News Portal

 • सल्लाघारीमा २८ वर्षिया युवतीलाई जबरजस्ती करणी गरेको आरोपमा १९ वर्षीय युवक जेल चलान

  भक्तपुर, ३० असोज
  १८१२ पटक
  भक्तपुर, ३० असोज

  भक्तपुर नगरपालिका वडा नम्बर १ सल्लाघारीस्थित जंगलमा एक युवतीलाई जबरजस्ती करणी गरेकाे आरोपमा १९ वर्षीय युवक जेल चलान भएका छन् भने उक्त अपराधमा संलग्न भएका भनिएका अर्का अभियुक्त नाबालक भएकोले अदालतले उनलाई अभिभावकको जिम्मा लागाई तारिखमा छोडिदिएको छ ।

  जबरजस्ती करणी मुद्धामा सुनुवाई गर्दै बुधवार भक्तपुर जिल्ला अदालतले उक्त आदेश दिएको हो । जिल्ला अदालतको आदेशानुसार जेल चलान हुनेमा सूर्यविनायक नगरपालिका- ७ किवाचोकका १९ वर्षीय सन्तोष माकाजु रहेका छन् । माकाजुलाई पुर्पक्षको लागी थुनामा राख्न अदालतले आदेश दिएपछि डिल्लीबजार कारागार पठाईएको महानगरीय प्रहरी परिसर भक्तपुरका सूचना अधिकारीसमेत रहेका डीएसपी रेवतीरमण पोखरेलले बताए । अर्का व्यक्ति नाबालक भएकोले अभिभावकको जिम्मा लगाई तारेखमा छोडिएको छ ।

  यसै महिनाको ३ गते राती अन्दाजी साढे आठ बजेको समयमा उनीहरु २८ बर्षिय युवतीलाई जबरजस्ती करणी गरी फरार भएका थिए । अपरिचित युवकहरुले जबरजस्ती करणी गरी फरार भएपछी पीडित प्रहरी कार्यालय पुगेकी थिइन् । अभियुक्तहरुको खोजतलास गर्ने क्रममा सीसी क्यामेरामा देखिएको हुलियाको आधारमा पहिचान गरी असोज ४ मै प्रहरीले उनीहरुलाई पक्राउ गरी जबरजस्ती करणी मुद्धामा म्याद थप गरेर अनुसन्धान शुरु गरेको थियो ।

  अनुसन्धान सम्पन्न गरी भक्तपुर जिल्ला अदालतमा प्रहरीले मुद्दा पेश गरेपछि अदालतको आदेश अनुसार बुधवार माकाजु जेल चलान भएका हुन् । पीडित महिलालाई संरक्षणको लागी संरक्षण गृहमा राखिएको महानगरीय प्रहरी परिसरका डीएसपी रेवतीरमण पोखरेलले जनाएका छन् । मुद्दाको अन्तिम फैसला भने हुन बाँकी छ ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  काँग्रेसले स्थानीय जनप्रतिनिधिहरुको नियमित परीक्षा लिने गगन थापाको खुलासा

  gagan thapa

  नेपाली काँग्रेसका महासचिव गगनकुमार थापाले स्थानीय तहमा काँग्रेसबाट निर्वाचित जनप्रतिनिधिहरुको परीक्षा लिइने खुलासा गरेका छन्...

  दिनभरी काँग्रेस र रातभरी एमाले हुने अन्तर्घातीलाई माफी हुँदैन : दुर्लभ थापा

  durlove

  नेपाली काँग्रेस भक्तपुरका सभापति दुर्लभ थापाले स्थानीय निर्वाचनमा अन्तर्घात गर्ने पार्टीका नेता कार्यकर्तालाई आममाफी नहुने...

  खानेपानी सचिवमा गेलालको सरुवा : खानेपानीको समस्याबाट गुज्रिरहेका भक्तपुरबासी उत्साहित

  maniram gelal

  सरकारले ४ जना सचिव सरुवा गरेसंगै भक्तपुरको चाँगुनारायण नगरबासी मणिराम गेलालको खानेपानी मन्त्रालयमा सरुवा भएको...

  भक्तपुरमा भयरहीत वातावरणमा शान्तिपूर्ण तवरले निर्वाचन सम्पन्न

  भक्तपुरकी प्रमुख जिल्ला अधिकारी रुद्रादेवी शर्माले सीमित साधन र श्रोतका बीचपनि भक्तपुरमा शान्तिपूर्ण तवरले निर्वाचन...

  भक्तपुर औधोगिक क्षेत्रलाई स्थानान्तरण गर्नुपर्छ : सांसद सुवाल

  prem suwal

  भक्तपुरका संघीय सांसद समेत रहेका नेमकिपाका सचिव प्रेम सुवालले  ब्यासीस्थित बस्तीको बीचमा रहेको औधोगिक क्षेत्रलाई...