News Portal

 • प्रजापति माथि चक्कु प्रहार गरेको आरोपमा च्याम्हासिंहबाट ३ युवक पक्राउ

  भक्तपुर, ३० मङ्सिर
  १४६७ पटक
  भक्तपुर, ३० मङ्सिर

  भक्तपुर प्रहरीले ज्यान मार्ने उद्योगमा संलग्न भएको आरोपमा ३ जनालाई पक्राउ गरि अनुसन्धान अघि बढाएको छ । भक्तपुर नगरपालिका ९ च्याम्हासिंह बस्ने ४८ वर्षीय गंगा प्रसाद प्रजापतिलाई चक्कु प्रहार गर्ने ३ जना पक्राउ परेका हुन् ।

  पक्राउ पर्नेमा भक्तपुर नगरपालिका वडा नम्बर ३ बंशगोपाल बस्ने बर्ष १९ को राम शेखर शिलाकार र सोही ठाउँ बस्ने बर्ष १९ कै समिर मंक र सिन्धुपाल्चोक साँगाचोकगढी नगरपालिका वडा नं ६ घर भई हाल बोडे बस्ने बर्ष १९ कै प्रबिण बस्नेत रहेको महानगरीय प्रहरी परिसर भक्तपुरका सूचना अधिकारी प्रहरी इन्स्पेक्टर पन्चलाल गोलेले जानकारी गराए ।

  इन्स्पेक्टर गोलेका अनुसार विवाहको जन्त गई फर्कन लागेका प्रजापतिलाई गत २५ गते राती अन्दाजी ९ बजेको समयमा भक्तपुर नगरपालिका १० स्थित कमलबिनायक बसपार्क नजिक शेखर र समिरसहितले चक्कु प्रहार गरी गम्भिर घाईते बनाई फरार भएका थिए । विशेष सूचनाको आधारमा प्रहरीले २८ गते च्याम्हासिंह स्थित सडकखण्डबाट उनीहरुलाई पक्राउ गरेको बताइएको छ ।

  ”उनीहरु उपर ज्यान मार्ने उद्योगमा मुद्दा दर्ता गरी ५ दिन म्याद थप भई थप अनुसन्धान कार्य भईरहेको छ ।” इन्स्पेक्टर गोलेले भने । उनका अनुसार चक्कु प्रहारमा परेका प्रजापतिको स्वास्थ्य अवस्था खतरामुक्त रहेको छ ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  मध्यरातमा लुटियो आकाश भैरवको मुर्ति

  हल्चोक स्थित हल्चोक आकाश भैरवको मुर्ति मध्यरातमा लुटिएको छ। हल्चोक आकाश भैरव गुथिका अध्यक्ष सागर...

  बनेपालीको नेतृत्वमा बन्यो बागमती प्रदेश स्तरीय लेखक संघ

  अखिल नेपाल लेखक संघ, बागमती प्रदेशमा अगिव बनेपालीको अध्यक्षतामा नयाँ कार्यसमिति चयन गरिएको छ ।...

  भक्तपुर नगरब्यापी विद्यालयस्तरीय खेलकुद प्रतियोगिता शुरु

  भक्तपुर नगरपालिकाले हरेक वर्ष गर्दै आएको नगरव्यापी विद्यालयस्तरीय खेलकुद प्रतियोगिता शुरु भएको छ । सोमबार...

  भक्तपुरका ८ मानन्धर सम्मानित

  भक्तपुर उद्योग वाणिज्य संघका नवनिर्वाचित अध्यक्ष शिवप्रसाद मानन्धरसहित ८ जना अगुवा मानन्धरहरुलाई सम्मान गरिएको छ...

  जुगलको अध्यक्षतामा प्रेस सेन्टर नेपालको नयाँ नेतृत्व निर्वाचित

  क्रान्तिकारी पत्रकारहरुको संगठन प्रेस सेन्टर नेपालको चितवनमा सम्पन्न चौथो राष्ट्रिय महाधिवेशनबाट नयाँ नेतृत्व चयन भएको...