News Portal

 • उम्मेदवार भँडेललाई मातृ शोक

  भक्तपुर, १ मङ्सिर
  १२२० पटक
  भक्तपुर, १ मङ्सिर

  उपनिर्वाचनमा भक्तपुर क्षेत्र नम्वर १ अन्तर्गत प्रदेश क्षेत्र नम्बर १ बाट प्रदेश सभा सदस्यका लागि नेपाली काँग्रेसका तर्फबाट उम्मेदवार रहेका कृष्णलाल भँडेललाई मातृ शोक परेको छ । उनकी ममतामयी माता सेतीमाया भँडेलको उपचारको क्रममा आइतवार विहान निधन भएको हो । उनी उक्त रक्तचापको बिरामी थिइन् ।

  उम्मेदवार भँडेलकी ८४ वर्षिया आमा सेतीमाया भँडेलको उपचारको क्रममा ठिमीस्थित मध्यपुर अस्पतालमा आइतवार विहान निधन भएपछि बिहानै उनको अन्तिम सस्कार समेत सम्पन्न भएको पारिवारिक श्रोतले जनाएको छ । भँडेल सेतीमायाका एक्ला छोरा हुन् ।

  स्वर्गीय सेतीमायालाई श्रद्धान्जली दिन नेपाली काँग्रेसका पार्टी सभापति शेर बहादुर देउवा, नेता प्रकाश शरण महत, गगन थापा लगायत ठूलो संख्यामा जिल्लाका नेता कार्यकर्ता, आफन्त र शुभचिन्तक पशुपतिस्थित आर्यघाट पुगेका थिए । सभापति देउवाले पार्टीका तर्फबाट स्वर्गीय सेतीमाया प्रति हार्दी श्रद्धान्जली र नेता कृष्णलाल लगायत शोकाकूल सबैमा समवेदना प्रकट गरेका छन् ।

  उम्मेदवारकै आमाको निधन भएपछी काँग्रेसको चुनावी अभियानमा समेत असर परेको छ । भक्तपुरमा चुनावी कार्यक्रम हाललाई स्थगित गरिएको छ । भक्तपुर जिल्ला सभापति दुर्लभ थापाले शोकलाई शक्तिमा बदल्नुको बिकल्प नभएको भन्दै चुनावी अभियानलाई छिट्टै निरन्तरता दिइने बताएका छन ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  भक्तपुर नगरब्यापी विद्यालयस्तरीय खेलकुद प्रतियोगिता शुरु

  भक्तपुर नगरपालिकाले हरेक वर्ष गर्दै आएको नगरव्यापी विद्यालयस्तरीय खेलकुद प्रतियोगिता शुरु भएको छ । सोमबार...

  भक्तपुरका ८ मानन्धर सम्मानित

  भक्तपुर उद्योग वाणिज्य संघका नवनिर्वाचित अध्यक्ष शिवप्रसाद मानन्धरसहित ८ जना अगुवा मानन्धरहरुलाई सम्मान गरिएको छ...

  जुगलको अध्यक्षतामा प्रेस सेन्टर नेपालको नयाँ नेतृत्व निर्वाचित

  क्रान्तिकारी पत्रकारहरुको संगठन प्रेस सेन्टर नेपालको चितवनमा सम्पन्न चौथो राष्ट्रिय महाधिवेशनबाट नयाँ नेतृत्व चयन भएको...

  सिनामंगलस्थित सेन्ट्रल कलेजमा विद्यार्थीका लागि विशेष कार्यक्रम

   सिनामंगलस्थित सेन्ट्रल कलेजमा नयाँ भर्ना भएका विद्यार्थीका लागि स्वागत कार्यक्रम सम्पन्न भएको छ । स्नातक...

  भक्तपुरको कमलविनायकमा राष्ट्रिय वाणिज्य बैंकको शाखा बिस्तार

  banijya bank kamalbinayak

  भक्तपुरको कमलविनायकमा राष्ट्रिय वाणिज्य बैंकको शाखा बिस्तार भएको छ । मंगलबार एक कार्यक्रमकाबीच उक्त शाखाको...