News Portal

 • राप्रपाको विद्यार्थी संगठनबाट भक्तपुर अध्यक्षकै नेतृत्वमा विद्यार्थीहरु नेकपा प्रवेश

  भक्तपुर, ९ मङ्सिर
  ११६७ पटक
  भक्तपुर, ९ मङ्सिर

  राप्रपा नेपाल निकट विद्यार्थी संगठनको भक्तपुर जिल्ला कमिटी अध्यक्ष नै नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (नेकपा) मा प्रवेश गरेका छन् ।

  सोमवार राष्ट्रिय प्रजातान्त्रिक विद्यार्थी संगठन भक्तपुर जिल्ला कमिटी अध्यक्ष प्रतिक लामिछानेको नेतृत्वमा कमिटीका पदाधिकारी एवं सदस्यहरु नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (नेकपा )प्रवेश गरेका हुन् ।

  उक्त विद्यार्थी संगठनका जिल्ला कमिटी प्रवक्ता सन्दिप गिरी, जिल्ला कमिटी सदस्यहरु आशिष लामिछाने, स्वरुप काफ्ले, पुजन लामिछाने, सौरभ ढुंगाना, बिबश गिरी, रोशन बस्ताकोटी, अस्मित खडका र मणिराज गिरी लगायत युवाहरु नेकपामा प्रबेश गरेका छन् ।

  नेकपाका केन्द्रीय सदस्यसमेत रहेका भक्तपुर जिल्ला सहइन्चार्ज एवं चाँगुनारायण नगरपालिका प्रमुख सोम मिश्र त्यसैगरी पार्टीका जिल्ला कमिटी सचिव समेत रहेका उम्मेदवार डीपी ढकाल लगायतले नव प्रवेशी विद्यार्थी नेताहरुलाई स्वागत गर्दै पार्टी प्रवेश गराएका थिए ।

  शनिवार मङ्सिर १४ मा हुने उपनिर्वाचन क्षेत्रबाट ३० इञ्जिनियरसहित ४ सय बढी युवाहरु एकसाथ नेकपा प्रवेश गरेका थिए । उनीहरुलाई नेकपाका केन्द्रीय सदस्य एवं राष्टिय युवा संघ नेपालका इन्चार्ज समेत रहेका सांसद महेश बस्नेत र सहइन्चार्ज एवं संयोजक रामप्रसाद सापकोटा दीपशिखाको पहलमा पार्टी प्रवेश गराइएको थियो ।

  सोमबार राप्रपा नेपालका जिल्ला अध्यक्षको नेतृत्वमा सोही निर्वाचन क्षेत्रका विद्यार्थीहरु नेकपा प्रवेश गरेपछि नेकपाको चुनावी माहोल युवामय बनेको छ । विद्यार्थी राजनीतिबाट आएका ३८ वर्षे ससक्त युवा उम्मेदवार भएकाले नेकपामा युवाहरु आकर्षित भएका नेकपा भक्तपुर जिल्ला कमिटी अध्यक्ष बचन देउजा बताउछन ।

  आगामी मंसिर १४ गते भक्तपुर क्षेत्र नं. १ प्रदेश (क) मा हुने प्रदेशसभा सदस्य पदको उपनिर्वाचनको संघारमा विभिन्न पार्टीमा सक्रिय रहेका व्यक्तिहरु पार्टी परित्याग गरी सत्तारुढ दल नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (नेकपा)मा प्रवेश गर्नेहरुको लहर नै चलेको भन्दै अध्यक्ष देउजाले नेकपाका उम्मेदवार ढकाल अत्याधिक बहुमतका साथ विजयी हुने निश्चित भएको दावी गरे ।

  गत आम निर्वाचनमा यस क्षेत्र बाट तत्कालिन नेकपा (एमाले) का उम्मेदवार हरिशरण लामिछाने प्रदेश सभा सदस्यको पदमा बिजयी भएका थिए । गत वर्ष ह्दयाघातका कारण उनको असमायिक निधन भएपछि यहाँ उपनिर्वाचन हुन लागेको हो ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  यि हुन् मंगलवारको मन्त्रिपरिषद् बैठकले गरेका ८ निर्णय

  काठमाडौं। प्रधानमन्त्री निवास बालुवाटारमा मंगलबार बसेको मन्त्रिपरिषद बैठकले विभिन्न ८ वटा निर्णयहरु गरेको छ ।...

  शिक्षक सेवा आयोगको अध्यक्षमा मधुप्रसाद रेग्मी नियुक्त

  काठमाडौं । शिक्षक सेवा आयोगको अध्यक्षमा मधुप्रसाद रेग्मी नियुक्त भएका छन् । बुधबार बसेको मन्त्रिपरिषद्...

  माधव नेपाल र प्रचण्डबीच भेटवार्ता

  नेकपा एमालेका वरिष्ठ नेता माधवकुमार नेपाललाई भेट्न नेकपा माओवादी केन्द्रका अध्यक्ष पुष्पकमल दाहाल कोटेश्वर पुगेका...

  अनलाइन शिक्षणसम्बन्धी तालिम माग गरेमा विद्यालयलाई सोझै दिने सरकारी तयारी

    – १० लाख ९३ हजार बालबालिका अनलाइन कक्षामा – इच्छाशक्ति भएका सामुदायिक विद्यालयहरुले अनलाइनबाटै...

  भूवन र दीपाश्रीको सम्बन्ध चिसिएको चर्चा हल्ला मात्रै !

  सर्वाधिक ग्रस कमाई गर्न सफल चलचित्र ‘छक्का पन्जा’का ३ वटै सिरिजका कारण निर्देशक दीपाश्री निरौला...