News Portal

 • फरक क्षमता भएका १९५ जना खेलाडी सहभागी खेलकुद प्रतियोगिता सम्पन्न

  भक्तपुर, ७ मङ्सिर
  ६८५ पटक
  भक्तपुर, ७ मङ्सिर

  २८ औं विश्व अपांगता दिवसको अवसर पारेर भक्तपुर नगरपालिकाले आयोजना गरेको खेलकुद प्रतियोगिता सम्पन्न भएको छ । अपांगता भएका व्यक्तिहरुको लागि बोसियो र एथ्लेटिक्स खेलकुद प्रतियोगिता शनिवार सम्पन्न भएको हो ।

  ख्वप कलेज प्रांगणमा सम्पन्न उक्त खेलकुद प्रतियोगितामा अपांगता भएका १सय९५ जना खेलाडीहरुको सहभागिता रहेको भक्तपुर नगरपालिकाका खेलकुद समिति संयोजक एवं वडा नम्बर १ का वडाध्यक्ष श्यामकृष्ण खत्रीले जानकारी गराए ।

  बिजयीहरुलाई भक्तपुर नगरपालिकाका प्रमुख सुनिल प्रजापतिले पुरस्कार वितरण गरेका थिए । उक्त अवसरमा प्रमुख प्रजापतिले विजयी खेलाडीहरुलाई मेडल, सेरामिक कप र प्रमाणपत्र प्रदान गरेका थिए ।

  उक्त पुरस्कार वितरण कार्यक्रमलाई सम्बोधन गर्दै नगर प्रमुख सुनिल प्रजापतिले भक्तपुर नगरपालिकाले फरक क्षमता भएका व्यक्तिहरुको बारेमा पनि नगरपालिकाले उत्तिकै कर्तव्यबोधका साथ् कार्यक्रमहरु गरिरहेको जानकारी दिएका थिए । अपाङ्गता भएकाहरुको लागि बोसियो र एथ्लेटिक्स खेल प्रतियोगिताले उनीहरुलाई आत्मविश्वासी बनाउन सहयोग मिल्ने उनको भनाइ थियो ।

  नगरपालिकाले यस्ता बालाबालिकाको लागि बिशेष ध्यान दिइरहेको जिकिर गर्दै उनले अपांगता भएका बालाबालिकाका लागि विशेष किसिमको विद्यालय सञ्चालनको लागि स्वीकृति प्रदान गरिसकिएको समेत बताए ।उक्त अवसरमा प्रमुख प्रजापतिले अपांगता भएका व्यक्तिहरुको स्वास्थ्य परीक्षण गरी आवश्यकताअनुसारको परिचय पत्र वितरणको थालनी पनि नगरपालिकाले गरेको जानकारी गराए ।

  कार्यक्रमका सभापति रहेकी भक्तपुर नगरपालिकाकी अपांगतासम्बन्धी अस्थायी समन्वय समितिका संयोजक एवम् भक्तपुर नपाका उपप्रमुख रजनी जोशीले अपांगता भएका व्यक्तिहरुमा पनि आ–आफ्ना प्रतिभा हुने बन्दै त्यसको प्रस्फुटनमा प्रतियोगिता फलदायी भएको भनेकी थिइन् ।

  कार्यक्रममा ख्वप: बहुप्राविधिक अध्ययन संस्थानका प्राचार्य डा. रत्नसुन्दर लासिवा, भक्तपुर नपा अपांगतासम्बन्धी अस्थायी समन्वय समितिका सदस्य हिमालयस्वर लाल मुल,कार्यपालिका सदस्य रोशनमैया सुवाल लगायतले मन्तब्य राखेका थिए ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  भक्तपुरको कमलविनायकमा राष्ट्रिय वाणिज्य बैंकको शाखा बिस्तार

  banijya bank kamalbinayak

  भक्तपुरको कमलविनायकमा राष्ट्रिय वाणिज्य बैंकको शाखा बिस्तार भएको छ । मंगलबार एक कार्यक्रमकाबीच उक्त शाखाको...

  नेपाली कांग्रेस भक्तपुरको सभापतिमा दुर्लभ थापा प्यानलसहित दोहोरिए

  नेपाली कांग्रेसको १४ औं महाधिवेशन अन्तर्गत भक्तपुरमा भएको जिल्ला अधिवेशनबाट दुर्लभ थापाको नेतृत्वमा नयाँ कार्यसमिति...

  एमाले महाधिवेशनमा सहमति जुटेन, नेतृत्वका लागि निर्वाचन तालिका सार्वजनिक

  सौराहा, १२ मंसिर । केन्द्रीय निर्वाचन आयोगले नेकपा एमालेको दसौँ राष्ट्रिय महाधिवेशनका लागि निर्वाचनको कार्यक्रमको...

  भक्तपुरबाट कांग्रेसको पहिलो मन्त्री दिलाउन सफल सभापति थापा पुन: दोहोरिने दावी,सोमबार चुनाव

  पार्टीको आन्तरिक प्रतिस्पर्धामा पोख्त नेपाली कांग्रेसको अधिवेशनले भक्तपुरमा चुनावी माहौल सृजना गरेको छ । नेपाली...

  भक्तपुरमा माओवादी केन्द्रको नगर सम्मेलन सम्पन्न

  भक्तपुर नगरपालिकामा नेकपा (माओवादी केन्द्र)को दोश्रो सम्मेलन सम्पन्न भएको छ । शनिवार सल्लघारीमा सम्मेलन सम्पन्न...