News Portal

 • उम्मेदवार भँडेललाई मातृ शोक

  भक्तपुर, १ मङ्सिर
  १५८२ पटक
  भक्तपुर, १ मङ्सिर

  उपनिर्वाचनमा भक्तपुर क्षेत्र नम्वर १ अन्तर्गत प्रदेश क्षेत्र नम्बर १ बाट प्रदेश सभा सदस्यका लागि नेपाली काँग्रेसका तर्फबाट उम्मेदवार रहेका कृष्णलाल भँडेललाई मातृ शोक परेको छ । उनकी ममतामयी माता सेतीमाया भँडेलको उपचारको क्रममा आइतवार विहान निधन भएको हो । उनी उक्त रक्तचापको बिरामी थिइन् ।

  उम्मेदवार भँडेलकी ८४ वर्षिया आमा सेतीमाया भँडेलको उपचारको क्रममा ठिमीस्थित मध्यपुर अस्पतालमा आइतवार विहान निधन भएपछि बिहानै उनको अन्तिम सस्कार समेत सम्पन्न भएको पारिवारिक श्रोतले जनाएको छ । भँडेल सेतीमायाका एक्ला छोरा हुन् ।

  स्वर्गीय सेतीमायालाई श्रद्धान्जली दिन नेपाली काँग्रेसका पार्टी सभापति शेर बहादुर देउवा, नेता प्रकाश शरण महत, गगन थापा लगायत ठूलो संख्यामा जिल्लाका नेता कार्यकर्ता, आफन्त र शुभचिन्तक पशुपतिस्थित आर्यघाट पुगेका थिए । सभापति देउवाले पार्टीका तर्फबाट स्वर्गीय सेतीमाया प्रति हार्दी श्रद्धान्जली र नेता कृष्णलाल लगायत शोकाकूल सबैमा समवेदना प्रकट गरेका छन् ।

  उम्मेदवारकै आमाको निधन भएपछी काँग्रेसको चुनावी अभियानमा समेत असर परेको छ । भक्तपुरमा चुनावी कार्यक्रम हाललाई स्थगित गरिएको छ । भक्तपुर जिल्ला सभापति दुर्लभ थापाले शोकलाई शक्तिमा बदल्नुको बिकल्प नभएको भन्दै चुनावी अभियानलाई छिट्टै निरन्तरता दिइने बताएका छन ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  देकोचामा बसको ठक्करबाट ज्यान गुमाएका मानिसको खुलेन पहिचान

  भक्तपुरको देकोचामा मंगलबार यात्रुबाहक बसको ठक्करबाट ज्यान गुमाएका मानिसको पहिचान हुन सकेको छैन । बुधबार...

  आशापुरीमा झ्याङ्छुप छ्योर्तेन स्तुपा र बुद्धपार्कको उद्घाटन

  भक्तपुरको सूर्यविनायक- ८ संगै जोडिएको काभ्रेको बनेपा-१४ आशापुरीमा श्री झ्याङ्छुप छ्योर्तेन स्तुपा र बुद्धपार्कको उद्घाटन...

  बिमान दुर्घटनामा सूर्यविनायक नगर अस्पतालका निर्देशक बर्माको भाइको निधन

  बुधवार बिहान त्रिभुवन बिमानस्थलमा भएको सौर्य एयरलाइन्सको जहाज दुर्घटनामा परी १८ जनाको ज्यान गएको छ...

  सौर्य एयरलाइन्स विमान दुर्घटना: १५ जनाको गयो ज्यान, ४ को जिवितै उद्धार

  सौर्य एयरलाइन्सको विमान दुर्घटनामा चार जनाको उद्धार गरिएको नेपाल प्रहरीले जानकारी दिएको छ । उद्धार...

  बानियाँलाई परास्त गरेका बहादुरसिंह बने काँग्रेसबाट बागमतीमा पहिलो मुख्यमन्त्री

  बागमती प्रदेश सरकारको मुख्यमन्त्रीमा बहादुरसिंह लामा नियुक्त भएका छन् । मंगलबार प्रदेश प्रमुख यादव चन्द्र...