News Portal

 • डीपीलाई अर्थमन्त्री बनाइने पूर्वमन्त्री सापकोटाको खुलासा

  भक्तपुर, ३ मङ्सिर
  २०३८ पटक
  भक्तपुर, ३ मङ्सिर

  दुई पटक मन्त्री भैसकेका पूर्वमन्त्री एवं नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (नेकपा) का स्थायी समिति सदस्य अग्नि सापकोटाले भक्तपुरको प्रदेश सभामा पार्टीले अर्थ राजनीतिमा पोख्त वौद्धिक युवा नेता भएकोले डीपी ढकाललाई उम्मेदवार बनाएको बताएका छन् । प्रदेश नम्बर ३ को भावी अर्थमन्त्रीको रुपमा पार्टीले उनलाई उम्मेदवार बनाएको नेता सापकोटाले बताए ।

  मङ्सिर १४ गते निर्धारित उपनिर्वाचनमा भक्तपुर क्षेत्र नं १ अन्तर्गत प्रदेश नं १ मा प्रदेश सभा सदस्यका उम्मेदवार डीपी ढकालको चुनावी कार्यक्रममा सहभागी बन्न मंगलवार चाँगु-५ छालिङमा आइपुगेका नेता सापकोटाले भने , ” डीपी प्रदेश नं ३ को अर्थमन्त्री बन्न योग्य हुनुहुन्छ । उहाँ निर्वाचित भएपछी प्रदेश सभामा अर्थमन्त्री दिलाउने कुरामा मेरो पनि पूरै पहल रहन्छ ।”

  यस अघि नेकपाका सचिवालय सदस्यसमेत रहेका संगठन बिभाग प्रमुखले मनोनयन दर्तापछि आयोजित सभामै ढकाल लाई मन्त्री बनाइने बताइसकेका छन् । संघीय सरकारले अघि सारेको ‘समृद्ध नेपाल, सुखी नेपाली’को अभियान सफल पार्न डीपी जस्ता अर्थशास्त्रका जानकार आवश्यक रहेको भन्दै नेता सापकोटाले ढकाललाई निर्वाचित गराउँन अपिल गरे ।

  आर्थिक क्षेत्रका जानकार भएकाले ढकालले भक्तपुरको विकासका लागि योगदान गर्न सक्ने विस्वास व्यक्त गर्दै उनले भक्तपुरबासीलाई योग्य युवा उम्मेदवार जिताउने अवसर प्राप्त भएको जिकिर गरेका थिए ।

  उक्त अवसरमा पूर्वउद्योगमन्त्री  एवं भक्तपुरका निर्वाचन क्षेत्र नम्बर २ का सांसद  महेश बस्नेतले भक्तपुरको निर्वाचन क्षेत्र नम्बर १ मा जनताको काम गर्ने सांसद नहुँदा आफू एक्लो भएको भन्दै डीपी काम गर्न योग्य जोडी हुने जिकिर गरेका थिए ।

  उक्त अवसरमा उम्मेदवार ढकालले आफूले प्रदेशबाट ठूलो राशिको बजेट ल्याएर यस क्षेत्रको विकासनिर्माण र समृद्धिको सहयोग पुर्याउने प्रतिवद्धता प्रकट गरेका थिए ।

  उक्त अवसरमा पार्टी जिल्ला इन्चार्च दिलिप प्रजापति, सह-इन्चार्ज सोम मिश्र, अध्यक्ष बचन देउजा, जिल्ला समन्वय समिति प्रमुख नवराज गेलाल, सूर्यबिनायकका मेयर बासुदेव थापा, नेता मोहनवीर श्रेष्ठ लगायत चाँगुनारायण नगरपालिकाको छालिङका मतदाता समक्ष पुगेर डीपीका लागि मतदान गर्न अनुरोध गरेका थिए ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  भक्तपुरको कमलविनायकमा राष्ट्रिय वाणिज्य बैंकको शाखा बिस्तार

  banijya bank kamalbinayak

  भक्तपुरको कमलविनायकमा राष्ट्रिय वाणिज्य बैंकको शाखा बिस्तार भएको छ । मंगलबार एक कार्यक्रमकाबीच उक्त शाखाको...

  नेपाली कांग्रेस भक्तपुरको सभापतिमा दुर्लभ थापा प्यानलसहित दोहोरिए

  नेपाली कांग्रेसको १४ औं महाधिवेशन अन्तर्गत भक्तपुरमा भएको जिल्ला अधिवेशनबाट दुर्लभ थापाको नेतृत्वमा नयाँ कार्यसमिति...

  एमाले महाधिवेशनमा सहमति जुटेन, नेतृत्वका लागि निर्वाचन तालिका सार्वजनिक

  सौराहा, १२ मंसिर । केन्द्रीय निर्वाचन आयोगले नेकपा एमालेको दसौँ राष्ट्रिय महाधिवेशनका लागि निर्वाचनको कार्यक्रमको...

  भक्तपुरबाट कांग्रेसको पहिलो मन्त्री दिलाउन सफल सभापति थापा पुन: दोहोरिने दावी,सोमबार चुनाव

  पार्टीको आन्तरिक प्रतिस्पर्धामा पोख्त नेपाली कांग्रेसको अधिवेशनले भक्तपुरमा चुनावी माहौल सृजना गरेको छ । नेपाली...

  भक्तपुरमा माओवादी केन्द्रको नगर सम्मेलन सम्पन्न

  भक्तपुर नगरपालिकामा नेकपा (माओवादी केन्द्र)को दोश्रो सम्मेलन सम्पन्न भएको छ । शनिवार सल्लघारीमा सम्मेलन सम्पन्न...