News Portal

 • नेकपाको युवा संघद्वारा भक्तपुरको उपनिर्वाचनका लागि प्रचार सामाग्री सहयोग

  भक्तपुर, ६ कात्तिक
  १०२६ पटक
  भक्तपुर, ६ कात्तिक

  सत्तारुढ दल नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (नेकपा) को युवा संगठन राष्ट्रिय युवा संघ नेपालले भक्तपुरको उपनिर्वाचनमा पार्टीको लागि प्रचार सामाग्री सहयोग गरेको छ । स्वयंसेवक पठाएर सहयोग गरिरहेको युवा संघले प्रचार सामाग्री समेत सहयोग गरेको हो ।

  बिहीबार राष्ट्रिय युवा संघ नेपालका सह संयोजक रमेश पौडेलको नेतृत्वमा आएको टोलीले निर्वाचन परिचालन कमिटीका संयोजक समेत रहेका भक्तपुर जिल्ला पार्टीका अध्यक्ष बचन देउजालाई प्रचार सामाग्री हस्तान्तरण गरेको थियो । भक्तपुरको कमलविनायकस्थित चुनाव प्रचार प्रसारको लागि खोलिएको कार्यालयमा पुगी पौडेलको नेतृत्वमा रहेका युवा संघका नेताहरुले प्रचार सामाग्री हस्तान्तरण गरेका थिए ।

  भक्तपुरको निर्वाचन क्षेत्र नम्बर १ अन्तर्गत प्रदेश क्षेत्र नम्बर १ का लागि हुनगैरहेको प्रदेश सभा सदस्य उम्मेदवार डीपी ढकालको लागि प्रचार सामाग्री बनाएर उपलब्ध गराएको राष्ट्रिय युवा संघ नेपालका केन्द्रीय सदस्य समेत रहेका नेकपा भक्तपुरका जिल्ला कमिटी सदस्य दिनेश थपलियाले जानकारी दिए । थपलियाका अनुसार युवा संघले २ हजार भित्ते पोस्टर र ४ हजार स्टिकर उपलब्ध गराएको छ ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  भूवन र दीपाश्रीको सम्बन्ध चिसिएको चर्चा हल्ला मात्रै !

  सर्वाधिक ग्रस कमाई गर्न सफल चलचित्र ‘छक्का पन्जा’का ३ वटै सिरिजका कारण निर्देशक दीपाश्री निरौला...

  फेरी घट्यो सुनको मुल्य

  नेपाली बजारमा आज (सोमबार) सुनको भाउ घटेको छ । नेपाल सुनचाँदी व्यवसायी महासंघका अनुसार हिजो...

  माओवादी केन्द्रको स्थायी समिति बैठक स्थगित

    नेकपा माओवादी केन्द्रको आज दिउँसो तय गरिएको स्थायी समिति बैठक स्थगित भएको छ ।...

  कलाकार किरण केसीको भन्दै कब्जा गरिएको जग्गा उनको नभएको पुष्टि

  पछिल्लो समय चितवनको दुर्गम मानिने माडी क्षेत्रमा शहरीयाहरुको आकर्षण बढेको छ । चितवनका मात्र नभई...

  म्याद गुज्रेका सामानहरुमा नँया मिति राखी बिक्री बितरण गर्नेहरु पक्राउ

  म्याद गुज्रेका कस्मेटिक्स सामानहरुमा नँया मिति राखी बिक्री बितरण गर्ने दुइ जनालाई प्रहरीले पक्राउ गरेको...