News Portal

 • विप्लवको नाम बेच्दै गठ्ठाघर बस्ने पत्रकार पक्राउ

  भक्तपुर, १६ भदौ
  १६५३ पटक
  भक्तपुर, १६ भदौ

  विद्रोही दल विप्लव नेतृत्वको नेकपाको नेता भएको बताउदै चन्दा आतंक मच्चाउने ३ जना पक्राउ परेका छन् । विप्लवका नेता कार्यकर्ता भूमिगत भएको मौका पारी बिभिन्न सरकारी कार्यालयका प्रमुखहरुलाई आफू विप्लव नेतृत्वको पार्टीको काठमाडौं जिल्ला ईन्चार्ज हुँ भन्दै जवर्जस्ती रकम माग गर्ने ३ व्यक्ति पक्राउ परेका हुन् ।

  पक्राउ पर्नेमा भक्तपुरको गठ्ठाघर बस्ने सुवास कोइराला सहित ३ जना रहेका छन् । झापाको भद्रपुर-८ स्थायी घर भै मध्यपुर थिमी-३ गठ्ठाघर बस्ने कोइरालाले आफू विप्लवको काठमाडौ जिल्ला इन्चार्ज भएको बताउदै विभिन्न सरकारी कार्यालयका प्रमुखहरुसंग पैसा मागेका प्रहरीको जिकिर छ । कोइरालाले पैसा नदिए घरमा बम पड्काइदिने र ज्यान लिने सम्मको धम्की दिएको प्रहरीले जानकारी गराएको छ ।

  ४१ वर्षिय कोइराला एक साप्ताहिक पत्रिकाको सम्पादक नै रहेको समेत खुल्न आएको छ । जनतालाई सहि सूचना दिनुपर्ने पेशामा लागेका उनकै गलत व्यवहारले विप्लवको नाममा चन्दा असुल्नेहरुको लामै लिस्ट हुनसक्ने भन्दै उक्त पार्टीका एक भक्तपुर जिल्ला नेताले चिन्ता व्यक्त गरेका छन् । उनले पार्टीको नाम बदनाम नगराउन चेतावनी दिंदै पार्टीले पनि यस विषयमा सर्च अभियान चलाउने बताए ।

  पक्राउ पर्ने अन्य दुईमा झापाको गौरादह–७ घर भई बानेश्वर बस्ने ४२ वर्षिय विश्वराज शर्मा र झापाकै भद्रपुर–८ घर भई काँडाघारी बस्ने २४ वर्षिय सुभम् घिमिरे समेत रहेका छन् । गोप्य सूचनाको आधारमा उनीहरुलाई आइतवार महानगरीय अपराध महाशाखाबाट खटिएको प्रहरी टोलीले पक्राउ गरेको हो । उनीहरु उपर थप अनुसन्धान भैरहेको अपराध महाशाखाले जनाएको छ ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  महोत्सव समापनमा भक्तपुरका पत्रकार ढकाललाई सम्मान

  भक्तपुर । जिल्लामा लामो समयदेखि पत्रकारितामा क्रियाशील रहेका पत्रकार हेमराज ढकाल सम्मानित भएका छन् ।...

  लेखक खाइजूको भोगाइमा आधारित यमलोक यात्रा सार्वजनिक

  लेखक श्रीराम खाइजूको सातौं कृति  सार्वजनिक भएको छ ।  खाइजूको आफ्नै जीवन संस्मरण समेटिएको पुस्तक...

  सडकमा उत्रियो गठ्ठाघरको नवदुर्गा महिला समुह

  सरसफाइ केन्द्रीत अभियान चलाइरहेको राष्ट्रको लागि दुई घण्टा अभियान लोकप्रिय बन्दै जाँदा भक्तपुरमा सरसफाइ अभियानकै...

  सार्वजनिक स्थल सफाइमा सक्रिय हुँदै गठ्ठाघरको नवदुर्गा महिला समुह

  सरसफाइ केन्द्रीत अभियान चलाइरहेको राष्ट्रको लागि दुई घण्टा अभियान लोकप्रिय बन्दै जाँदा भक्तपुरमा सरसफाइ अभियानकै...

  शासक दलहरु मन्त्री पदकै निम्ति हानाथाप गरिरहेका छन् : गोसाई

  नेपाल मजदुर किसान पार्टीका केन्द्रीय सदस्य एवं वागमती प्रदेश सभाका सदस्य सुरेन्द्रराज गोसाईले शासक दलहरु...