News Portal

 • राप्रपाको विद्यार्थी संगठनबाट भक्तपुर अध्यक्षकै नेतृत्वमा विद्यार्थीहरु नेकपा प्रवेश

  भक्तपुर, ९ मङ्सिर
  १२१३ पटक
  भक्तपुर, ९ मङ्सिर

  राप्रपा नेपाल निकट विद्यार्थी संगठनको भक्तपुर जिल्ला कमिटी अध्यक्ष नै नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (नेकपा) मा प्रवेश गरेका छन् ।

  सोमवार राष्ट्रिय प्रजातान्त्रिक विद्यार्थी संगठन भक्तपुर जिल्ला कमिटी अध्यक्ष प्रतिक लामिछानेको नेतृत्वमा कमिटीका पदाधिकारी एवं सदस्यहरु नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (नेकपा )प्रवेश गरेका हुन् ।

  उक्त विद्यार्थी संगठनका जिल्ला कमिटी प्रवक्ता सन्दिप गिरी, जिल्ला कमिटी सदस्यहरु आशिष लामिछाने, स्वरुप काफ्ले, पुजन लामिछाने, सौरभ ढुंगाना, बिबश गिरी, रोशन बस्ताकोटी, अस्मित खडका र मणिराज गिरी लगायत युवाहरु नेकपामा प्रबेश गरेका छन् ।

  नेकपाका केन्द्रीय सदस्यसमेत रहेका भक्तपुर जिल्ला सहइन्चार्ज एवं चाँगुनारायण नगरपालिका प्रमुख सोम मिश्र त्यसैगरी पार्टीका जिल्ला कमिटी सचिव समेत रहेका उम्मेदवार डीपी ढकाल लगायतले नव प्रवेशी विद्यार्थी नेताहरुलाई स्वागत गर्दै पार्टी प्रवेश गराएका थिए ।

  शनिवार मङ्सिर १४ मा हुने उपनिर्वाचन क्षेत्रबाट ३० इञ्जिनियरसहित ४ सय बढी युवाहरु एकसाथ नेकपा प्रवेश गरेका थिए । उनीहरुलाई नेकपाका केन्द्रीय सदस्य एवं राष्टिय युवा संघ नेपालका इन्चार्ज समेत रहेका सांसद महेश बस्नेत र सहइन्चार्ज एवं संयोजक रामप्रसाद सापकोटा दीपशिखाको पहलमा पार्टी प्रवेश गराइएको थियो ।

  सोमबार राप्रपा नेपालका जिल्ला अध्यक्षको नेतृत्वमा सोही निर्वाचन क्षेत्रका विद्यार्थीहरु नेकपा प्रवेश गरेपछि नेकपाको चुनावी माहोल युवामय बनेको छ । विद्यार्थी राजनीतिबाट आएका ३८ वर्षे ससक्त युवा उम्मेदवार भएकाले नेकपामा युवाहरु आकर्षित भएका नेकपा भक्तपुर जिल्ला कमिटी अध्यक्ष बचन देउजा बताउछन ।

  आगामी मंसिर १४ गते भक्तपुर क्षेत्र नं. १ प्रदेश (क) मा हुने प्रदेशसभा सदस्य पदको उपनिर्वाचनको संघारमा विभिन्न पार्टीमा सक्रिय रहेका व्यक्तिहरु पार्टी परित्याग गरी सत्तारुढ दल नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (नेकपा)मा प्रवेश गर्नेहरुको लहर नै चलेको भन्दै अध्यक्ष देउजाले नेकपाका उम्मेदवार ढकाल अत्याधिक बहुमतका साथ विजयी हुने निश्चित भएको दावी गरे ।

  गत आम निर्वाचनमा यस क्षेत्र बाट तत्कालिन नेकपा (एमाले) का उम्मेदवार हरिशरण लामिछाने प्रदेश सभा सदस्यको पदमा बिजयी भएका थिए । गत वर्ष ह्दयाघातका कारण उनको असमायिक निधन भएपछि यहाँ उपनिर्वाचन हुन लागेको हो ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  भक्तपुरको कमलविनायकमा राष्ट्रिय वाणिज्य बैंकको शाखा बिस्तार

  banijya bank kamalbinayak

  भक्तपुरको कमलविनायकमा राष्ट्रिय वाणिज्य बैंकको शाखा बिस्तार भएको छ । मंगलबार एक कार्यक्रमकाबीच उक्त शाखाको...

  नेपाली कांग्रेस भक्तपुरको सभापतिमा दुर्लभ थापा प्यानलसहित दोहोरिए

  नेपाली कांग्रेसको १४ औं महाधिवेशन अन्तर्गत भक्तपुरमा भएको जिल्ला अधिवेशनबाट दुर्लभ थापाको नेतृत्वमा नयाँ कार्यसमिति...

  एमाले महाधिवेशनमा सहमति जुटेन, नेतृत्वका लागि निर्वाचन तालिका सार्वजनिक

  सौराहा, १२ मंसिर । केन्द्रीय निर्वाचन आयोगले नेकपा एमालेको दसौँ राष्ट्रिय महाधिवेशनका लागि निर्वाचनको कार्यक्रमको...

  भक्तपुरबाट कांग्रेसको पहिलो मन्त्री दिलाउन सफल सभापति थापा पुन: दोहोरिने दावी,सोमबार चुनाव

  पार्टीको आन्तरिक प्रतिस्पर्धामा पोख्त नेपाली कांग्रेसको अधिवेशनले भक्तपुरमा चुनावी माहौल सृजना गरेको छ । नेपाली...

  भक्तपुरमा माओवादी केन्द्रको नगर सम्मेलन सम्पन्न

  भक्तपुर नगरपालिकामा नेकपा (माओवादी केन्द्र)को दोश्रो सम्मेलन सम्पन्न भएको छ । शनिवार सल्लघारीमा सम्मेलन सम्पन्न...