News Portal

 • सल्लाघारीमा २८ वर्षिया युवतीलाई जबरजस्ती करणी गरेको आरोपमा १९ वर्षीय युवक जेल चलान

  भक्तपुर, ३० असोज
  २००३ पटक
  भक्तपुर, ३० असोज

  भक्तपुर नगरपालिका वडा नम्बर १ सल्लाघारीस्थित जंगलमा एक युवतीलाई जबरजस्ती करणी गरेकाे आरोपमा १९ वर्षीय युवक जेल चलान भएका छन् भने उक्त अपराधमा संलग्न भएका भनिएका अर्का अभियुक्त नाबालक भएकोले अदालतले उनलाई अभिभावकको जिम्मा लागाई तारिखमा छोडिदिएको छ ।

  जबरजस्ती करणी मुद्धामा सुनुवाई गर्दै बुधवार भक्तपुर जिल्ला अदालतले उक्त आदेश दिएको हो । जिल्ला अदालतको आदेशानुसार जेल चलान हुनेमा सूर्यविनायक नगरपालिका- ७ किवाचोकका १९ वर्षीय सन्तोष माकाजु रहेका छन् । माकाजुलाई पुर्पक्षको लागी थुनामा राख्न अदालतले आदेश दिएपछि डिल्लीबजार कारागार पठाईएको महानगरीय प्रहरी परिसर भक्तपुरका सूचना अधिकारीसमेत रहेका डीएसपी रेवतीरमण पोखरेलले बताए । अर्का व्यक्ति नाबालक भएकोले अभिभावकको जिम्मा लगाई तारेखमा छोडिएको छ ।

  यसै महिनाको ३ गते राती अन्दाजी साढे आठ बजेको समयमा उनीहरु २८ बर्षिय युवतीलाई जबरजस्ती करणी गरी फरार भएका थिए । अपरिचित युवकहरुले जबरजस्ती करणी गरी फरार भएपछी पीडित प्रहरी कार्यालय पुगेकी थिइन् । अभियुक्तहरुको खोजतलास गर्ने क्रममा सीसी क्यामेरामा देखिएको हुलियाको आधारमा पहिचान गरी असोज ४ मै प्रहरीले उनीहरुलाई पक्राउ गरी जबरजस्ती करणी मुद्धामा म्याद थप गरेर अनुसन्धान शुरु गरेको थियो ।

  अनुसन्धान सम्पन्न गरी भक्तपुर जिल्ला अदालतमा प्रहरीले मुद्दा पेश गरेपछि अदालतको आदेश अनुसार बुधवार माकाजु जेल चलान भएका हुन् । पीडित महिलालाई संरक्षणको लागी संरक्षण गृहमा राखिएको महानगरीय प्रहरी परिसरका डीएसपी रेवतीरमण पोखरेलले जनाएका छन् । मुद्दाको अन्तिम फैसला भने हुन बाँकी छ ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  बक्तृत्वकला प्रतियोगितामा मोर्डनकी छात्रा समिक्षा खनाल प्रथम

  ”शिक्षामा प्रविधिको प्रयोग, आजको आवश्यकता” विषयक बक्तृत्वकला प्रतियोगितामा मोर्डन बोर्डिङ्ग स्कूलकी छात्रा समिक्षा खनालले प्रथम...

  संक्रमित आमाबाट स्वस्थ बच्चाको जन्म

  भरतपुर अस्पतालमा विगत १० महिनामा छ जना एचआइभी संक्रमित आमाले स्वस्थ बच्चालाई जन्म दिएका छन्...

  विद्यार्थीलाई ट्राफिक सचेतना कक्षा  

  ट्राफिक प्रहरीले सामुदायिक विद्यालयका विद्यार्थीलाई ट्राफिक सचेतना कक्षा सञ्चालन गरेको छ । काठमाडौँ उपत्यका ट्राफिक...

  एउटै व्यक्ति चोरी मुद्दामा पाँचौँपटक पक्राउ

  नेपाल प्रहरीले बूढानीलकण्ठ क्षेत्रमा रु चार लाख ८८ हजार चोरी गर्ने एक जनालाई पक्राउ गरेको...

  फलोअप उपचारका लागि आज चीन जाँदै नेकपा माओवादी केन्द्रका उपमहासचिव पुन

  नेकपा माओवादी केन्द्रका उपमहासचिव वर्षमान पुन फलोअप उपचारका लागि शुक्रबार चीन जाने भएका छन् ।...