News Portal

 • विप्लवको नाम बेच्दै गठ्ठाघर बस्ने पत्रकार पक्राउ

  भक्तपुर, १६ भदौ
  १०३६ पटक
  भक्तपुर, १६ भदौ

  विद्रोही दल विप्लव नेतृत्वको नेकपाको नेता भएको बताउदै चन्दा आतंक मच्चाउने ३ जना पक्राउ परेका छन् । विप्लवका नेता कार्यकर्ता भूमिगत भएको मौका पारी बिभिन्न सरकारी कार्यालयका प्रमुखहरुलाई आफू विप्लव नेतृत्वको पार्टीको काठमाडौं जिल्ला ईन्चार्ज हुँ भन्दै जवर्जस्ती रकम माग गर्ने ३ व्यक्ति पक्राउ परेका हुन् ।

  पक्राउ पर्नेमा भक्तपुरको गठ्ठाघर बस्ने सुवास कोइराला सहित ३ जना रहेका छन् । झापाको भद्रपुर-८ स्थायी घर भै मध्यपुर थिमी-३ गठ्ठाघर बस्ने कोइरालाले आफू विप्लवको काठमाडौ जिल्ला इन्चार्ज भएको बताउदै विभिन्न सरकारी कार्यालयका प्रमुखहरुसंग पैसा मागेका प्रहरीको जिकिर छ । कोइरालाले पैसा नदिए घरमा बम पड्काइदिने र ज्यान लिने सम्मको धम्की दिएको प्रहरीले जानकारी गराएको छ ।

  ४१ वर्षिय कोइराला एक साप्ताहिक पत्रिकाको सम्पादक नै रहेको समेत खुल्न आएको छ । जनतालाई सहि सूचना दिनुपर्ने पेशामा लागेका उनकै गलत व्यवहारले विप्लवको नाममा चन्दा असुल्नेहरुको लामै लिस्ट हुनसक्ने भन्दै उक्त पार्टीका एक भक्तपुर जिल्ला नेताले चिन्ता व्यक्त गरेका छन् । उनले पार्टीको नाम बदनाम नगराउन चेतावनी दिंदै पार्टीले पनि यस विषयमा सर्च अभियान चलाउने बताए ।

  पक्राउ पर्ने अन्य दुईमा झापाको गौरादह–७ घर भई बानेश्वर बस्ने ४२ वर्षिय विश्वराज शर्मा र झापाकै भद्रपुर–८ घर भई काँडाघारी बस्ने २४ वर्षिय सुभम् घिमिरे समेत रहेका छन् । गोप्य सूचनाको आधारमा उनीहरुलाई आइतवार महानगरीय अपराध महाशाखाबाट खटिएको प्रहरी टोलीले पक्राउ गरेको हो । उनीहरु उपर थप अनुसन्धान भैरहेको अपराध महाशाखाले जनाएको छ ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  भक्तपुरको कमलविनायकमा राष्ट्रिय वाणिज्य बैंकको शाखा बिस्तार

  banijya bank kamalbinayak

  भक्तपुरको कमलविनायकमा राष्ट्रिय वाणिज्य बैंकको शाखा बिस्तार भएको छ । मंगलबार एक कार्यक्रमकाबीच उक्त शाखाको...

  नेपाली कांग्रेस भक्तपुरको सभापतिमा दुर्लभ थापा प्यानलसहित दोहोरिए

  नेपाली कांग्रेसको १४ औं महाधिवेशन अन्तर्गत भक्तपुरमा भएको जिल्ला अधिवेशनबाट दुर्लभ थापाको नेतृत्वमा नयाँ कार्यसमिति...

  एमाले महाधिवेशनमा सहमति जुटेन, नेतृत्वका लागि निर्वाचन तालिका सार्वजनिक

  सौराहा, १२ मंसिर । केन्द्रीय निर्वाचन आयोगले नेकपा एमालेको दसौँ राष्ट्रिय महाधिवेशनका लागि निर्वाचनको कार्यक्रमको...

  भक्तपुरबाट कांग्रेसको पहिलो मन्त्री दिलाउन सफल सभापति थापा पुन: दोहोरिने दावी,सोमबार चुनाव

  पार्टीको आन्तरिक प्रतिस्पर्धामा पोख्त नेपाली कांग्रेसको अधिवेशनले भक्तपुरमा चुनावी माहौल सृजना गरेको छ । नेपाली...

  भक्तपुरमा माओवादी केन्द्रको नगर सम्मेलन सम्पन्न

  भक्तपुर नगरपालिकामा नेकपा (माओवादी केन्द्र)को दोश्रो सम्मेलन सम्पन्न भएको छ । शनिवार सल्लघारीमा सम्मेलन सम्पन्न...