News Portal

 • डीपीलाई अर्थमन्त्री बनाइने पूर्वमन्त्री सापकोटाको खुलासा

  भक्तपुर, ३ मङ्सिर
  २४२१ पटक
  भक्तपुर, ३ मङ्सिर

  दुई पटक मन्त्री भैसकेका पूर्वमन्त्री एवं नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (नेकपा) का स्थायी समिति सदस्य अग्नि सापकोटाले भक्तपुरको प्रदेश सभामा पार्टीले अर्थ राजनीतिमा पोख्त वौद्धिक युवा नेता भएकोले डीपी ढकाललाई उम्मेदवार बनाएको बताएका छन् । प्रदेश नम्बर ३ को भावी अर्थमन्त्रीको रुपमा पार्टीले उनलाई उम्मेदवार बनाएको नेता सापकोटाले बताए ।

  मङ्सिर १४ गते निर्धारित उपनिर्वाचनमा भक्तपुर क्षेत्र नं १ अन्तर्गत प्रदेश नं १ मा प्रदेश सभा सदस्यका उम्मेदवार डीपी ढकालको चुनावी कार्यक्रममा सहभागी बन्न मंगलवार चाँगु-५ छालिङमा आइपुगेका नेता सापकोटाले भने , ” डीपी प्रदेश नं ३ को अर्थमन्त्री बन्न योग्य हुनुहुन्छ । उहाँ निर्वाचित भएपछी प्रदेश सभामा अर्थमन्त्री दिलाउने कुरामा मेरो पनि पूरै पहल रहन्छ ।”

  यस अघि नेकपाका सचिवालय सदस्यसमेत रहेका संगठन बिभाग प्रमुखले मनोनयन दर्तापछि आयोजित सभामै ढकाल लाई मन्त्री बनाइने बताइसकेका छन् । संघीय सरकारले अघि सारेको ‘समृद्ध नेपाल, सुखी नेपाली’को अभियान सफल पार्न डीपी जस्ता अर्थशास्त्रका जानकार आवश्यक रहेको भन्दै नेता सापकोटाले ढकाललाई निर्वाचित गराउँन अपिल गरे ।

  आर्थिक क्षेत्रका जानकार भएकाले ढकालले भक्तपुरको विकासका लागि योगदान गर्न सक्ने विस्वास व्यक्त गर्दै उनले भक्तपुरबासीलाई योग्य युवा उम्मेदवार जिताउने अवसर प्राप्त भएको जिकिर गरेका थिए ।

  उक्त अवसरमा पूर्वउद्योगमन्त्री  एवं भक्तपुरका निर्वाचन क्षेत्र नम्बर २ का सांसद  महेश बस्नेतले भक्तपुरको निर्वाचन क्षेत्र नम्बर १ मा जनताको काम गर्ने सांसद नहुँदा आफू एक्लो भएको भन्दै डीपी काम गर्न योग्य जोडी हुने जिकिर गरेका थिए ।

  उक्त अवसरमा उम्मेदवार ढकालले आफूले प्रदेशबाट ठूलो राशिको बजेट ल्याएर यस क्षेत्रको विकासनिर्माण र समृद्धिको सहयोग पुर्याउने प्रतिवद्धता प्रकट गरेका थिए ।

  उक्त अवसरमा पार्टी जिल्ला इन्चार्च दिलिप प्रजापति, सह-इन्चार्ज सोम मिश्र, अध्यक्ष बचन देउजा, जिल्ला समन्वय समिति प्रमुख नवराज गेलाल, सूर्यबिनायकका मेयर बासुदेव थापा, नेता मोहनवीर श्रेष्ठ लगायत चाँगुनारायण नगरपालिकाको छालिङका मतदाता समक्ष पुगेर डीपीका लागि मतदान गर्न अनुरोध गरेका थिए ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  पत्रकार सिलवाललाई पितृशोक

  प्रेस सेन्टर नेपाल भक्तपुरका कोषाध्यक्ष, नेपाल पत्रकार महासंघ जिल्ला शाखा भक्तपुरका सदस्य एवं जनगर्जन पत्रिकाका...

  सहकारी ठगि प्रकरणको छानबिन गर्न सांसद थापा संयोजक रहेको संसदीय समिति गठन

  काठमाडौँ । प्रतिनिधिसभाले सहकारी ठगि प्रकरणको छानबिन गर्न संसदीय समिति गठन गरेको छ ।  समितिको...

  यस्ता छन् बजेटका पाँच उद्देश्य र प्राथमिकता(पूर्णपाठ सहित)

  बजेटको नयाँ ब्यागका साथमा अर्थमन्त्री वर्षमान पुन । तस्बिरः केशब गुरुङ अर्थमन्त्री वर्षमान पुनले कूल...

  बजेटको बक्तब्यमै भक्तपुरको शान, पुनको बजेटले बढायो ढकालको सम्मान

  सरकारले प्रस्तुत गरेको आगामी आर्थिक वर्ष २०८१/८२ को बजेट बक्तब्यमा भक्तपुर जिल्लाका केही आयोजनालाई प्राथमिकता...

  ४ सवारी साधन ठोक्किदा गयो २ जनाको ज्यान

  नारायणगढ-मुग्लिन सडक खण्डमा आइतबार राति भएको सवारी दुर्घटनामा परी मृत्यु हुनेको सङ्ख्या दुई पुगेको छ...