News Portal

 • १४ लाख बजेट छुट्याइएको पोखरी १० लाखमै निर्माण सम्पन्न : प्रमुख प्रजापतिद्वारा उद्घाटन

  भक्तपुर, २७ भदौ
  ३९०९ पटक
  भक्तपुर, २७ भदौ

  भक्तपुर नगरपालिकाका प्रमुख सुनिल प्रजापतिले वडा नम्बर ८ जेंलास्थित जेंला पोखरी (पुखुचा) को उद्घाटन गरेका छन् । भक्तपुर नगरपालिकाको आर्थिक सहयोगमा पुनःनिर्माण सम्पन्न गरिएको पोखरी शुक्रवार प्रमुख प्रजापतिले उद्घाटन गरेका हुन् ।

  जेंला पोखरी उपभोक्ता समितिहरुमार्फत् पुनःनिर्माणको कार्य सम्पन्न गरिएको हो । यसको लागत इस्टिमेट रु १४ लाख बराबरको थियो भने करिब १० लाख ४ हजारको लागतमा पुनःनिर्माण कार्य सम्पन्न भएको उपभोक्ता समितिले जनाएको छ ।

  उक्त अवसरमा आयोजित सभालाई सम्बोधन गर्दै नगरप्रमुख प्रजापतिले पुराना सम्पदाहरुको पुनःनिर्माणमा पुरानै शैली र प्रविधि अपनाएर नगरपालिकाले कला, सस्कृती र इतिहास जिवन्त बनाइराखेको जिकिर गरे । उनले पोखरीहरुको महत्वबारे प्रस्ट पार्दै नयाँ पुस्ताको लागि यिनीहरु अमूल्य सम्पत्तिको रुपमा रहेको बताए ।

  फरक प्रसंगमा बोल्दै प्रमुख प्रजापतिले डेंगु रोगबाट बच्न सरसफाइमा बढी ध्यान दिनुका साथै समुदायलाई सचेत पार्दै परिचालन गर्नुपर्ने आवश्यकता औल्याए । नेमकिपाका केन्द्रिय सदस्य समेत रहेका नगरप्रमुख प्रजापतिले नजिकिँदै गरेको नेमकिपाको सातौं महाधिवेशनमा सहभागिताको निम्ति आह्वान समेत गरेका थिए ।

  उक्त अवसरमा भक्तपुर नगरपालिकाकी उपप्रमुख रजनी जोशीले पुर्खाले सिर्जेको सम्पत्तिलाई अब प्रविधिसँग जोड्दै लानुपर्नेमा जोड दिएकी थिइन् भने वडा नं. ८ का वडाध्यक्ष महेन्द्र खायमलीले जनताको साथ र सहयोग प्राप्त भएकै कारण भक्तपुरको विकास सम्भव भएको बताएका थिए ।

  कार्यक्रममा नेमकिपा वडा नं. ८ का इन्चार्ज कृष्णप्रसाद कोजु, अनुगमन समितिका संयोजक एवम् वडा सदस्य शिवप्रसाद बाला, अनुगमन समिति सदस्य शिवराम बोहजु र जेंला पोखरी उपभोक्ता समितिका अध्यक्ष पुण्यराम बोहजुले पनि आ-आफ्नो बिचार व्यक्त गरेका थिए ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  सुवर्णेश्वर मन्दिर परिसरमा १ सय ८ शिवलिङ्ग र सप्तऋषि स्थापना

  भक्तपुरको सूर्यविनायक-५ कटुञ्जेस्थित सुवर्णेश्वर मन्दिर परिसरमा १ सय ८ शिवलिङ्ग र सप्तऋषिको स्थापना गरिएको छ...

  स्वयंसेविकालाई नियमित तालिम दिन सिडिओ शर्माको निर्देशन

  भक्तपुरकी सिडिओ रुद्रादेवी शर्माले महिला स्वयंसेविकालाई नियमित तालिम र परामर्श दिन भक्तपुर स्वास्थ्य कार्यालय र...

  निःशुल्क सेवा र औषधी प्रदान गर्दै भक्तपुर आयुर्वेद स्वास्थ्य केन्द्र

  जिल्ला आयुर्वेद स्वास्थ्य केन्द्र भक्तपुरले मंगलबार जिल्ला समन्वय समितिको हलमा स्थानीय पत्रकारहरुसँग अन्तरक्रिया कार्यक्रम सम्पन्न...

  छोटो समयमा धेरै उपलब्धि हासिल गर्नु नै वास्तविक उपलब्धि: सांसद गोसाई

  बाग्मती प्रदेशका नवनिर्वाचित सांसद सुरेन्द्रराज गोसाईले छोटो समयमा धेरै उपलब्धि हासिल गर्न सक्नु मात्र वास्तविक...

  नेपाल राष्ट्रिय कर्मचारी महासंघले स्थापना दिवसको अवसरमा शुक्रवार रक्तदान गर्ने

  नेपाल राष्ट्रिय कर्मचारी महासंघले आफ्नो स्थापना दिवसको अवसरमा रक्तदान गर्ने भएको छ । स्थापना दिवसको...