News Portal

 • भक्तपुरका ४ जनाले हराएको लाइसेन्स र दर्ता किताव भेटियो : लिन आउँन प्रहरीको अनुरोध

  भक्तपुर, २७ साउन
  ७८७ पटक
  भक्तपुर, २७ साउन

  जताततै लेखिएको हुन्छ -आफ्नो सामानको सुरक्षा आफैं गर्नुहोला’ त्यसैले सामान हराउँदा व्यक्ति आफैलाई दोषी मानेर दुखी हुने गर्छन । अरुलाई काम नलाग्ने सामान आफ्नो लागि अति महत्वपूर्ण हुन्छ तरपनि हराएको सामान नभेटीदाको तनाव सामान हराउनेलाइ नै बढी अनुभूत हुने कुरा हो ।

  यसैबीच काठमाडौंको रानीपोखरीस्थित महानगरीय प्रहरी कार्यालयले धेरै मानिसहरुको महत्वपूर्ण कागजपत्र आफूले फेला पारेको बताएको छ । मानिसहरुको हराएका सवारी चालक अनुमति पत्र र सवारी दर्ता किताब आफूसंग सुरक्षित रहेको उक्त कार्यालयले जानकारी गराएको हो ।

  भक्तपुरका ४ जनाको हराएको सामान पनि फेला पारिएकाको सूचीमा रहेको छ । भक्तपुर पोस्टलाई प्राप्त जानकारी अनुसार असिम खड्का र विदुर धनुन्जकारको हराएको सवारी चालक अनुमति पत्र रानीपोखरीस्थित महानगरीय प्रहरी कार्यालयमा सुरक्षित रहेको छ । त्यसैगरी पुण्य राम बोहजु र श्री चरण बज्राचार्यको हराएको सवारी दर्ता किताब पनि सुरक्षित राखिएको बताइएको छ ।

  विभिन्न मालसामान हराउने कुरा त सामान्य भैसक्यो तर हराएका मालसामान फेला परेका घटना बिरलै हुने गर्दछन । सामान हराउदा जति दुख लाग्छ भेटिएपछि त्यो भन्दा बढी खुशी मिल्ने गर्दछ । यदि यो सामान तपाइँको आफ्नै हो भने महानगरीय प्रहरी कार्यालय रानीपोखरीको सम्पर्क नम्बर ९८५१२९८८८८ मा सम्पर्क गरेर तपाइँ सामान लिन सक्नुहुनेछ । यदि तपाइँको चिनजानका वा आफन्तहरूको हो भने उहाँहरुलाई सामान भेटिएको खवर गरिदिनुहुन भक्तपुर पोस्ट अनुरोध गर्दछ ।

   

  यस्तै जानकारी र समसामयिक समाचारका लागि Bhaktapur Post को फेसबुक पेज लाइक गर्नुहोला ।

  https://www.facebook.com/bhaktapurpost_

   

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  भक्तपुरमा माओवादी केन्द्रको नगर सम्मेलन सम्पन्न

  भक्तपुर नगरपालिकामा नेकपा (माओवादी केन्द्र)को दोश्रो सम्मेलन सम्पन्न भएको छ । शनिवार सल्लघारीमा सम्मेलन सम्पन्न...

  राखेपमा खेलकर्मीहरुको हरिबिजोग : सदस्य सचिवमा ब्यापारीकै पल्ला भारी

  फेरि व्यापारीलाई नै खेलकुदको नेतृत्व दिने तयारी काठमाडौं, मंसिर ११– देशमा सरकार परिवर्तनसँगै नेपाली खेलकुद...

  भक्तपुरका स्ववासीको भूमि सम्बन्धी समस्या समाधान गरिने

  भूमि व्यवस्था, सहकारी तथा गरिवी निवारण मन्त्री शशी श्रेष्ठले भक्तपुरमा रहेका स्ववासी र बेनिसाको समस्या...

  चाँगुनारायणमा नरेश खड्काको नेतृत्वमा माओवादी केन्द्रको नयाँ नगर समिति निर्वाचित

  सत्ता साझेदार दल नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र) ले भक्तपुरको चाँगुनारायण नगरपालिकामा नयाँ नेतृत्व निर्वाचित...

  भक्तपुर सांगीतिक समाजको आयोजनामा २५ जनाले गरे रक्तदान

  भक्तपुर सांगीतिक समाजले आफ्नो पाँचौ स्थापना दिवसको अवसर पारेर रक्तदान कार्यक्रम सम्पन्न गरेको छ ।...