेटिएको खवर गरिदिनुहुन भक्तपुर पोस्ट अनुरोध गर्दछ ।

   

  यस्तै जानकारी र समसामयिक समाचारका लागि Bhaktapur Post को फेसबुक पेज लाइक गर्नुहोला ।

  https://www.facebook.com/bhaktapurpost_

   

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  मध्यपुर थिमिमा सूचनाको हक सम्बन्धी अन्तरक्रिया सम्पन्न

  antarkriya

  भक्तपुरको मध्यपुर थिमिमा सूचनाको हक सम्बन्धी अन्तरक्रिया कार्यक्रम सम्पन्न भएको छ । नेपाल पत्रकार महासंघ...

  अर्थमन्त्रीमाथि छानबिन गर्न ११ संसदीय छानबिन समिति गठन

  अर्थमन्त्री जनार्दन शर्मामाथि छानबिन गर्न ११ संसदीय छानबिन समिति गठन भएको छ । प्रमुख विपक्षी...

  भक्तपुरमा पनि भेटियो हैजाको संक्रमित

    भक्तपुरको चाँगुनारायण नगरपालिका ४ दुवाकोट र हेटौंडा नगरपालिकामा हैजाका संक्रमित भेटिएका छन् । इपिडिमियोलोजी...

  आउँदो २६ गते देशैभर सार्वजनिक बिदा

  सरकारले आउँदो २६ गते आइतवार देशैभर सार्वजनिक बिदा दिने निर्णय गरेको छ । आइतवार इस्लाम...

  अर्थमन्त्री शर्मामाथि संसदीय छानबिन हुन

  janardan sharma

  प्रमुख प्रतिपक्षी दल नेकपा एमालेको मागबमोजिम अर्थमन्त्री जनार्दन शर्मामाथि छानबिन गर्न संसदीय समिति गठन हुने...