News Portal

 • १४ लाख बजेट छुट्याइएको पोखरी १० लाखमै निर्माण सम्पन्न : प्रमुख प्रजापतिद्वारा उद्घाटन

  भक्तपुर, २७ भदौ
  ३८६५ पटक
  भक्तपुर, २७ भदौ

  भक्तपुर नगरपालिकाका प्रमुख सुनिल प्रजापतिले वडा नम्बर ८ जेंलास्थित जेंला पोखरी (पुखुचा) को उद्घाटन गरेका छन् । भक्तपुर नगरपालिकाको आर्थिक सहयोगमा पुनःनिर्माण सम्पन्न गरिएको पोखरी शुक्रवार प्रमुख प्रजापतिले उद्घाटन गरेका हुन् ।

  जेंला पोखरी उपभोक्ता समितिहरुमार्फत् पुनःनिर्माणको कार्य सम्पन्न गरिएको हो । यसको लागत इस्टिमेट रु १४ लाख बराबरको थियो भने करिब १० लाख ४ हजारको लागतमा पुनःनिर्माण कार्य सम्पन्न भएको उपभोक्ता समितिले जनाएको छ ।

  उक्त अवसरमा आयोजित सभालाई सम्बोधन गर्दै नगरप्रमुख प्रजापतिले पुराना सम्पदाहरुको पुनःनिर्माणमा पुरानै शैली र प्रविधि अपनाएर नगरपालिकाले कला, सस्कृती र इतिहास जिवन्त बनाइराखेको जिकिर गरे । उनले पोखरीहरुको महत्वबारे प्रस्ट पार्दै नयाँ पुस्ताको लागि यिनीहरु अमूल्य सम्पत्तिको रुपमा रहेको बताए ।

  फरक प्रसंगमा बोल्दै प्रमुख प्रजापतिले डेंगु रोगबाट बच्न सरसफाइमा बढी ध्यान दिनुका साथै समुदायलाई सचेत पार्दै परिचालन गर्नुपर्ने आवश्यकता औल्याए । नेमकिपाका केन्द्रिय सदस्य समेत रहेका नगरप्रमुख प्रजापतिले नजिकिँदै गरेको नेमकिपाको सातौं महाधिवेशनमा सहभागिताको निम्ति आह्वान समेत गरेका थिए ।

  उक्त अवसरमा भक्तपुर नगरपालिकाकी उपप्रमुख रजनी जोशीले पुर्खाले सिर्जेको सम्पत्तिलाई अब प्रविधिसँग जोड्दै लानुपर्नेमा जोड दिएकी थिइन् भने वडा नं. ८ का वडाध्यक्ष महेन्द्र खायमलीले जनताको साथ र सहयोग प्राप्त भएकै कारण भक्तपुरको विकास सम्भव भएको बताएका थिए ।

  कार्यक्रममा नेमकिपा वडा नं. ८ का इन्चार्ज कृष्णप्रसाद कोजु, अनुगमन समितिका संयोजक एवम् वडा सदस्य शिवप्रसाद बाला, अनुगमन समिति सदस्य शिवराम बोहजु र जेंला पोखरी उपभोक्ता समितिका अध्यक्ष पुण्यराम बोहजुले पनि आ-आफ्नो बिचार व्यक्त गरेका थिए ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  डाक्टर बास्काेटालाई टिएसके गाेल्डमेडल

  doctor asok baskota

  बि एण्ड बि अस्पताल तथा एचआर डिसी अस्पताल बनेपाका संस्थापक वरिष्ठ अर्थाेपेडिक सर्जन प्रोफेसर डाक्टर...

  भक्तपुरमा नि:शुल्क पानी र मास्क बाड्दै वाइसीएल

  dipshikha

  नेकपा(माओवादी केन्द्र) को सहायक संगठन योङ्ग कम्युनिष्ट लिग नेपाल(वाइसीएल-नेपाल) ले दशैमा उपत्यका बाहिर जाने यात्रीहरुलाई...

  भक्तपुरका पत्रकारले कालो पट्टी बाँधेर निर्वाचनको समाचार संकलन गर्ने

  fnj bhaktapur

  निर्वाचन आयोगले नेपाली सेना र प्रहरीबाट मिडिया अनुगमन गर्ने तयारी गरेपछि पत्रकारहरु विरोधमा उत्रिएका छन्...

  गठबन्धनबाट भक्तपुरको २ प्रदेश क्षेत्र माओवादी केन्द्रले पाउने सचिव पोख्रेलको खुलासा

  बागमती प्रदेश सभाका लागि भक्तपुरमा गठबन्धनबाट  माओवादी केन्द्रले उम्मेदवारी पाउने पार्टी सचिव लीलामणि पोख्रेलले खुलासा...

  दशैंमा सार्वजनिक यातायात ब्यवस्थापनका लागि भक्तपुरको विशेष योजना

  भक्तपुरमा सार्वजनिक यातायातलाई व्यवस्थित बनाउन गुनासो सुन्ने र समाधान गर्ने उदेश्यले यात्रु सहायता कक्ष संचालन...