News Portal

 • उम्मेदवार भँडेललाई मातृ शोक

  भक्तपुर, १ मङ्सिर
  १५११ पटक
  भक्तपुर, १ मङ्सिर

  उपनिर्वाचनमा भक्तपुर क्षेत्र नम्वर १ अन्तर्गत प्रदेश क्षेत्र नम्बर १ बाट प्रदेश सभा सदस्यका लागि नेपाली काँग्रेसका तर्फबाट उम्मेदवार रहेका कृष्णलाल भँडेललाई मातृ शोक परेको छ । उनकी ममतामयी माता सेतीमाया भँडेलको उपचारको क्रममा आइतवार विहान निधन भएको हो । उनी उक्त रक्तचापको बिरामी थिइन् ।

  उम्मेदवार भँडेलकी ८४ वर्षिया आमा सेतीमाया भँडेलको उपचारको क्रममा ठिमीस्थित मध्यपुर अस्पतालमा आइतवार विहान निधन भएपछि बिहानै उनको अन्तिम सस्कार समेत सम्पन्न भएको पारिवारिक श्रोतले जनाएको छ । भँडेल सेतीमायाका एक्ला छोरा हुन् ।

  स्वर्गीय सेतीमायालाई श्रद्धान्जली दिन नेपाली काँग्रेसका पार्टी सभापति शेर बहादुर देउवा, नेता प्रकाश शरण महत, गगन थापा लगायत ठूलो संख्यामा जिल्लाका नेता कार्यकर्ता, आफन्त र शुभचिन्तक पशुपतिस्थित आर्यघाट पुगेका थिए । सभापति देउवाले पार्टीका तर्फबाट स्वर्गीय सेतीमाया प्रति हार्दी श्रद्धान्जली र नेता कृष्णलाल लगायत शोकाकूल सबैमा समवेदना प्रकट गरेका छन् ।

  उम्मेदवारकै आमाको निधन भएपछी काँग्रेसको चुनावी अभियानमा समेत असर परेको छ । भक्तपुरमा चुनावी कार्यक्रम हाललाई स्थगित गरिएको छ । भक्तपुर जिल्ला सभापति दुर्लभ थापाले शोकलाई शक्तिमा बदल्नुको बिकल्प नभएको भन्दै चुनावी अभियानलाई छिट्टै निरन्तरता दिइने बताएका छन ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  शर्मा र सुवेदीलाई सम्मान

  २०८०।०८।१४ काठमाडौं अन्तर्राष्ट्रिय नेपाली साहित्य समाज नेपाल च्याप्टरले अनेसास बिओटी सल्लाहकार रोहिणी शर्मा र अनेसासका...

  आयल निगम ऋण मुक्त भएसंगै घट्यो पेट्रोलियम पदार्थको मूल्य

  भारी ऋणमा रहेको नेपाल आयल निगम ऋण मुक्त भए संगै पेट्रोलियम पदार्थको मूल्य घटेको छ...

  इन्टरपोलको भिडियो प्रतियोगितामा नेपाल सर्वोत्कृष्ट

  इन्टरपोलद्वारा आयोजित INTERPOL 100 Global Video Contest for Young Police Leaders प्रतियोगितामा नेपाल सर्वोत्कृष्ट भएको...

  जलवायु परिवर्तनको असर कम गर्न नेपालले गरेका प्रयास बारे विश्वलाई जानकारी गराइने

  युएई । प्रधानमन्त्री पुष्पकमल दाहाल `प्रचण्ड´ ले जलवायु परिवर्तनको असर कम गर्न नेपालले गरेका प्रयास...

  पतिपत्नी सवार मोटरसाइकल पल्टदा पछाडीबाट आइरहेको बसको ठक्करबाट पत्नीको मृत्यु

  काभ्रेको रोशि ११ डालाबेशि स्थित बि.पि.राजमार्ग सडक खण्डमा सवारी दुर्घटना हुँदा एकजनाको ज्यान गएको छ...